• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Poděkování

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
že na otázku by měl odpovídat dotazovaný a né kdejaký hej nebo počkej.
Sultana jsem za jeho dlouhe pusobeni na tomto foru stihl trochu poznat, pricemz kazdy normalni clovek si musi uvedomit, ze oznacit Sultana nejakym ''hej nebo pockej'' je proste pod urovni, protoze to, co on udelal pro tuto hru, se da velmi tezko ocenit, ovsem to si pan Oldrichovec neuvodomuje, protoze asi zije ve vlastnim svete, kde je on vsemu panem

kazdy ma sve chyby, ale pokud ma nekdo velke ego, tezko se mu to vysveltuje

hanba
 

DeletedUser8066

Guest
mozna tomu nebudes verit, ale muj nick opravdu hovori o mem zamestnani, pricemz prave diky nemu se nemohu tolik venovat teto hre, lidske zdravi je u mne na prvnim miste, takze proto nemohu mit tolik mest
...........

A pán s nedostatkem času měl dostatek času na poznání sultana z jeho dlouhého účinkování na foru
a poznal, že je téměř na úrovňi jeho nicku,
fajn,
vážně si myslíš, že je moje ego větší než tvoje?
Obzvláště, když se někdo schovává za nově vytvořený účet?
Jste to vyčítali firsttazatelovi a sami děláte to samé, asi byl dobrým učitelem, že?
 

DeletedUser

Guest
prosim adminy o smazani teto diskuze s panem Oldrichovcem, nebudu tu trpet takove urazky
nikdy jsem na Thete nehral, pricemz ani neznam nikoho z tech, kteri mluvi do historie tohoto sveta

ale on mne bude obvinovat z takovych veci, to si opravdu nenecham libit
dekuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8066

Guest
Zkus zajít do nějaké temné místnosti, zavří oči a pak si dej pořádnou facku,
pak otevři oči a když uvidíš hvězdičky
třeba se ti rosvítilo,
a pak to celé přečti znova,
možná se ti podaří, při tvém nedostatku času, pochopit o co tu jde,
ale vážně o tom pochybuju.
 

DeletedUser

Guest
ze vam stoji takovej blb za odpovedi :)

oldo to si vypisuj na vasem foru ve hre , tu ti ty vymysli nepapame :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ona je to v jistém smyslu docela zábava, dívat se jak se Oldřichovec topí ve vlastní žluči:)
 

DeletedUser

Guest
ja myslel ze take nieco ani poslat nejde.
Ved je tam hlaska ze s kolonkou musis poslat bit. lode???
 

DeletedUser

Guest
oldrichovec je starej hacker :) chorche ty si jim pujcil programek na posilani kololodi bez ohnu :) teda ty ses ze se snama nai nepodelis :)
a pawligu ty ses strasnej praskac :) takhle je naprasit :) :)

a oldrichu styd se takhle hrat nefer :) mel by sis tam udelat poradek
 

DeletedUser7507

Guest
dost pravděpodobně v tom útoku nějaké ohně byly,ale obránce je sestřelil kouzlem...
 

DeletedUser

Guest
Taky jsme si to myslel :D Ale Dobyvatelé přišli na to jak kolonizovat bez válečných lodí :D:D

dost pravděpodobně v tom útoku nějaké ohně byly,ale obránce je sestřelil kouzlem...

to by s tim musel poslat 1 ohnivku :D neznám kouzlo které by sestřelilo všechny ohně v útoku :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Přišel jsem si dnes na hru jen zkontrolovat, že byly mé účty zrušeny a běžným pohledem na fórum jsem si potvrdil správnost mého rozhodnutí. Nic se nezměnilo, Oldřichovec má od spravedlivých moderátorů BAN za upozorňování na nesrovnalosti a chybějící nestranost zodpovědných osob. (Oficiální důvod je samozřejmě jiný, to se ale nedozvíme)
lucca0 narve do zprávy kýbl smajlíků a tím samozřejmě není důvod ho banovat - vždyť to nemyslel vážně. Přesně ve stylu zmiňovaného bulváru: Otazník ochrání noviny před žalobou, protože to nebylo tvrzení. Nebudu vyjmenovávat další.
Já se na fóru zůčasnil diskuze jednou a hned jem byl za blbce a patřil do party Oldřichovce, kterého jsem v té době téměř neznal. Možná dva další příspěvky a skončil bych také s BANem.
Hrál jsem hru téměř rok a bavila mě opravdu, i když jsem neschopný podle mnohých protože jsme s Marathonem nevyhráli a ani jsem nepřeskočil k Unicornu jako někteří z velkých hráčů kteří tady tapetují. Těšil jsem se na Svět Hrdinů, ale chodil jsem do .hry a na fórum s čim dál větší nechutí. To opravdu nemá cenu i do práce chodím rád a baví mě, a budu platit za hru kterou mi tak znechutili?
Chvíli jsem váhal kvůli premium bodům ale po dalších ukázkách na oficiálním fóru jsem účet na světech zrušil jako poplatek za hloupost a Vřele doporučuji s tím seknout i ostatním je to docela osvobuzující. Protože hru, která je takto vedena si stejně neužijete.
A "nestranní" moderátoři: TRHNĚTE SI OBĚMA. K.
 

DeletedUser

Guest
Všem doporučuji hledat chybu u jiných, je to největší úleva od vlastní neschopnosti, realizuje se to úplně všude nejen v internetových hrách.. ve fotbale za to může terén nebo rozhodčí, v byznysu chybný předpoklad vývoje ekonomiky, za volantem to prase co jelo naproti a v browser hrách za to může vždy nějaký moderátor.. ono je vždycky lehčí to na někoho hodit než si přiznat že jsem na to prostě neměl, jiní byli lepší, nebo měli prostě kliku..

Hru Ti nikdo neznechutil, hru sis znechutil sám, tak jako si ji znechutili jiní, kteří neunesli prohru a po roce si všimli že jeden z členů konkurence dělá moderátora.. páni, jste trapní až se hory zelenají, docela by mě zajímalo na koho byste to hodili kdyby Jonik nebyl v týmu a kdyby azazel nedostal za své projevy BAN.. ani jste ty příspěvky neviděli.. víte prd za co tady tresty padají, ale hned máte nutkavou potřebu z toho odvozovat vlastní neúspěchy.. Jako supportér jsem se dozvěděl že rozdáváme hesla konkurenci, ačkoliv supportér heslo nikdy neviděl a tady se dozvím že jako moderátor nadržuju alianci na světě na kterém sjemnikdy nehrál..
Pokud má někdo projevy primitiva a nedbá na varování tak je trestán, pokud se logne na x dalších účtů je trestátn, pokud je to pro někoho projev nadržování tak by měl vyhledat odbornou pomoc, paranoia dokáže vážně narušit život
 

DeletedUser

Guest
Sultáne, Tvoje slova přesně vypovídají o tom co mě zvedalo ze židle. Překroutíte co člověk napíše úplně neuvěřitelně. Nikdy jsem nikoho z moderátorů nebo supportérů neobvinil z podvodů ve hře, ani jsem nikoho z křiklounů nepodporoval. Neměl jsem s nimi nic společného ani ve hře byl jsem v jiném teamu. Teda s Oldou jsem byl teď chvíli ve Světě hrdinů v ali abych byl přesný.
Že mám problém s prohrou? Ano nebyl jsem nejlepší ať již v běžných bodech nebo bojových ale byl jsem na tom lépe než vetšina členů vítězné aliance. To snad není prohra? Byl jsem úspěšný i když jsem nepatřil k vítězné alianci. Já Unicornům vítězství přeji a nevim o tom, že by nebylo zasloužené, při stavbě divů se opravdu předvedli. Klobouk dolů. Pak ale okamžitě v mých očích spadli chováním na fóru - vystavováni na odiv svého vítezství, poděkováni za pomoc ostatním - komu? Vždyť to byl jen jejich úspěch. Veřejné provokace. A moderátoři místo toho aby to zastavili nebo ignorovali jim blahopřejí a vyzvedávají to ještě výše. Když jsem na to upozornil, reakce byla společná hŕači Unicornu bránili moderátory a ti se samozřejmě ohradili také.
Co vyčítám dále jsou ukázky neprofesionality po celém fóru a mrzí mě to. Perfektě jste zpracovali nápovědy FAQ a podpůrné dokumenty, myslím že jsem lepsí zatím nikde neviděl. A proti tomu stojí neochota diskuze nestranně moderovat. Necháváte bez povšimnutí provokace a urážky ze strany jednoho teamu. V klidu je necháte se obovat do vyhlédnuté osoby a pak zařiznete jejich cíl. Nevím zda si to Oldřichovec a další zasloužili asi ano, ale zůstává mi rozum stát nad tím, že jejich protivníci v diskuzi jsou bez BaNu a to si stačí vylistovat jejich přispěvky a je to co každy druhý označováni za lamu, blba, zesměšňování a moderátoři nic.
online hra je přece i o komunitě ne jen o klikání - tohle fórum je komunita? Vážně? Proč sem chodí tak málo hráčů proti registracím? Vy to považujete za úspěch? Mám toho dost a nemám to zapotřebí sbohem.
 

DeletedUser

Guest
Víš problém je právě v tom že ty nevidíš za co jsou lidé trestáni a nedovedeš pochopit že moderátorům je úplně fuk kdo je z jaké aliance.. o trestu rozhoduje chování.. Ty vidíš provokace, ale nevidíš smazané a potrestané příspěvky.. zdá-li se Ti to co vidíš jako příspěvek hodný BANu tak věř že to co nevidíš by jsi trestal daleko víc... prostě víš prd, ale odsuzuješ moderátory za jejich práci.. a to je ubohé, hodně ubohé.. a hráče odrazují právě experti Tvé kategorie.. kulový vědí, ale šíří špínu a hnus... a když se tomu bráníme tak jsme za blbce...
narozdíl od azazela oldíka a jemu podobných jsem Tě měl za rozumého uživatele a i jsem Ti to psal do SZ.. ale ne.. jsi jen další rejpal co ví všechno nejlíp a přitom si nevidí dál než na špičku nosu...
 

DeletedUser8066

Guest
Fajn,
koukám, že kdokoliv napíše cokoliv, jen né Váš názor je to jen rejpal, lama a další podobné "neurážlivé" oslovení.
Smutné je to, že při Vašich duševních schopnostech Vám nedošlo, že může mít pravdu i někdo jiný!!!!
 

DeletedUser

Guest
Nebojte se pánové, nebudu Vám kazit hru, chtěl jsem Vám jen nastavit zrcadlo, ale jak vidno o ně nestojíte. Ani si nehodláte připustit, že to takto vnímá obyčejný hráč. A to jsem byl, nemíchal jsem se do debat, hrál jsem hru... Nic, ze hry jsem už venku, tohle je můj poslední příspěvek, žádal jsem o zrušení účtu i na fóru, jakmile vyhoví už mě neuvidíte. Přeji dobrou hru všem, koho to ještě baví... Sbohem. K.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru