• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Poděkování

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Toto podekovani je za vsechny hrace DN, TAURUS, TITANU, dalsich jednotlivcu a alianci

Dekujeme ali UNI za pomoc v rozvoji, kterou nam byla UNI napomocna .o)
Tolik bodu, skoro zadarmo, by jsme jen tezko nekde schaneli.

Az budete delat kurz utocni, dejte vedet, cela nase ali a spol. se jiste rada neco priuci.

A jeste jedna mala poznamka. Vy mate v akademii i vyzkum jak z obranne lode udelat utocnou .o))?

Zdravim celou ali UNI, jako zastupce vyse uvedenych alianci
hahaha1977
 

DeletedUser7823

Guest
Nedocenená diplomatka sa nominovala na zástupcu takmer celého serveru. Blahoželám Ti k postupu ;-)
 

DeletedUser

Guest
motas sem neco co sem nepatri, ale jestli me beres jako diplomatku celeho serveru, tak dekuji, vypada to ze ma reputace je vetsi nez jsem si myslela a nez sama citim.o))
 

DeletedUser

Guest
Pokud se hodláte rozvíjet na již téměř mrtvým světě,pak není zač,rádo se stalo:) O tom "skoro zadarmo mám sice jiný mínění,ale chápu to jako básnickou nadsázku.:)

s tím kursem útočení....No,pokud po téměř roce tady potřebuješ kurs,pak chápu,že jste ještě pořádně neútočili :cool:

To s těmi obrannými a útočnými loděmi...Ty máš report,kde by někdo poslal birému do útoku? Ten bych rád viděl,buď tady,nebo klidně do osobky:)
Jinak tě taky zdravím,konečně tu byl alespoň náznak bojů ...hooj, bobbyc :)
 

DeletedUser

Guest
rozvijet? chceme branit nas jediny div, ktera vam chybi a k tomu potrebujeme jednotky a cim vice mest, tim vice jednotek. To jsi za ten rok jeste nepochopil? .o))

kurz nepotrebuji, ale Chorche (myslim ze to byl on) se nam smal, ze neumime utocit, tak jsme se od patku tesili ze nam to ukazete a.... no vsak vite sami .o)))

ano mame takove hlaseni kdy byly vcera poslany birky do utoku a ne jednou .o)) a jeste na ne byla pouzita hrdinska sila, treba si hrac myslel ze to pomuze kapitanovi birek k lepsim vykonum .o)))

je to vazne zabava .o))) a ted resim jestli mam hrace pozadat o to aby ti to hlaseni poslal, nebo at si prijdete na to kdo je u vas takova lama, sami .o)
jeste se rozmyslim .o))

naznaky boju? to co jste prevedli vcera vy, se od toho naseho vubec nelisilo, prave naopak. tzn. ze bojujeme uz dlouho porad stejne .o)
mas jine mineni o skoro zadarmo? jen ja, Olda, pomeranc a Dona mame od vas pres 200 000 obrannych bodu a to nemluvim o zbytku, ktery podporoval. mam par reportu kdy jste to u nas potopili jak kotata bez jedine nasi ztraty. Ale treba je to nejaka vase strategie, vyssich cilu .oDDD
ano je pravda ze u pomerance jste pristav vymlatili radne, ale stejne neprorazili a to na nej jelo pres 250 utoku

pak jsme o pulnoci na pul hodky zavarili server .o))), vam to hodilo utoky jinam nez melo - stejne takto se to stalo i nam, tenkrat .o(
a pak jsme jen klikali a klikali na hlaseni, aby jsme zjistili tu vasi skvelou stategii. nenasli jsme ji .o( proto jsem to napsala sem aby jste nam to objasnili.

zdar 1977
 

DeletedUser

Guest
gratuluji jak ste dobri ze po roce umite pozbirat podpory ze vsech alianci co jsi vypsala a i z tech co vam je poslaly , opravdu uctihodne :)

ono je hrozne tezky si naposilat deff na jeden ostrov a cekat kdo tam dojede , to si myslim je moc tezky a je potreba se poplacat po zadech jak ste dobry :)- skoda ze se placete az na konci , ale vlastne neni protoze jinak ste na to nemely :)

jeste neco by nam chtel server vzkazat kdyz si ted jejich mluvci? :)
 

DeletedUser

Guest
"pak jsme o pulnoci na pul hodky zavarili server .o))), vam to hodilo utoky jinam nez melo - stejne takto se to stalo i nam, tenkrat .o( "

Takže sis odpověděla:) Takže nevím,proč se posmíváš...:(


To s těma bodama jsem v klidu,já si raději počkám pár dní a potom se podívám na grepostat,ten je narozdíl od tebe objektivní:)
P.S. S objasněním nepočítej,slepýho koukat nenaučíš :p

P.P.S. Tak jsem nevydržel a na ten grepostat jsem nakoukl už teď...Zatím je tam u nás alianční nárůst o 250 000 BB za včerejšek..Ano,opravdu SKORO zadarmo:))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já za to nemůžu, že lamy nechápou, proč člověk pošle pár birém (určitě neposlal 300ks jako tví kolegové) zakouzlené s božkou silou, když ten člověk pěchotu neposílal .. a taky nechápu, že podle toho kam dojely podpory nezjistí, jaký byl cíl akce, ale hlavní je, že se takový člověk dostane na SH pomocí stratéga

PS: a určitě tu nezačnu napadat pomeranče, že ty časy nějak posunul, jako ten tvůj kolega, co napadal mě
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to bobbyc:

slepyho? ne, je lepsi obvinovat supporta z nadrzovani :) jako oldrich :) hhhhhh

to chorche : ja myslim ze to nepochopi nikdy :) ale aspon na SH budou mit cely svet skvelych strategu :)
a copak si mistr strategu oldrich abys tu napadal pomerance z podvadeni a z necestne hry a spoustu jinych vymyslu co tu padly ? :) vyhrozovani a otravovani supportu :) jak to predvadel oldrich a brecel tu aby ti nekdo rekl pravdu a jeste se ohanel a vsem ostatnim vypisoval jaky si podvodnik :) za to ze sis posunul casy o 2 min dal :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Samozřejmě nee,jednodušší je přiznat,že jsme v UNICORN samý lamy,který si nevšimnou,že nám jde polovina ze všech útoků přes podpory a navíc o 11 minut jinam:))
 

DeletedUser

Guest
bzzzzz, jako vosy jste se na mne sesypali .oDDD
povolejte dalsi hejno .o)))

pamatujete co jste nam psali? ze i porazeni musi umet priznat porazku. kazete vodu, ale sami pijete vino. o)

kolky byly podchycene to co jste tam vymlatili byly jen body pro nas. a o tom kdo je tady lama by se dalo hovorit dlouho, o tom ktera kolka byla full jsme vedeli, nebyl problem to rozpoznat, o)

ty obranne body, ktere jsem psala jsou pocitane dle toho co ukazovaly nase agory, ne dle grepostat. ten ma lehke zpozdeni.

a CHorche, ja sama jsem na nase forum napsala ze se vam, asi budeme muset omluvit, protoze i vam to bylo posunuto, tak me neobvinuj z neceho co neni pravda.
jen jsem vam chtela ukazat jake to je kdyz jste nas napadali ze neumime utocit a ono to vlastne je vse trosku jinak. a jedine co umite vy je urazet a byt neuznaly.

a to od kolika hracu byly podpory tady resit vazne nebudu, ale meli jsme jeste velke rezervy, nepovedlo se vam prorazit ani v jednom meste a to slo na pomerance 250 utoku .o)) .

bzzzzz uz slysim ted dalsi naval vos, jak se na me sesypete .o))
 

DeletedUser

Guest
Samozřejmě nee,jednodušší je přiznat,že jsme v UNICORN samý lamy,který si nevšimnou,že nám jde polovina ze všech útoků přes podpory a navíc o 11 minut jinam:))

boze co to meles? ja to napsala tak, ze to byla chyba supportu a ne vase - stejne jako se to tenkrat stalo nam. jenze tohle si s nim musite vyresit vy, my to reklamovat vazne nebudeme .oDD

a jeste jeden postreh, nekazalo mi to u hlaseni ikonku nocniho bonusu, takze predpokladam, ze utok probehl tak jako kdyby byl dopadl pred pulnoci, jen server nestihal a tak to hlaseni hodil az na 11 minut po.
ale na sile utoku vam to nic neubralo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pokud mas pocit ze jse takovy lojzini a budem obvinovat support ze vam nadrzuje tak si mimo , nejsem tvuj kolega :) takze nepotrebujeme nic reklamovat a za nas mluvit nemusis , my mame svuj rozum.


a pokud si myslis ze se na tebe potrebuji nebo nekdo z nas sypat na tebe jak osy , tak si na omylu ... si mi nekde u svu co mam na trenyrkach.

to bobby:

hhh :) jak jinak , ja myslel ze neni potreba se divat v kolik to dorazi ne? normalne to posles a v duchu si reknes .. pluj lodko pluj a dopadni pred mou podporu co jsem poslal pred hodinou :) nebud olda 2 :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
odpovim ti tvym nickem ..HAHAHAHa .... sem naprosto klidny :) to ze jedna akce nedopadne tim ze neusadime jednu kolko se grepolis nehrouti a nepotrebujeme se bit do prsou jak ty tu , a to neni zloba :) to je spis jak si to oduvodnis ty :) nemam potrebu si po braneni pokazde zakladat podekovani jako ty :)


a k tomu obvinovani ostatnich , nikdy sem nikoho nezhazov za to jak kdo hraje , vetsinou se tu jen porad branime , nejakym vykrikum do tmy co tu predvadeji ostatni , vsak to taky moc dobre znas, kdyby ste nemely ty osocovaci zpravy tu na foru nepotrebujeme svami nic resit a ani si tu psat nejaky citovy vylevy jako tu predvadel tvuj kolega :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pamatujete co jste nam psali? ze i porazeni musi umet priznat porazku. kazete vodu, ale sami pijete vino. o)
a co jsme vám nebo tobě vyčítali???? nesednu do města = porážka? no jejej, kdyby to tak bylo, tak sama asi víš o pár městech, co 10 měsíců vás porážela :cool:


kolky byly podchycene to co jste tam vymlatili byly jen body pro nas. a o tom kdo je tady lama by se dalo hovorit dlouho, o tom ktera kolka byla full jsme vedeli, nebyl problem to rozpoznat, o)
si telepat?

a CHorche, ja sama jsem na nase forum napsala ze se vam, asi budeme muset omluvit, protoze i vam to bylo posunuto, tak me neobvinuj z neceho co neni pravda.
já k vám na forko nevidím :-! ... budu na ni teda čekat

jen jsem vam chtela ukazat jake to je kdyz jste nas napadali ze neumime utocit a ono to vlastne je vse trosku jinak. a jedine co umite vy je urazet a byt neuznaly.
za tím si pořád já stojím, to co jste měli u pomeranče, tak to vaše aliance by nevyčistila ani za týden

a to od kolika hracu byly podpory tady resit vazne nebudu, ale meli jsme jeste velke rezervy, nepovedlo se vam prorazit ani v jednom meste a to slo na pomerance 250 utoku .o))
neřeš, nikdo to po tobě nechce ... ani v jednom městě? to bude asi tím, že jste věděli (jak píšeš výše) kde jede hlavní kolka a proto jste bránili všechny, že? :) Taky máme reporty, představ si to a město bylo i čisté :)

bzzzzz uz slysim ted dalsi naval vos, jak se na me sesypete .o)
to víš, provokatér se pozná
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale já se na tebe nesypu,ani nenadávám,ani nesvaluju vinu,musíš číst co je napsaný a ne hledat mezi řádky nenapsané:)
A o tom,jak jsme neprorazili nás nemusíš přesvědčovat,stačí se podívat do výpisů,jak jezdily domů útoky se surkama:cool:
 

DeletedUser

Guest
vtipné to tu číst :D Hádaj sa jak malá děcka... no nic, lidi sami víte, že v grepu je výhoda být obráncem (lodní obrana... pěší moc nepomohou...), takže bylo jasné jak ta akca dopadne :cool:
No nic, říkejte naší alianci (nebo již vzniklé koalici :D) lamy, protože všichni co patří do těchto aliancí na vás háží špínu, samozřejmě píší supportu jak podvádíte apod... no jak jinak jsme prostě lamy, ne ? :D
 

DeletedUser

Guest
to lucca0
- neslo obvinovani ze si myslite ze support nam nadrzuje, ale o to aby se pri takoveto akci toto jiz nestalo. sami vidite jak je to neprijemne a neda se s tim nic delat. muzes planova, posilat utoky jak divy a vysledek je..... nebylo to nic proti ali UNI,
- ze jste se na me nesesypali? ale no tak, tak se podivej na ty prispevky .o))
- nikdo nerika, ze se neni potreba podivat na to kdy utok skutecne dorazi, takove chyby snad valecnici jako vy a my nedelame. to je preci zaklad vseho . o tom tady neni vubec rec, tak to nerekrucuj. i my jsme videli ze vase utoky dorazi pred pulnoc, tak jak jste je planovali a taky tak jak jste je vyslali.
- jsi klidny? chapu, ze opak nepriznas .o)))))

to Chorche
- telepat nejsem, ale blba taky ne a nasi hraci poznaji kdy jede full utok a kdy fake. jak to te ucit nebudu, ale prekvapuje me, ze hrac jako ty o nevi. tebe jsem mela jako dobreho bojovnika a mela jsem k obe uctu. Mela...
- provokater? priznam se ze se bavim a cela nase ali a spousta jinych take .o)) stejne jako tenkrat vy

to bobyc
- nectu mezi radky, ctu to co pisete a to mi staci, pisete to docela jasne a zretelne
- surky? jo a kolik prosimte? .o)) kolikpak jste si jich odnesli? ani drevicko, ani kaminek, ani penizek .o)))
 

DeletedUser

Guest
jediny kdo tu neco prekrucuje si mozna tak ty :)a to asi jak si myslis ze sem snad nasranej ze sme nedosedly :) spis bych mel byt maximalne za ty keci co tu predvadis a snazis se vyvolat nejakou umelou oslavu ze ste snad thetu vyhraly :) o tam jak se bavite ze ste ubranily mesto , opravdu duvod k pobaveni :) to vis nekdo se bavi jeden den ze ubranil mesto , nekdo celej rok co to bezi nad lidma co si mysli ze jsou jednickama na servru , proto to treba hrajeme my , to ze se tem nejvetsim kvantitou hracu postavi par hracu , proto vznikl UNICORN :) i ted kdyz se vas domluvilo federacne kolem 500 hracu oproti nam 100 ..ale to my dobre zname a sme na to zvykly.

A prestan me podsouvat tvuj nazor o tom jak je neprijemne co se stalo a neco o supportu , proste se to stalo jede se dal , nebrecime jak vy. Prispevky jsou minimalni a pokud budes opruzovat budeu jeste mensi , zatim odpovidam ze slusnosti. A UZ VUBEC NESROVNAVEJ VAS S NAMI .... to je uplne jinej level a mysli si co chces a zij v tom dal, nehodlam ti to vyvracet :) jen tento svet umele udrzujete dal diky tem lidem co tam naposilaly deffku a branite jeden jedinej div co mate , to je umeni si myslim :)- , nevadi tak si to prodlouzime ...

jen by me zajimalo kdo to ukonci , taky muzem vyhlasit ze kdo chce oceneni vladce sveta , muze se k nam pridat at to ukoncime co nejdriv, protoze uz je to o nicem , myslis si ze s oldou dostanete asi metal :) zacit hrat na konci kdyz vetsina konci je super :) to je presne vase vase liga :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru