• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Poděkování

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vy jse všichní takový chudáčci a support s moderátorama Vám jen ubližuje a kazí Vám hru... Si běžte hrát na pískoviště s bábovičkama, to bude hra na vaší úrovni....
 

DeletedUser

Guest
Sotva to tady jakž takž utichne a začnou se lidi bavit normálně, tak zase přijde nějaký ochechula a začne vypiskovat .... Navrhoval bych tohle téma zavřít a bude klid ...
 

DeletedUser

Guest
co, kde ? byl tu oldrichovec? :) uz neni tak vtipny jak bejval :) ted akorad neco mumle ...
toto tema klidne muzes smazat , Klikani na tomto Svete sme ukoncily , takze se tu oldrichovec muze potrhat sam
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Nechci se do toho zatáhnout, ale pokud myslíš Asklépia, tak pokud vím, se nakonec stal bohem lékařství. Na Wikipedii jsem si to ještě ověřil.
 

DeletedUser8066

Guest
Můžete mi prosím omluvit moji neznalost nebo neinformovanost a zdělit mi,kdy byl Aesculapius povýšen na boha? Předem dík za relevantní info:cool:


Vzhledem k tvým předchozím příspěvkům, směřovaných na moji osobu, tuto otázku chápu jako další invektivu a pokus o zesměšnění. A musím ti odpovědět, že tě přes zjevnou snahu o urážku, rád poučím.

Kdy ho "povýšili" na boha skutečně nevím, ale vzhledem k "triviálním" znalostem historie jsem si jist tím, že bohem lekářství byl.

Pro jistotu jsem si to ověřil v několika encyklopediích a pro klid tvé duše ti přikládám jednu z mnoha, na internetu dostupných informaci o tomto řeckém poté dokonce i římském bohu.
Kdyby jsi si zase o trochu potřeboval rozšířit svoje zakrnělé znalosti, zase napiš, rád ti pomůžu s tvým sebevzděláváním.
A jinak, když né škola, tak internet je bezedná studnice informací, které by jsi mohl vhodně využít.

Asklépios , latinsky Aesculapius, řecká mytologie syn Apollónův, pověstný lékař. Podsvětní bůh Hádés, znepokojený jeho uměním, přiměl Dia, aby Asklépia usmrtil bleskem. Asklépios se však stal bohem lékařství; v jeho svatyních léčeni poutníci inkubací (hypnotickým spánkem), bylinnými léky, koupelemi
a masážemi. Ve 3. stol. př. n. l. byl jeho kult přenesen i do Říma.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Děkuji za info,skutečně jsem to nevěděl.

K tvým fabulacím o mých snahách jen dodám,že je lepší lépe číst napsané a méně se zabývat čtením mezi řádky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru