• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Podmínka pro div světa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7382
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7382

Guest
Jednou z podmínek pro výstavbu divu světa je obsazení staveniště aliancí vlastnící ostrov. Co obnáší obsazení staveniště? Je tam nějaká obrana jako u zemědělek ? Nebo co si o tom mám myslet ?
 

DeletedUser

Guest
není tam nic takového, je to v podstatě jen kliknutí:)
 

DeletedUser7382

Guest
Aha, tak to je vskutku obtížně splnitelná podmínka... :D
Naše aliance má obsazeno mnoho ostrovů a na některá staveniště jsem i klikal, ale nic to neudělalo. To musí udělat správce aliance jako je to se započetím výstavby nebo je možné tuto podmínku splnit až po dosažení věku divů světa ?
 

DeletedUser

Guest
správce po dosažení věku... nikdo to staveniště nemůže ukrást nebo něco podobného.. prostě na ostrově nesmí být aktivní města pouze jedné aliance (šedivky a volné plochy divu ve stavbě nebrání) musi být věk divů, a hurá na stavbu:) samozřejmě že jedna aliance nemuže stavět dva stejné divy...
 

DeletedUser7382

Guest
Tak teď jsi mi zamotal hlavu. :?
Od tebe jsem se dozvěděl, že stačí na staveniště kliknout a je jakoby obsazeno.
U nás ještě nebyl dosažen věk divů světa a já klikal i dřív na ta staveniště na ostrovech obsazených pouze naší aliancí, ale k žádnému splnění podmínky k obsazení staveniště nedošlo. Otázka zní: Musí na to staveniště kliknout správce, nebo je možné splnit tuto podmínku až po dosažení věku divů světa ? Nebo obojí ? Všechno ostatní, cos napsal, vím. Ostrovy byly opravdu obsazeny pouze naší aliancí a hleděl jsem i na ostrovy s městy duchů a s volnými místy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru