• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Percy Jackson: Zloděj blesku

DeletedUser

Guest
No ona jednička nebyla špatná, ale na můj vkus trošku infantilní. Pokud to budou dělat jako HP, tak by hrdina měl s každým dílem být starší a zkušenější, takže jestli se vyhnou chabám, který ukázal HP, pozdější případný díly by nemusely být k zahození.
 

DeletedUser

Guest
Mno jo, jenze HP nedela americky rejza :) tom je ten zasadni rozdil.
 

DeletedUser

Guest
Mno..., to není tak úplně pravda... první dva Pottery režiroval Chris Columbus (amík jak poleno, ostatně režíroval i Precyho ), 3 Alfonso Cuarón (mexičan), 4 Mike Newell (angličan) 5 - 7 (8) David Yates (též angličan). Ale nemyslím si že kvalita filmu zavisí na národnosti režiséra, znám spoustu amerických režisérů, kteří točí výborné filmy.
 

DeletedUser5504

Guest
Opravdu. Miluji ten film i knihu. Těším se. Nevíš kdy bude?
 

DeletedUser

Guest
Jestli, tak jsem zvědav. Navázat by se dalo, ale jestli to bude přímé navázání, bůh ví ;)
 

DeletedUser5504

Guest
Diskuse. Hm:-/. Ale tak aspoň něco co bych šel během minuty.:D
 

DeletedUser

Guest
Já tím chtěl něžně naznačit, že kdyby existovalo pevně dané datum vydání, tak ho tam uvidíš :]
 

DeletedUser231

Guest
Jako rok vydání je dle CSFD označen rok 2012...

To trochu nedomysleli.. Ten rok končí svět :D :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5504

Guest
Však není to dokázáno. Jen zvěsti. Pamatuju už 15 konců světa ale bohužel pořád žiji, jsem asi bůh.:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
konce světa

12.12.2012 by měl bejt
(prej přiletěj mimozemšťani)
ale grepolis snad zůstane :)
:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Bafiky baf,mě se este víc než film líbila knížka, přečetl jsem už 4 díly.:)
 

DeletedUser

Guest
je to správně "Zloděj blesku" a ne "zloděj blesků" (jak se jmenuje tohle téma), ale co už...;)
 

DeletedUser

Guest
aha teď jsem si toho všiml, poslední olympan je taky dobrá knížka :)
 

DeletedUser7067

Guest
Ten film je na nic, ale knížky se mi líbili. Doporučuju pro čtenáře pokračování Bohové Opympu
 

DeletedUser10865

Guest
souhlasím film byl dobrý ale knížka byla samozřejmě mnohem lepší
 
Nahoru