• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Pokec či pro intelektuály Diskuze o hře: Soutěžní Kvíz II

DeletedUser7382

Guest
Aha, takže zlatky si můžu použít na každém světě dokud nedojdou.
 

DeletedUser

Guest
Přesně. Jde o to, že tyhle zlatky lze vyhrát a nemusí se za ně platit. Princip použití je naprosto stejný, jako při zakoupení.
Počet přidělených zlatých záleží na tom, kde se umístíš.
 

DeletedUser

Guest
Tož hned prvá otázka a hned celkem slušná laťka. :) Přiznám sa, že jsem musel správnost své odpovědi nejprve ověřit :D
 

DeletedUser

Guest
Hehe, díky a to jsem myslel, že dám na rozjezd něco jednoduššího, tenhle kvíz bude zejména o Řecku, chce hráčům trošku přiblížit báje a pověsti, aby něco věděli o zemi, ve které se hra odehrává :).
Děkujeme za kompliment! Pokud bude mít jakoukoli kritiku, nebojte se jí napsat, ceníme si jí více než alkoholu... Ok, to jsem přehnal :p. Kritiky si ceníme více, než
chvály.
 

DeletedUser

Guest
Bude zítra něco veselejšího:O) a jednoduššího?
Přítel na telefonu to nedal.
 

DeletedUser

Guest
Další hádanka je na světě, posuďte sami ;-)
Napíši Vám, jak vzniká tvoření těchto hádanek... Někomu to může přijít humorné, ale je to černá a krutá realita :-/
[SPOIL]Na počátku všeho jsou jen mé ruce, papír a tužka, spolu s věrnou přítelkyní gumou. Teď začíná to klidné období, kdy si Rizael či za pomocí kolegů napíše na papír indície pro tvoření hádanek. Například:
Básník, múza, smrt, podsvětí...(Viz. 1 hádanka)
Vybere si 14 věcí, tykající se Řecka, sepíše si takto indície, papírek zmuchlá a hodí jej do této malé "popelničky"
61051488.jpg
. Takto to udělá opět 14x.
Teď přichází ta horší část, plná nervů a nerozhodností :p. Každý večer, kolem 23 hodiny, kdy už na něj padá únava si vzpomene, že vlastně musí dát kolem půlnoci na forum novou hádanku. S polo-zavřenými víčky na sebe začne nadávat, že na to každý den zapomene a musí to zas dohánět večer, jeho nezastavitelný nadávky na jeho osobu zastaví až série zívání, která klidně trvá i 5 minut. Inu, pohrabe se v popelnici... Samozřejmě v té, ve které jsou pouze papírky s indíciemi a nechá zase toho šílenýho scénáristu, kterému se říká osud nechat sepsat další hru. To, co si vytáhnu, to si taky zbaštím :D, zanadávám si, že horší typ na hádanku jsem si vytáhnout nemohl a pustím se do psaní. Psaní hádanek jde docela dobře, dokud nezjistím, že se mi nezlomila tužka, ořezávátko jsem již samozřejmě ze zoufalství snědl a ostatní tužky mi zbaštil kůrovec. Inu, co se dá dělat, hádanku většinou dopisuju nehty či žhavými uhlíky, které mi zbyli z kamen, které jsem musel prodat, abych mohl zaplatit ono uhlí. Hádanka se potom ještě 5x upraví. Doladí se rýmy, editace chyb a na posledním místě se musí zjistit, zda má vůbec smysl :p.
Příběh je z většiny pouze smyšlený, neberte to vážně, jen jsem se potřeboval vypsat :D[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ta hádanka je postavená tak, aby mátla. Svádí k nejjednoduššímu řešení, ale co když... :D
Nu, ráno je moudřejší večera. :)
 

DeletedUser

Guest
Tož teda nejjednušší možnost jsem i nakonec zvolil... :D Na ostatní možnosti mi neseděla nějaká konkrétní pasáž.
I když je teda taky možný, že se jedná o něco, co jsem vůbec nebral v potaz. :D
 

DeletedUser

Guest
Dneska je ta otázka taková zmatečná. :) Ten předmět může být typický pro dvě různé osobnosti minimálně, toť Gordický uzel toto :D
 

DeletedUser

Guest
A všechny možnosti platí?

Chlastá kde kdo:eek:D

A propos, zamotala jsem v otázce č.3. úplně z kola dokola ani nevím kdo kam šel a kdo koho zabil či co.. Myslím, že jsem byla i v neobluzeném vědomí a přišlo mi to skoro jako palindrom.. :eek:D
Jaká byla odpověď? Tak mimochodem.. Dík.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Samozřejmě se omlouvám za zbytečné spamy, ale hlavně doufám, že bude 3. soutěžní kvíz. :) Pokud bude, už teď se na něj těším a tedy doufám, že se ke mě někdo přidá, aby opravdu byl. Pokud totiž nebude zájem, obávám se nejhoršího, tedy že nebude žádný další kvíz. Mé obavy koření v tom, že byl kvíz předčasně ukončen kvůli stále menší aktivitě ve kvízu.
[SPOIL]No tak lidi, řekněte, kdo chce další kvíz, aby vůbec nějaký byl. :D[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Já si myslím, že Rizael an kvíz nezanevřel, ale je blbost ho dělat hned jako další soutěž. Vždyť různorodost je to hlavní.:)
 

DeletedUser7382

Guest
Také si myslím, že by další kvíz uspořádal rád, ale vše je záležitost toho, jak hodně lidí se toho zúčastnilo a zúčastní, protože je nesmysl uspořádat nový, když v něm bude soutěžit pár lidí či dokonce nikdo. Proto budu rád, když se přihlásí další, že chtějí v pozdějších dobách další kvíz, aby bylo jasné, že o to v něm soutěžit, bude zájem. Ale jinak je samozřejmost, že se soutěže musí obměňovat, protože každý se rád zúčastní jiných soutěží, pak by vznikl u zájemců jediné soutěže stereotyp a nakonec by byl zájem o takovou neustále opakovanou soutěž nulový. Vždyť se to také obměňuje a kvíz není zdaleka jediná soutěž na fóru, takže si myslím, že v obměňování není problém. Navíc já nechci, aby tu byl hned za další měsíc nový kvíz, to opravdu ne, byl by to pak stereotyp, i když jsem v minulém kvízu, v pokecu četl, že by ten kvíz mohl podle něj být pořád a často. Mě jde o to, aby byl v budoucnu vůbec nějaký kvíz.
 

DeletedUser

Guest
Díky za komplimenty, rozhodně příští kvíz se pokusím ještě vylepšit, každým dalším kvízem získávám další a další zkušenosti a nápady, jak ten další vylepšit
:) díky za Váš čas :) .Ale další soutěž udělám v podobě dračího doupěte, chcete-li, budu se také inspirovat gamebookama :). Ještě přesně nevím, jak to bude probíhat, ale již mám jistý nákres v hlavě :cool:
 
Nahoru