• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Pochlubte se reporty z bojů!

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
náhodou, já contíky miluju... jsou jediní co mi dávaj obranné body. škoda, že má dovolenou Rohira, když jezdili zároven s Sandryksem, tak to mělo větší grády... ale zaplatpánbůh za ně:)
 

DeletedUser10412

Guest
Berušky spojko s Dragons mají, to je na beton jisté :) a zároveň mají Beruchy min. DoN s BH :) Aigis se do toho přimíchnul díky jednomu jejich členovi, který si tam vyjel sám na vlastní pěst. :)
Všichni vědí, jak to u vás "funguje". :(
možná víte jak to funguje my zas víme jak máte inteligentní hráče
kteří napíšou blabol a hned si bloknou zprávy abych jim na to náhodou neodpověděla
Xfan
Xfan dnes v 22:51 hod.
stejně jako vždy předtím sem na tvoje město jel jen na blint neplánovaně s ****** útokem po příchodu domů :D
no tak snaha se cení ;)
tak odpovím tady inteligentně
ani s ničím jiným ject nemuže !!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9039

Guest
Inteligentni rikas? Podle toho co jsi psala drive ty, bych radeji pomlcela o tom, kdo je inteligentni.
 

DeletedUser8368

Guest
tinko, sama dobře víš že reakce které jsi mi psala, nejsou publikovatelné. Nejeden exekutor se tomu na foru zasmál. A ani vkládat sem soukromé konverzace se mi nelíbí, dělat to nebudu.
Tak at si každý domyslí vážnost mých slov k této osobě :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Jsem si říkal... dát to sem nedat to sem... aspoň se vrátíme k reportům. :)

1075t2v.jpg
 
Naposledy upraveno:
plusové štěstí??? a při full utoku??? no tak to je něco co neznám.... být tam nula či minus tak neprojdeš...
 

DeletedUser10159

Guest
hmm skvělý výkon takový výkon jsem už nevyděl 2 roky
 

DeletedUser9039

Guest
no, jak se rika, nejvetsi .... maji vzdycky stesti :D
bylo to fakt o fousek, ktery Thas, ale jeste nema :D
 
já neříkám, že ho neznám:) pokud pošlu vojáčky na čumendu do přístavu, tak se můžu spolehnout na to, že budu v plusu a čím mín jich bude, tím větší štěstí mi padne.. včera se bavili kluci na foru reportama, co posilali fullky a všude min -10 a to bylo ještě krásný. no a nakonec to rozsekl koljancz co poslal asi 8 vojáků a dostal maximum štěstí... no prostě klasika...
 

DeletedUser10358

Guest
Město bez birém,ale s ostatníma podporama?Hmmm,jako by nebylo už předem:-(
 

DeletedUser10612

Guest
Kód:
[font=Courier New][b](10.12.2013 07:24) Město Chalkedon (hráče Markus666) útočí na město Tyger Eye[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Attacker[/b]: [b]Chalkedon[/b] [b]Markus666[/b] [b]DRAGON EMPIRE[/b] Morálka: 100 % Štěstí: 16 %
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=C2.E2.G2.A1.B1.C1.D1.F1[/img][img]http://grepolis.potusek.eu/ui/pm/strength_of_heroes.png[/img]
  133    22     1    19    17    17    65    21 
[color=#b50307]  104     0     0    19    17    17    65    21 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Defender[/b]: [b]Tyger Eye[/b] [b]Angela83[/b] [b]Berušky[/b] Městské hradby: 25 (-0) 
[i]Hidden[/i]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
Nezískal jsi žádné suroviny.
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Losses[/b]
   144180    47015   103240     1242        0 [b]Attacker[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Defender[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.2.2 created by Potusek[/font]
 

DeletedUser5002

Guest
Nejspíše si jen aktivovala milici a asi šoupla birky :)
 

DeletedUser5002

Guest
22 tis bodů, to nebyli moc jatka :) Ale dobrý :) Jinak neexistuje dokonalí beton, existuje pouze skvělá obrana :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru