• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

podlé jednání a obstrukce aliance "Happy Turtless Mafie"

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ony ty suroviny také rychleji putují:) nebudu se počítat s detaily a dohadovat s mladým frájou:) vím kdo vyhrál Xí a mohu jim jen sklonit poklonu a frajerské řeči pseudomoda a pseudohráče mě nevytrhnou z klidu:)
 

DeletedUser

Guest
Uf uf, 22 dní, naše tempo jste nepokořili. :) O jeden den. Ale i tak, pěkné, jinde se to protáhlo... ono jedničková rychlost svádí k tomu, že to někteří neberou vážně ani při divech. :D Takže pak celý měsíc, dva není sebemenším problémem.

Tak to tě zklamu.Na alfě jsme byli rychlejší.Taky se na anglickym foru psalo,že i jako první na grepu.

Trochu mi neštymuje že teď píšeš přesný čas co kde jsi postavil a přitom před pár dny jsi psal něco o třech měsících.

Citovat Původně založeno Thasoss Zobrazit příspěvky
Pokud jste chtěli divy dodělat do léta, tak to jste je měli začít stavět už zhruba v březnu... Což bylo stejně nemožné, kvůli limitu.

Jinak rychlost světa hraje roli,ne že ne.My jsme dvakrát pokořili rychlejší světy a pokud tu píšeš opak,buď tak laskav a dokaž to.V opačném případě to je jen od tebe trapná závist.

XÍ začátek 26.7. konec 16.7.

Sakra jsem se spletl,ono to je 21 dní a ne 22.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Uváděl jsem běžnou dobu stavby na jedničkovém světě, kde to tak běžně opravdu trvá... ten elán do hraní není takový a ne všechny hráče divy zpravidla nakopnou aspoň na týden stavby. :) Nasadili jste rychlé tempo, což je jen dobře.

Jinak rychlost světa hraje roli,ne že ne.
Relevantní je jen počet měst, vše ostatní jde stranou. Rychlost světa nemá jak ovlivnit rychlost stavby divů... počet surovin - vyšší rychlost - více surovin, ale nákladnější stavba. To si tedy můžeme škrtnout. Doba cesty surovin... existuje rychlost kupců. Takže suroviny mohou běhat s klidem stejnou rychlostí na rychlosti světa 1, 2 či 3. U nás se veřejně neuvádí z nějakých důvodů, to je fakt, ale např. na německém Grepo je i toto nastavení světa viditelné v oznámení o spuštění nového světa. ;) Obyčejnému českému hráči nezbývá nic jiného, než si všimnout, že je zvláštní, že suroviny putují na různých světech při různých rychlostech stejně... sám jsem si to odzkoušel na Pí, Xí a Tau, na přibližně stejnou vzdálenost, takže odchylky byly max. 2 minuty. Výsledek? Na Pí stejně rychlý přesun jako na Xí, na Tau 2x pomalejší, i přes dvojkou rychlost světa. Maximálně bych bral možnost zkracování, že tam rychlost světa mírní tempo zkracování, což jste ale udolali počtem lidí.

Závist? Proč vám závidět? Nemám co, ba naopak Chaloupkám jsem pro pár hráčů ze Sirotků i výhru přál. Tím jsem se ostatně netajil už několik měsíců nazpátek.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Thasossi ještě jsi neodpověděl na můj dotaz v příspěvku nad tvým v 17.07.14, 13:32.Proto radši upřesním dotaz.

22.06.14, 13:43 jsi napsal toto:
Pokud jste chtěli divy dodělat do léta, tak to jste je měli začít stavět už zhruba v březnu... Což bylo stejně nemožné, kvůli limitu.

16.07.14, 20:35 jsi napsal toto:
Uf uf, 22 dní, naše tempo jste nepokořili.

Shrnuto:22.6. píšeš o 3 měsících stavění divů a následně 16.7. avizuješ 21 dní za které jste je postavili.Předpokládám v závislosti na prvním mylném údaji že jste je stavěli v tomto období.Jinak bys přeci nepsal o téměř třech měsících.Na jakém světě jsi stavěl?
 
u pomalejších světů je paradoxně výhoda v tom, že poskytují málo surovin... takže i ti mín aktivní hráči, co většinou pošlou surky jenom ráno a večer v pohodě splní limit a přispívají k vítězství... na rychlejších světech už musí být hráči obětavci a točit kupce třeba i pětkrát a víckrát denně, což málokdo dokáže...
 

DeletedUser

Guest
S tímto nesouhlasím.Celé to je o něčem jiném.Je potřeba totálně ovládnout moře a nacpat tam většinu divů.Potom čas obchodníků není problém.Kapitán+obchodní kanceláře a byl jsem permanentně bez surek.U rychlejších světů je zase více měst,což znamená nejen více surovin (což asi kompenzuje dražší levely) ale hlavně více přízně na urychlení a to je strašná výhoda.

--------------------------------------------------------------------------------------

Thasossi už mi odpovídat nemusíš.Vzhledem k tomu,že tu jsi a nereaguješ,zamená jen jediné.O Tvých slovech se dá s úspěchem pochybovat :D
 
rozhodně u rychlejších světů ti nedojedou všichni kupci do čtvrthodiny či půlhodiny... a kupce hodíš max na 15000 pokud nemáš tržnici, což moc hráčů nemá, takže třeba ráno to točí většina jenom jednou, protože pak musej do práce či do školy a nemůžou klikat... a bez kupce to je tak akorát, co za noc přibylo, kdežto u rychlých máš skoro plný sklady a to ti prostě kupec najednou neodveze...
 

DeletedUser

Guest
Nu RITABENE to nesmí být člověk kovaná lama a předem všude vystavět obchodní kanceláře,které jsou nezbytné,pro úspěšné postavení divů.Také si musí před započetím hry rozmyslet,zda na rychlý svět má čas či nikoli.Mnoho pomatenců na jedničkovém světě končí se slovy,že ho pomalý svět nebaví i když ve skutečnosti hru nezvládá.Tak přejde na rychlý a tam je na tom ještě hůř.V době staveb je ally jen na obtíž.Pošle totiž jen jednou či dvakrát za den.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru