• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Plánované celky ?

DeletedUser7082

Guest
Otázka na ostatní zní, chystá se sem nějaká sehraná skupina ? Která už spolu válčila nejeden svět, ať vím, na koho se můžeme těšit .. :cool:

Případně nějaký veterán, který opráší účet na Grepu ? :)
 

DeletedUser9942

Guest
nikto kto je dosť kvalitný aby vedel že s tebou má hrať.... :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Moc nerozumím, jak to myslíš, ale zajímalo mě, proti komu třeba budu bojovat a naladit se společné na tenhle svět :)
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Tak snad to bude silný soupeř ... Osobně neznám nebo si nevzpomínám, ale každá konkurence bude perfektní ..
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser7082

Guest
tak Inkognito je na Korintu, ale co zbytek ? :) Takový Láďa tvoří aliance na každém světě a ostatní taktéž ne ? :)
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser9942

Guest
Tak snad to bude silný soupeř ... Osobně neznám nebo si nevzpomínám, ale každá konkurence bude perfektní ..
smiley_emoticons_irre4.gif

Poho ty si fakt pribrzdený.... :D opýtaj sa Ritušky :) s kým si vlastne hral.. v tvojom veku Alzheimer je fakt vzácny jav :D slovak na cz.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Lubo i boccacico mi něco říká, ale nevím nevím, k čemu si to přiřadit, strašně se mi mlží všechny světy dohromady .. Se cítím jako grepo stařík, takže Alzheimer je povolen
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Ľubo je známa firma na SK grepolise hrať s ním v jednom spojku neni výhra ak sa na začiatku trochu nedarí zbehne ako vždy :)
 

DeletedUser7082

Guest
No jasné, Mamlasové z Athén .. A jsme doma ..
smiley_emoticons_nicken.gif
Už vím .. :) Takže se uvidíme i zde ? Tak to bude dobrá konkurence, my jdme s pár lidma na Severozápad a tam založíme alianci .. :)
 

DeletedUser9942

Guest
Ľubo je známa firma na SK grepolise hrať s ním v jednom spojku neni výhra ak sa na začiatku trochu nedarí zbehne ako vždy :)
známa hej.. ale ja neprebehujem... iba ak skončím hrať ale to ma nebaví lebo ma sere moralka alebo kolektív je zlý... Trolerko aj ty si známi... ale nie dobrou hrou.. :D
 

DeletedUser7082

Guest
Morálka tady není, ta mě taky dost štvala, tady se pojede naplno ! :) A nebudou se šetřit ani pomalý hráči, co na to prdí .. :)
 

DeletedUser9942

Guest
preto sem idem neni tu morálka a starý system teda sa nemusím spoliehať až tak na ally ako na novom.. teda aj sám môžem preberať neskôr mestá :D hocikomu.. :D
 

DeletedUser

Guest
Lubko neviem co trepeš na po si z Wild Dogs (BIA víťazi sveta) si zbehol ku pretoriand do 3 dni si Si zapol dovolenku lebo by sme ta rozobrali tak neviem aký zlý kolektív , a pokial ide o mna niesom najhorší :))) ale ani najlepšie no samozrejme ty má poznáš veľmi dobre však

Ale je mi to jedno rob co chceš :)
 

DeletedUser9942

Guest
presne som trol čo to nevie hrať... :D :D a na málo ktorom svete som hral naplno tie boli iba asi 3-4 a žiadny wild dogs si ani nepamätám.... :D iba sk thetu som hral poriadne rho na začiatku do kým ma tam jedna inteligentka nenasrala a Ateny tu na cz :D inak som si hral iba lážo plážo :D + za jaraxa :D na cz :D tak polomrtvo... aby som bol víťaz sveta.. :) + viem s kým budem hrať.... :) a bude to našlapané viac než dosť... :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Nějaká rivalita tady už mezi bratiama :D Omlouvám se za ten výraz, ono 100% ho mám špatně ..
 

DeletedUser

Guest
Rád by som pozbieral zopár ludí, čo majú niečo odohraté a majú prehľad o okolitých hráčoch. Nech mám aj ja trošku prehlad či sa k niekomu pridat alebo si budovat vlastnú partu, :grr. Je fajn dojst na svet založit spojko a pozývať hala-bala a radovať sa že sme prví v rebríčku na pár dní, založit akadémiu a mesiac co mesiac triedit ludí v ally a snažit sa o to nech sú zohraní a koordinovat ich primitivne útoky. Radšej by som len nejakú partu ludí tak cca 10-20 zo začiatku nech znova netreba vysvetlovat ludom nejaké triky, taktiky atd. a možeme v klude komunikovat hrat a tak :D Ale kedže som český svet nehral už nejakú dobu nemám prehlad moc o hráčoch a ich slávnej histórii.
 

DeletedUser

Guest
ja som hral naposledy My tuším za PL :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru