• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Poděkování

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8066

Guest
Koho že to rozesmávám?
Abych věděl na koho se mám jako bavič zaměřit.
 

DeletedUser

Guest
takove jednani opravdu miluji, ja se tu snazim normalne diskutovat a dostava se mi takovych reakci
ja jsem predlozil fakta, ktera znam (nerikam, ze vim, ze jsou stoprocentne pravdive, ale proste se snazim rozvinout debatu) a ty reagujes takto
co je jinak? to je opravdu tak tezke odpovedet konstruktivne?

nema smysl mu ani odpovidat :) on ma svuj svet :) Oldo jed dal , si nas hrdina ... konecne si se nasel jak uspet v obrane :) vidim ze 32 hodin na to si poslat obranu do meste kam jede kolda je pro tebe akorad :) gratulujiti :)

to ze bavi ostatni olda stale nechape , jelikoz Narcis 2 je pouze presvedcen o sve pravde a zadna jina nepripada v uvahu :)
 

DeletedUser

Guest
sice toho cloveka neznam, ale kdyz jsem si prochazel nektere jeho starsi prispevky, tak jsem se dobre zasmal
nevim, zda je mu krivdeno, ovsem i tak mi to prijde docela komicke
 

DeletedUser

Guest
v jeho nadutosti si mysli ze je mu krivdeno , ale neni :), jen ne vzdy se toci vse kolem nej :) a od toho to vse vzniklo :) a od te doby se chova komicky a ostatni jen udrzuje v tom ze UNICORN podvadi a moderatori nadrzuji ... to ze se na tom shodne on a jeho par "kamaradu " jeste neznamena ze je to pravda :) ale oldrich si to mysli :) tak ho v tom nechavame jelikoz to nema smysl uz ani komentovat :)
 

DeletedUser8066

Guest
To Aesculapius: - nemá ti cenu vysvětlovat něco, co se tu odehrávalo měkolik měsíců, a číst příspěvky je též trochu zkreslující, protože podstatná část příspěvků byla moderátory buď upravena (což se snadno dohledá) a nebo byli příspěvky procenzurovány,
toť vše k tvým příspěvkům.

No a nyní trochu obecně pro ostatní diskutující:
Opravdu jsem přesvědčen, že hráči aliance UNICORN a nejen oni, ale i někteří jiní nehrají čestně a k tomuto názoru mě vede hned několik poznatků:
- hráči používají bootovací programy, a toto používání support není schopen odhalit,
- dochází k "hlídání účtů",
- používání multiučtů z plovoucího internetového připojení,
- a další drobnější porušování pravidel jako ovládání účtu neoprávněnou osobou, atd. atd. atd.

Ano tato podezření nejsou podložena žádnými důkazy, přestože by tuto práci měla dělat firma, neděje se tak nebo v natolik omezené nebo chabé míře, že to nestojí za řeč.

Vím, že se to děje, dokonce mi o tom poskytli informace i někteří hráči z aliancí, které podezřívám a na které jsem si i na supportu stěžoval. K ovládání účtu neoprávněnou osobou se mi mimoděk v korespondenci přiznala i jedna hráčka od UNICORNU.

A přestože jsem si několikrát stěžoval na porušování pravidel, nic se neděje. Bývalí hlavní moderátor, který moje stížnosti řešil nebo o nich rozhodoval nyní hraje na Achileovi ve skupině hráčů, ktere jsem a stále z podvodů podezírám.
Takže co je třeba více dodávat?
NIC!

Pro pořádek - jeden ze zde hrajících velmi dobrých IT odborníku zkoušel na zahraničním serveru použít jeden z mnoha dostupných bootovacích programů a velmi podrobně popsal, co všechno tento "prográmek umí".
Vám co ho máte to asi nemusím říkat, ale Vy, co o tom nevíte nic, asi by jste se divili. Není to žádné taxikářské turbo, nebo něco podobného, ale něco jako příkazové řádky, které za Vás ve zvolených intervalech klikají na virtuální tlačítka na Vaší klavesnici. Takže například v intervalu 5 minut vybírají surky ze zemědělek atd atd atd, včetně třeba aktivace domobrany v případě přicházejícího útoku.
Vnější znaky používání jsou totiž velmi zřetelné a to obzvláště v počátečních fázích hry.
Takže stačí se třeba podívat na historii vývoje hry na Achileovi a z některých statistik je hned zřejmé kdo pravděpodobně tento prográmek používá.

No nic dál už o tom stejně asi nemá cenu psát, protože hned vzápětí budu zase označen za baviče, ukřivděného uplakánka či další "neurážející" označení. Mimochodem jenom příspěvky současného hlavního moderátora jsou přeci jasným důkazem nezaujatosti a nestranosti zaměstnanců firmy, kterou si přeci při hraní této hry platíme.
Tedy Já jsem si za tuto hru zaplatil, takže by to měl být jakýsi obchodní vztah, ale připadám si jako v jiném světě, kde platí plať a drž hubu.
Máte někteří také tento pocit?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
sice te neznam, ale i tak musim konstatovat, ze i mne, jako nezaujatemu hraci, pripadas jako clovek, ktery radeji bude mit porad otevrenou pusu, misto toho, aby se zapsal do historie nejakymi ciny
nevim, zda mas nejaky realny zivot, ale dle toho, co tu resis, jak to resis a proc to resis, mi pripada, ze nemas
tvrdis, ze oni delaji neco spatneho, ale mas nejake dukazy? netvrdim, ze tam neni nic spatneho, ale takoveto obvinovani je nesmyslne
 

DeletedUser8066

Guest
To mi píše hráč, který má jedno město a 256 bodů?
To není normální, aby to posuzoval takový zelenáč!
 

