• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Pokec/debata o hře : Soutěžní kvíz

DeletedUser

Guest
Zde můžete debatovat o blížící se hře . Vyhovuje Vám tento nový typ soutěže na našem foru? Pokud ne... Podělte se s námi o Váš názor, budeme za něj nesmírně vděční. Či máte pouze nějakou otázku ohledně hry? Zde je prostor pouze pro Vás a já se zde pokusím nejrychleji odpovědět :)
 

DeletedUser

Guest
Nechápu. To jako kdo do toho tématu první napíše správnou odpověď, má bod a čeká sa na další den? :) Tož asi zlato bere google :D
 

DeletedUser

Guest
ne ten kdo napíše první, ale všichni co napíšou správnou.
Tato soutěž je průkopník v soutěžích svéhi typu, uvidíme zda se povede...
Snad ji strejda google moc neovlivní
 

DeletedUser

Guest
Nebylo by lepší neveřejné odpovídání? Takhle to pak každý obšlehne od toho, co si myslí že by mohl mít pravdu :D Jsem zvědavej jak to nakonec bude vypadat
 

DeletedUser

Guest
Nechám na Rizaelovi jestli se zařídí podle Tvé rady, tato soutěž je jeho dítko.
 

DeletedUser

Guest
jj, jinak nějaký různorodě zaměřený kvíz je celkem solidní volba :) Těším sa na otázky
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
popřemýšlím o tom.Otázka je, zda onen soutěžící bude věřit tomu, co napsal jejich soupeř. Pokud ano, a soutěžící nad nimi zodpoví špatně, bude to pro ní mít špatný následek. Každopádně zde alespoň uvidíme tu krásnou řetězovou reakci :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Grep Team, mohli ste nastaviť odpovedaciu tému tak, aby hráč nevideli druhé odpovede ani svoje. Bolo by to lepšie, teraz môžu od druhých odpisovať. ;)
Dá sa tak nastaviť celá táto sekcia.
 

DeletedUser

Guest
jak sis určotě všiml tak nejsi první koho to napadlo, Ppolda to už navrhoval.
Uvažovali jsme o tom, ale rozhodli jsme se jinak.
Příští kvíz třeba bude neveřejný...
 

DeletedUser

Guest
Je to tak, jak jsem předpokládal, ale každopádně je blbost v průběhu měnit pravidla. :) Viděl bych to, že byste měli, pokud ještě nevíte, vymyslet jak udělat rozstřel :)
Já nerad idu s davem, tak se pokusím na to jít od boku viz třeba dneska. Teda, dokud půjde na to jít od boku :D
 

DeletedUser

Guest
o jaké změně mluvíš?:) nikdo nic nezmenil..:) a měnit nebude...
 

DeletedUser7382

Guest
Důležité: Kvíz - otázky

Otázka nejlépe pro Jonika: Kdy bude oznámena druhá otázka a kdy další? A vůbec, jak často? :?
 

DeletedUser40

Guest
Ahoj, tento kvíz je pod záštitou mého kolegy Rizaela, ale když si to přeješ, rád odpovím (a to citací jeho příspěvku z tohoto tématu):

Jak už jsem nakousl, rozhodli jsme se pro Vás vytvořit kvíz, jenž bude trvat 7 dní.Každý den se tu objeví: V tomto vlákně, nová hádanka, rébus atp. Za každou správně zodpovězenou otázku získáte jeden bod, kdo bude mít za oněch 7 dní největší počet bodů, vyhrává. Pokud nastane skutečnost, že se objeví remíza, nastane rozstřel, ke kterému je prozatím zbytečné se věnovat.
 

DeletedUser7382

Guest
Odpověď pro jonika:

Takže každý den jedna další hádanka (7 dní, 7 hádanek).
 

DeletedUser

Guest
odpovědi

Ahoj moc by mě zajímalo kdy budou zveřejněny správné výsledky?? :) :-!:cool:
 

DeletedUser

Guest
Čau,
není hned důvod se znepokojovat (-:
Správné odpovědi Vám řeknu před skončením soutěže (9/10.8 - Kdy zároveň budou ohlášeni vítězové, či pokud to bude nutné... Nastane krvavý rozstřel
vicious-smiley-1759.gif
 

DeletedUser

Guest
Dan 77 napsal/a:
Už jsem psal několikrát zprávu Rizaelovi, ať mi řekne, jestli je to opravdu fénix, protože mě to taky napadlo. Prostě jsem googloval
My, co hráli HoMaM, google nepotřebujeme :D Zvlášť v III to byla dobrá potvlůrka :)
 
Nahoru