• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Pokec - "Olympijské hry"

DeletedUser

Guest
Jasně, uvidí se. Rozhodne účast v následující soutěži a možná anketka ;-)
 

DeletedUser7382

Guest
Už se to táhne pěkně dlouho. Mně to přijde akorát. Už bych osobně olympiádu neprodlužoval.
 

DeletedUser

Guest
já nevim jestli bych to ještě prodlužovala nbo už ne, to uvidim až uvidím poslední podsoutěž :)
 

DeletedUser5567

Guest
Tak ta bajka a vyhodnocování se táhlo (do příště by to chtělo asi dát rovnou zadání další a vyhodnotit to v průběhu), jinak to šlo...
 

DeletedUser7382

Guest
Možná i tak mi to připadá tak akorát. Olympiádu bych ani nezkracoval ani neprodlužoval.
 

DeletedUser1324

Guest
Jen ať se hraje dál :eek:) Však tohle není nějaký krátký běh ne?:) A když už u toho počítače sedím, tak beztak nemám do čeho píchnout, takže si rád takhle zablbnu.
 

DeletedUser7382

Guest
Už tak to bude trvat málem měsíc. :)
Nj... Mít tolik času. :O
 

DeletedUser

Guest
Je nesmyslné odstartovávat novou soutěž v sobotu - Na velikonoční pondělí se připravte, začne nová, poslední soutěž! :)

Doufám, že bude na další soutěž čas alespoň týden, budu min. do pátku v nemocnici a bez přístupu na net :-(
 

DeletedUser7382

Guest
Já taky doufám, že to bude úkol na delší dobu, protože mi jde net dočasně blbě, takže soutěž formou kvízu bych kvůli tomu nechtěl.
 

DeletedUser

Guest
Nejlepší jméno pro hrdinu?? nejspíš Rizael
nebo Jonik možná i Sargeras
No Charon to nebude.. :D:D
 

DeletedUser

Guest
můžu ještě odpovědět? Jak jsem dřív psal, tak jsem byl v nemocnici na operaci...
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
jasnačka, ještě klidně odpověz... Ale jenom proto, že jsi byl na operaci. Doufám, že ti dobře dopadla :)
Otázky najdeš tady:
 

DeletedUser1324

Guest
Určitě k čarodějnicím ať to budeme moci všichni řádně oslavit :))))))))))))
 

DeletedUser7382

Guest
Nebo nechají na nás, ať si ty výsledky spočítáme sami. :-D
 

DeletedUser1324

Guest
Mohli by jsme vymyslet nějaký grepolis song :)))))) Už to mám v hlavě hrozně dlouho ale nikdy jsem to nedotáhl do nějaké realizace. Určitě se najde plno lidí, kteří umění pěkně zahrát na všelicos. Sára je houslistka viď?:) Já bych mohl zahrát nějaký ten rytmus na bicí a kdyby se našel nějaký kytarista a zpěvák máme základ hotový :)))
 

DeletedUser

Guest
a sakra, teď je to venku... :D no hraju na housle, ale jak to chceš tvořit? Po netu? :-O ale nápad dobrej :))))
 
Nahoru