• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

POKEC světa Iota

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jury: ona je rozumná a rozumí té naší náklonnosti :-D
Ten Krumlov-to je taky síla... :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no Hany díval jsem se na hospodu kde jsme pojídali grilované kolínko dneska by jsme si tam dali tak utopence,je to zatopené,to jim nezávidím
 

DeletedUser9072

Guest
Já na to Juro koukal taky v televizi. Chudáci to jsou. Ta hospůdka vypadala hodně čerstvě po rekonstrukci :-(
 

DeletedUser10127

Guest
Michale, tohle neni hadka na ostri noze :)
já to taky tak neberu.. jen prostě nechápu, že když mají hráči v debatě rozdílné pohledy na věc/problém , tak už se to bere jako hádka a dělají se proti tomu takové opatření..?
já s tím problém nemám, nepotřebuji aby se mnou každý souhlasil a nebráním se kritice, ale toto mi prostě hlava nebere..:(
 

DeletedUser9072

Guest
Takto výstižně reagoval moderátor fóra:

Re: POKEC světa Iota
Původně založeno Dardevil1
Zdravím. Jen bych chtěl říci, že my si na nic nehrajeme. A budete si muset prostě uvědomit, že všude jsou pevně daná pravidla, která se musí akceptovat a vyjímkou není ani toto forum. Jestli chceš jít pryč, tak jdi, nikdo Tě tu nedrží.
S pozdravem
Dardevil1

zde je má odpověď:

Jasně. Chcete mi říci, když se nezařadíš a nesklapneš, tak vypadni ? Co jste to za lidi, že nesnesete názor jiných. V této hře se dějí lumpárny a podvody, když na to slušný člověk poukáže, ucpete mu pusu a tváříte se, že se nic neděje.
 

DeletedUser

Guest
tohle je jak za komunistů....pamatujete si to děti co řídíte zde forum?
 

DeletedUser

Guest
tahle debata nevede a nevedla nikam, vašemu hráči se support omluvil, veřejně nebude a můžete debatovat celý rok nezmění se nic, my se za BAN omlouvat nebudem
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru