• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Plánované změny výzkumů

DeletedUser5497

Guest
Navržené změny rozdělení výzkumů pro útok a obranu se mi líbí, je to výhoda pro útočné hráče, kteří si svá města brání vratkami, takže když by tam někdo sednul, neměl by bonus na obranu, když tam ten výzkum nebude ale pro útok by se bonus zachoval. Jen se mi moc nelíbí cena výzkumných bodů, z jednoho výzkumu za 10 bodů uděláte dva s stejným efektem, jenže budou dohromady stát 13 bodů, což mi přijde jako docela podstatný nárůst ceny, bylo by dobré, kdyby se cena ještě o pár bodů snížila.

Změny u výzkumů na snížení ceny jednotek se mi už tolik nezamlouvají, možná to berete jako kompenzaci za vyšší cenu výzkumů na posílení, ale bude pak potřeba města více specializovat na určitý typ jednotek a pro přizpůsobení města po předchozím majiteli nebo při potřebě změny specializace města to bude stát více kulturních bodů na předělání výzkumů.

Jelikož hraju většinou světy s dobýváním, tak mi změna u průniku nepřijde nijak podstatná, protože i nyní si můžu vybrat, jestli útok pošlu normálně nebo jako průnik. Ale celkově mi tento výzkum přijde dost slabý, tak ho téměř nevyužívám.

Co se týče smrště, tak změnu rozhodně uvítám, osobně sice nepatřím k lidem, co by jezdili katovat města, ale často ho někde zdědím po předchozím majiteli a kvůli nízké ceně výzkumu se mi ho většinou nevyplatí mazat, takže si pak někdy zbytečně bořím budovy, když jedu dobývat nějaké města.
 

DeletedUser12305

Guest
Některé výzkumy mi přijdou trochu jednostranně zaměřené - už jen proto, že většinu obranných výzkumů budou muset mít na vzpouře všichni. U dobývání ne.
Tedy taktizování jak kde, z mého pohledu.
 

DeletedUser9790

Guest
No jak již řekla Ysera,taktizovat se tu bude opravdu jak kde.Na druhé straně si každý může vybrat co se mu hodí,a co mu bude v danou situaci vyhovovat. Výzkumy obrany se mi docela líbí a ty určitě využiji jako obránce.
 
Nahoru