• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

POKEC světa Iota

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Hudy, zbytecny pikec, to je spam. A Praha se z toho vylize-jako obvykle tam potecou penize.
Tomu nerozumím...proč zbytečný pokec a proč spam? Tak tu mám psát, že houby jsem nenašla???
Tak už nevím co se zde může a co ne.. Fakt nechápu.
A vidím, že jsi jeden z těch lidí: Praha se z toho vylíže-potečou do ní peníze...
Joooo....jasně...hold tu je hodně lidí, tím pádem bytů, baráků, ZOO a památky.. bylo tu divadlo-už není, atd. atd.
Je to hold hlavní město a asi stojí víc peněz??
Ale je to spam..tak mlčím...
 

DeletedUser10133

Guest
Kurde skoro jsem tomu nerozuměl. Škoda, že když na to máme český výraz, že jej nepoužíváme. Děkuji
 

Thasoss

Grepolis tým
Hudy :Ja nerikam, ze pises blbe, jen jsem te opravil, ze zbytecny pokec neni flame, ale spam... a spam jsou nic nerikajici zpravy.
 

DeletedUser10127

Guest
v tom případě můžeš ale brát jako flamewar jakékoliv téma na které mají třeba dva lidi rozdílný názor. např. debatu o jídle mezi "normálem" a vegetariánem, věřící a neznabohem.. atd.
 

DeletedUser

Guest
pokud se bude vegetarián s masožravcem úmyslně hádat bude to flame, jinak teď mi to příjde, jako hledání, ale jak by tošlo se hádat místo zkusit se bavit hezky
 

DeletedUser9072

Guest
sem to nepatři opakovaně jsem odkazovala na okýnko -Cheathunterovo-
založ téma proč supportu vadí teplá oaza a tam to řeš ne zde !

medwidek prostě se používá výraz flame, co je jsem zkopírovala

tak já to nechci vysvětlit od Supportu, ale obracím se na všechny své spoluhráče i protihráče o vysvětlení či radu, co je na tom názvu závadného.
 

DeletedUser

Guest
já dnes koukala na budovu školky, vždycky mi chodili průvodem pod oknem na vycházku, teď dlouho nic
 

DeletedUser

Guest
no počasí si hodně zahrává my byli minulej tejden v krumlově a dnes je pod vodou,Jituš budu,ale aby na nás nezačala žárlit:D mám tě taky pozdravovat,snad už bude teplo:D
 

DeletedUser

Guest
jj, u nás půjde můj starší syn až v září (do školky)... za rok snad i ten druhý.. :)
 

DeletedUser9072

Guest
Já už nevím, jak to slušněji napsat ? Nemažte mi to furt.....nic špatného jsem nenapsal. Nebo ano ? Poučte mě prosím.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru