• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

PC vs mobil

DeletedUser11764

Guest
Dobrý den rád bych se zeptal jeslí když hrají na mobilů tak jeslí o něco přicházím co by se na PC objevilo ale na mobilů ne. Druhá věc jak to že kamarád má na mobilů barvy své aliance svých nepřátel atd a mě to nejde to nějaké premium ? Děkuji za odpověď
 

DeletedUser

Guest
Dobrý den rád bych se zeptal jeslí když hrají na mobilů tak jeslí o něco přicházím co by se na PC objevilo ale na mobilů ne. Druhá věc jak to že kamarád má na mobilů barvy své aliance svých nepřátel atd a mě to nejde to nějaké premium ? Děkuji za odpověď
Sám používám Grepolis na mobilu, ale moc rozdílů tam není. Ale přesto tam jsou. Samozřejmě ovládání (myš vs prst), pak že ti neukazují útoky, podpory apod. kdy dorazí, pak není možnost stáhnout část podpor, BB kódy ve zprávách-musíš ručně, např. [player]xyz[/player], ale myslím, že by se to mělo objevit po další aktualizaci, ještě nejdou jednotlivě posílat mince moudrosti/války hrdinovi, musíš mít dostatek mincí, abys to vylepšil na další úroveň.
To je asi vše, čeho jsem si všiml.
 
Nahoru