• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Pokračovatel Orákula - zpravodajský web - hledáme název

Jaký název byste uvítali?

  • Platea (agora, náměstí)

    Hlasy: 0 0,0%
  • Chronopis (čas+opis)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    30
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči, čtenáři Orákula,

zajímalo by nás, jaký název nového zpravodajského webu o dění na CZ/SK světech Grepolisu byste uvítali. Hlasujte prosím v anketě, každého názoru si ceníme. Svůj názor můžete samozřejmě rozvést i zde v tématu.

Děkujeme
S pozdravem obrtlik, šéfredaktor
 

DeletedUser

Guest
Je smutné, že zrovna palantír má nejvíce hlasů. Nepřebírejte název, který už byl použitý, to se prostě nedělá.
 

DeletedUser4587

Guest
podruhy hlasuju za Grapa acta publica, tak snad to vyjde :) :grepolis
 

DeletedUser

Guest
A vážně to musí být v řečtině? Proč to nemůže být prosté GrepoNoviny, Grepák, Grep apod.?
 

DeletedUser

Guest
o názvu si rozhodne hlavně tým lidí kteří budou web prvozovat...je hezké ž evznikla anketa a oni tak mají možnost zjistit co si lidé žádají, ale je jejich svaté právo pojmenovat si to podle sebe:)

Elegido? co máš proti vznešeným latinským názvům?:)
 

DeletedUser5504

Guest
Prostě nejlepší je(tedy jak já si myslím) Grepa acta publica:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Myslim si ze nazov Palantir este nebol nikde pouzity.
Asi mate na mysli Paladin z Divokych kmenov.

Paladin sa nerovna Palantir.

Paladin ako asi viete bol clen cisarovej palacovej gardy v starovekom Rime.
Palantir je vestecka alebo komunikacna gula z Pana prstenov co aj je napisane v ankete a je to tak trochu pokracovanie nazvu Orakula, co bola vestiaren.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Obrtlik, oni to mysleli asi tak, že ten názov bol už použitý v Pánovi Prsteňov.
Ja som za Palantíra. Pána Prsteňov nemám rád, pre mňa je to volovina, takže mi ten názov neprekáža :)

Grepa acta publica je dobré, ale strašne dlhé a zložité. Názov musí byť jednoduchý a krátky.
 

DeletedUser

Guest
S Jonikom sme sa dohodli, ze sa to bude volat inak. Hawgh, dohovoril som.
 

DeletedUser

Guest
Vudcoo, jestliže nedokážeš ocenit skvělou literaturu, tak to ještě neznamená, že je to volovina. Nejde o to, že mám rád ten žánr, ale je to úžasný literární kousek, který má naprosté minimum chyb.

A ano, myslel jsem to tak, že to bylo již použito v LOTRovi a nepřijde mi vhodné to přebírat.

A na latinských názvech mi vadí jen jediná věc, a to že jsou latinské. Český Grepolis přece nepotřebuje latinské překlady, ne?
 

DeletedUser

Guest
Elegido, ja som len napísal, že pre mňa je to volovina. Ale viem, že kopec ľudom sa to páči, takže tak :)
Proti latinským názvom nič nemám...
 

DeletedUser3819

Guest
Jednoznačně Palantír-Je to nejlepší.
Grepo noviny, tam je moc dlouhý název :)
 

DeletedUser

Guest
každý z názvů je nazapamatovatelný jak již zde bylo několikrát zmíněno, sice je fakt že jsme v EU, ale proč né nějaký český název.... jako zmíněný GREPÁK JE DOST :cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru