• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Pokec - "Olympijské hry"

DeletedUser1324

Guest
No tak to jsem zvědavý co to bude... Jestli to bude maratón tak končím :))))))))
 

DeletedUser

Guest
Jasně, trefil jsi to! V pondělí si dáváme sraz na trati, běžím s Vámi, aby jste neměli pocit, že pro soutěž nebudu nic dělat. Oki... Tak v pondělí 2.4. Si dáme sraz na D1. Ty, co jsou z Brna poběží do Prahy a ty, co to mají blíž k Praze poběží do Brna... Někde se potkáme :p
 

DeletedUser7382

Guest
Hej, to je na maratón daleko...!! Asi mě budete muset diskvalifikovat. :p Jsem zvědav, kdo z nás se toho vůbec zúčastní. :)
Ostatně, jsem moc zvědavý na tu skutečnou poslední disciplínu. :D
 

DeletedUser

Guest
Jak skutečnou?! Já to myslím smrtelně vážně! :). Vemte si ta-ble-ty a hurááá na trať! :). Dálnice je už rezervovaná, provoz minimální.
Ps: Za náhlá úmrtí Grepolis team neručí.
 

DeletedUser7382

Guest
Nechceš ten poslední řádek pro jistotu ještě zmenšit ? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5567

Guest
Jasně, trefil jsi to! V pondělí si dáváme sraz na trati, běžím s Vámi, aby jste neměli pocit, že pro soutěž nebudu nic dělat. Oki... Tak v pondělí 2.4. Si dáme sraz na D1. Ty, co jsou z Brna poběží do Prahy a ty, co to mají blíž k Praze poběží do Brna... Někde se potkáme :p

A co Jihlaváci, ti mají běžet kam?
 

DeletedUser1324

Guest
Draku já jsem v jednom z nejseverněji položených měst v České republice :-((( Do Prahy bych doběhl jen s plným ruksakem cigaret.
 

DeletedUser

Guest
a to bude kdy??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Vyhodnocování se trochu protahuje, všechny bajky jsou totiž na výborné úrovni, takže vybrat, kdo získá 10 bodů a kdo naopak jen 2, je těžké. Za zpoždění se omlouvám.
 

DeletedUser40

Guest
Kéž by... Sliby chyby, ale nebojte, už jsem sečetl všechna hodnocení, takže výsledky už v podstatě jsou. Teď se jenom musíme dohodnout, jak to bodově odstupňujeme, takže večer by to tu mělo být.
 

DeletedUser1324

Guest
Mnohokrát vám děkuji!... Tak jsem zvědavý, co tedy příjde dál.
 

DeletedUser

Guest
Je nesmyslné odstartovávat novou soutěž v sobotu - Na velikonoční pondělí se připravte, začne nová, poslední soutěž! :)
 

DeletedUser5567

Guest
ono by to chtělo možná ještě jednu přihodit, 4 je zas málo
 
Nahoru