• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Pokec - "Olympijské hry"

DeletedUser

Guest
Sarg se již nemůže zúčastnit soutěže z jednoho prostého důvodu - neúčastnil se soutěže od začátku. To je pravidlo olympijských her...
 

DeletedUser

Guest
Spíše se bojíš, že bych to mohl náhodou vyhrát a nedat šanci ostatním zúčastněným :p
 

DeletedUser40

Guest
Tak bajky už nám začínají přibývat, vidíte, že to zase tak těžké není.)
 

DeletedUser40

Guest
Nezlob se na mne, ale upozorňovat na takové absurdity? Jak už jsem napsal, lidé se v bajkách normálně vyskytují. I když ano, nejčastěji se tam objevují jen zvířata, ovšem to neznamená, že by tam lidé být nemohli.
 

DeletedUser

Guest
Achjo... Jako by nikdo najednou neznal google

Ps: Bajky, které jsme zatím četl byly opravdu bezkonkurenční, jako od slavného Ezopa. Bude to těžké vybrat ty nej. :)
 

DeletedUser

Guest
Jasně... Byla na nic. Nedokázal bych takhle bodovat vzhledem k tomu, jak díla vypadala. Fakt se Vám to povedlo ;-)
 

DeletedUser622

Guest
Několik postřehů k soutěži, Zrcadlový bůh:
Jak se praví v zadání "Cílem této hry bude vytvořit opak libovolně vybraného boha", což jistě každý nepochopil, jelikož u některých prací postrádám jak boha libovolného, tak boha vytvořeného, či obou jak bylo požadováno v zadání.
Jak jsem pochopil, cílem hry bylo k libovolně vybranému/existujícímu/ bohu, vytvořit opak/neexistujícího/ boha, /použít tedy fantazii a vlastní nápad/
Např:Hélios(bůh slunce, jasu a tepla)-Apollón(bůh moře, světla, uzdravení, umění atd.) oba jsou již existující, i přesto dost dobře nechápu opak těch dvou, a pokud mají být oba tito bohové dohromady, opakem toho na obrázku, tak koho?Autor ho nepopsal, jméno boha, jaké má vlastnosti, moc, a jaká je tedy podstata opaku.
Hélios-Hádes, oba tito bohové existují
Áres-? bůh války, asi těžko může být zároveň bohem míru, stejně jako Afrodité-?/postrádám tu:libovolný bůh v.s. jeho opak/, nemluvě o pozoruhodné podobnosti obou nápadů.Atdddd....
Jak jsem již psal úvodem, jsou to jen pouhé postřehy, také bych rád nějaké ty zlaťáčky, strávil jsem vymýšlením boha a jeho příběhu několik hodin, přitom stačilo jen najít boha a otočit mu vlastnosti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7507

Guest
Ahoj,Rizi,
prosím,prosím,počkej mi do zítřka,já něco dám ale už to nestihnu,prosím počkej.
beduin
 

DeletedUser

Guest
Čau,
autor této hry je Jonik, každopádně nějak to s ním pořeším. Mysllím, že by to neměl být problém, tohle se může stát každému.
 

DeletedUser40

Guest
Ahoj, tak je tu více takových opozdilců, takže soutěž prodlužujeme až do dnešní půlnoci, snad to bude stačit, pokud ovšem ne, není problém se pomocí SZ domluvit na jiném termínu.
 

DeletedUser5567

Guest
Tak a co teď? Doufám, že zas nebudeme muset psát slohovky/malovat... A zpívat se mi taky nechce
 

DeletedUser

Guest
Ahojda,
příští disciplína bude startovat na začátku příštího týdne :).
A můžu všechny uklidnit, nebude to nic grafického ani literárního. Jsem si vědom, že už toho bylo více, než dost ;)
 
Nahoru