• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Pokec o soutěži

Thasoss

Grepolis tým
<font face="Nyala" size="4">Vážení hráči,

zde máte prostor pro jakékoli dotazy, připomínky či názory na tuto soutěž!

Vítáte novou více etapovou soutěž a možnost vůbec poprvé vyhrát nejen zlaté či jiné bonusy do hry, ale USB flash disk?

Těšíme se na vaše příspěvky!

Váš Grepo tým</font>
 

DeletedUser7382

Guest
Pěkná soutěž. :) Ta flashka s logem je taky dobrá, jen škoda, že má jenom 4 GB, protože to je v dnešní době už tak málo, až je to na hraně (snad druhá nejmenší prodávaná flashka - kdyby se aspoň nabízela nějaká větší, to už by byl větší tahák pro soutěžící ;)).
 

DeletedUser

Guest
Tak soutěž prodloužena, myslím si, že kdo má zájem, už by se přihlásil, jinak nás je už více, tedy budou i poražení, ale třeba se nikdo další nenajde, uvidíme, určitě přeji hodně štěstí všem zúčastněným, jen jsem nepochopil prodloužení termínu, když je více jak 3 soutěžících.
 

DeletedUser

Guest
na soutěž bylo dost času.. nechápu, proč se prodlužuje.. nikdo další už nenapíše
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud nedojde u dalších dvou etap k nějakému extrému, kvůli kterému by bylo nutné jejich trvání prodloužit, viděl bych opakování této situace jako dosti nepravděpodobné. První etapa je ale přeci jen taková startovací... a pakliže se někdo, kdo by se rád pokusil i o hlavní výhru, nezvládl zúčastnit už první etapy, myslím, že by ho to demotivovalo k tomu se připojovat až v průběhu.

Dan77: Nepochybně by bylo lepší, kdyby kapacita té flashky byla větší, ale bohužel jinou InnoGames nemá skladem. :)) Na výběr bylo více předmětů - skoro bych se je nebál nazvat upomínkové - nicméně USB flash se nám zdál jako nejvhodnější volbou.
 

DeletedUser

Guest
to už je absurdní.. znova prodlužovat? času na to bylo dost.. je to trapné.. my ostatní jsem splnili v platném a správném termínu.. nechceš to prodloužit do 30. dubna 2022?? aby si všichni mohli přispět..
 

Thasoss

Grepolis tým
Ne, o dalším prodlužování nebyla řeč. Nanejvýš jednou a dost. Poslední definitivní termín je do pozítřka 20h. :)
 

DeletedUser

Guest
Já tedy nevím proč jste tak nepříjemní, já si soutěže například všimla až při prodlouzení a velmi ráda se zůčastním (už mám napsáno, jen kontrola a dodatky a posílám ;) ) =) a jsem moc moc ráda za takovou soutěž =)
 

DeletedUser

Guest
Kdo dostane odměnu, když bude více lidí se stejným počtem bodů?
 
Nahoru