• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Pokec - "Olympijské hry"

DeletedUser6880

Guest
Ankety se opravdu neosvědčují to znám. Moc se těším na výsledky můj tip je SaraS
 

DeletedUser

Guest
jůů díky, ale myslím že tam budou lepší práce. zatím je ale všechny nemám přečtený..
 

DeletedUser7507

Guest
nebylo by možné sem dá tabulku kolik má kdo bodu?já ani nevím jestli nějaké mám
a kdy se vyhlásí zrdcadlový bůh?
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
omluvám se za špatné dodání informací - vítězové Zrcadlového boha se vyhlásí v pátek (Do té doby mají ještě čas opozdilci, kteří mi napsali prosbu o prodloužení - posílat svá díla).
A co se týče tabulky... Ta se zatím dá nalézt zde . Až bude trocha času, určitě jí nějak zkrášlím.
Díky za pochopení
 

DeletedUser

Guest
už se blíží pomalu konec soutěže a tak by mě hodně zajímalo jestli i někdo kdo se neumístí na prvním místě může něco vyhrát
 

DeletedUser7382

Guest
Tak ale v téhle tabulce se vyznat dá. Najdeš tam sebe a ten, kdo má 6 bodů patří mezi první, kdo jich má 5, patří mezi druhé apod. Ale to je pouze pořadí 1. disciplíny. Na průběžné pořadí se v pátek vytvoří nové téma ?
 

DeletedUser

Guest
může vyhrát něco někdo kdo má jen 2 body (např. já)?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jasně, chci tu tabulku upravit a samozřejmě aktualizovat + vytvořit pro ní speciální téma.
Ono, vyhrají první 4, jenž budou mít na konci nejvíc bodů... Což samozřejmě může být stále kdokoli.
 

DeletedUser

Guest
Já mám zákaz se účastnit :( A nevyřazovat, Joník se s tím piplal bůh ví jak dlouho :D
 

DeletedUser5567

Guest
No jo, ale nikomu se už asi nechce piplat s příspěvkem (včetně mě). Návrh na výměnu za vymyšlení nějaké anekdoty z (starověkého) Řecka. (A žádné, že řekové chtějí proplatit cestovné Cyrilovi s Metodějem)
 

DeletedUser

Guest
mě ani moc nevadí ale nemuselo by to být zařazený do starověkého řecka ;)
 

DeletedUser

Guest
Ahojda,
hele moc se omlouvám, ale bohužel víkend jsem mimo civilizaci. Měl jsem mylné informace o WI-FI. A tak vyhlášení vítězů ze soutěže: Zrcadlový bůh budu muset vyhlásit až v neděli. Tabulku dodělám a přidám tentýž den. Omlouvám se za komplikace a doufám v pochopení. Děkuji... Mezitím doporučuji sepsat bajku do nové soutěže! Opakuji, že se jedná o předposlední disciplínu, a tak by se měl každý chopit jedné z poslední šance, jak se dotáhnout na vítězné příčky!
 
Nahoru