• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

Achiles ? Nepotřebuji zlatit ;) zlatil jsem jen Taras a pak už jsem si řekl že to nema ceni a hraju to bez zlatek tak proto píšu dej i ten rok abych dokázal taky kousat :D

náhodou
 
Naposledy upraveno:
Nwm kam s tim kde bych s mohl dotázat zkušenějších hráčů či adminu.

Chtěl jsem se zeotat jak fungují ty odznaky za nejlepší Útočník dne/obránce dne/podporovatel den?

Ono se to připisuje v pozdější fázi světa? Nebo hned od začátku.

Děkuji mockrát za odpovědi.
 
mě ty zajímalo, proč v novince je :
Doba cesty jednotek i čas jejich příjezdu už bude odpovídat skutečnosti při jakékoliv kombinaci sirén, Atalanty nebo bonusu k rychlosti pohybu jednotek.
když mi to ukazuje 1h a 20 minut cesty, pošlu útok a on nejede ani 30 minut, kdepak souzdruzi v NDR zase udělali chybu :-(
 
Vymaž si prosím cache v prohlížeči.
dík, pomohlo, na tokovéto operace nejsem zvyklý :-D ale časovat včera kolo a s ním související, když nevíš jakej je ča dojezdu je fakt super, hlavně pro nepřítele to muselo být zábavné, když mu to furt pípá jak člověk zkouší, jak dlouho to skutečně jede :-D
 

Thasoss

Grepolis tým
Věřím, že to bylo otravné. V rámci aktualizace byl upraven výpočetní vzorec pro dobu cesty, aby správně zohlednil různé kombinace bonusů, ale prohlížeč mohl mít v paměti ještě uloženou část starého, odtud tato kolize. Jde ale jen o vizuální problém, skutečná doba cesty zůstává stejná jako před aktualizací.
 
Ahoj všem mohu poprosit u plánovače přidat kolonku pro hrdiny pokud časuji s hrdinou tak ho musím vždy doklikávat ručně a obrovsky to zdržuje je možnost s tím něco udělat
díky moc
s pozdravem
Orech5
 
Nahoru