DeletedUser

Guest
to je treba 100 mest, abych mohl posoudit, jake je tvoje EQ a IQ? ted jsi u mne klesl hodne hluboko, v jakem svete to zijes? myslis, ze ac te neznam, tak nevidim, ze nedokazes unest pravdu? nechci se hadat, ale co takhle se nad sebou zamyslet? pokud nemas dukazy, tak takove obvinovani sem vubec nepatri
 

DeletedUser8066

Guest
Sice neseš jméno lekařského boha,
ale zajímalo by mě jestli máš diplom z psychologie nebo dokomce s psychiatrie, nebo že by dokonce soudní znalec,
že podle textu hodnotíš lidi.
Jo a u takových lidí jako Ty a tobě podobní mohu klidně klesnout až na dno.
Možno to dokonce považovat jako poctu.
No a počet měst s tím opravdu nemá co dělat, ale znalost prostředí je to o čem jsem mluvil, ale to jsi asi nepochopil, že?
 

DeletedUser

Guest
mozna tomu nebudes verit, ale muj nick opravdu hovori o mem zamestnani, pricemz prave diky nemu se nemohu tolik venovat teto hre, lidske zdravi je u mne na prvnim miste, takze proto nemohu mit tolik mest
znalost prostredi? kde je napsano, ze drive jsem na tom nebyl lepe? ne, opravdu tim nemyslim dve nebo tri mesta

pokud nehodlas prednest jasne dukazy tveho obvinovani, tato diskuze nema smysl, pouze vypravis pohadky na dobrou noc
zatim se tedy loucim
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
oldo mel by sis vzit modrej prasecek na hlavicku , uz ti trochu zatemnuje mysleni :) Zij v tom dal :) GOOD JOB :)

a jeste si zapomel dodat ze mame i program na oddalovani casu v grepolisu , protoze mi uz 2 dny sedime v tvem meste u pyramidy ale uvidis to az zitra :) tak rychle utikej preposlat podpory :) oldo nebylo by lepsi kdyby si mel thetu pro sebe? aspon by sis pak nahonil ego :) na to aby normalni clovek pochopil ze ses magor nemusi mit ani doktorat :) takovy mimozemstani jako ses ty by tyto hry vubec hrat nemely jelikoz to negativne ovlivnuje tvuj psychicky stav :)

oldo prozradim ti duverne jednu informaci ..ja sem prezident Spojenych Statu Moravskych .... to je co :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8066

Guest
Jen upozorňuji že hádky, napadání a případné urážení ostatních členů fóra zde nebude tolerováno....:hmm

Jenom si chci upřesnit kriteria, kdy se ještě jedná o příspěvek a kdy již jde o úrážky?
Abych totiž nedostal zase ban, jak tu laskavě hlavní moderátor zmiňoval.

Může mi moderátor svůj příspěvek dopřesnit?
díky
 

DeletedUser

Guest
Milý Oldřichovče, Tobě se může upřesňovat jak chce, ale Ty to odmítáš vnímat a respektovat. Ono komu není rady tomu není pomoci.
 

DeletedUser8066

Guest
Koukám jak jelen,
on si pan tyran ještě nestačil všimnout, že už není moderátor,
nebo že by zase?!?!?!?
Pokud jsou zvládnuty alespoň základy slušného chování, tak by měl každý vědět,
že na otázku by měl odpovídat dotazovaný a né kdejaký hej nebo počkej.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Che che jsem na diskuzím foru a diskutovat mohu v rámci pravidel tak jak uznám za vhodné..
to že to někdo nechápe je mi úplně šumák:) Ostatně spusta lidí nechápe spoustu věcí až se jim z toho vaří žluč..
 

DeletedUser

Guest
Sultán sice moderátorem není, ale to neznamená, že se k tomu nemůže vyjádřit. Sám jsi se dožadoval rovnoprávnosti, co které spadá i právo vyjádřit se k nějakému tématu. Tak si aspoň laskavě neprotiřeč, nebo veřejné mínění o tvé osobě klesne ještě níž, než už je ...
 

DeletedUser8066

Guest
Toto jsem napsal do jednoho příspěvku o stranu dříve,
ještě jsi se k tomu nedostal, nebo jsi to už zapoměl?
V každém případě to platí i pro tebe:

Jo a u takových lidí jako Ty a tobě podobní mohu klidně klesnout až na dno.
Možno to dokonce považovat jako poctu.
 

DeletedUser

Guest
Já osobně nemám sebemenší chuť číst takový snůšky slov. A ty se ještě moderátora ptáš, co je urážka ? Ach jo, vrať školný, chlapče.
Za druhé, nejsi náhodou redaktorem nějakého bulvárního plátku ? Tvoje slovní obraty mi něco připomínají.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru