• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
Thasoss, u nás také, už chci léto, sluníčko, ta zima m už štve :D
 

DeletedUser

Guest
Já mám rád i léto i zimu, ale nenávidím to přechodný období mezi těmato dvěma, ale o trochu mám radši léto. :)
 

DeletedUser75

Guest
Co myslíte, přišlo už jaro? Ne že bych měl něco proti zimě, ale už ji mám nějak dost. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
K nám jaro přichází cirka každé tři dny, pak opět zasněží, že je 15 cm sněhu, znovu to roztaje, pak do toho zaprší a přes noc to zmrzne... :D
 

DeletedUser

Guest
Čo vám budem hovoriť, u nás v Piešťanoch pekne slniečko vyšlo, žiadny sneh ani dážď, von sa dá ísť len v mikine....:p :D
 

DeletedUser

Guest
No ani ne.....ZAJTRA TO ZASE ZAČÍNA :D :D. Tak ako u vás, pár dní to vyzerá, že by sa to mohlo uchytiť a potom -10 (mínus) stupňov :D
 

DeletedUser75

Guest
Na Plzeňsku to bylo to samé, krásné počasí. Snad už zima udělala papapa. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Zítra se probudíš, bude tma a přitom poledne... zapadaný okna sněhem :D :D To by bylo pěkné papapa ;) Dokud nebude květen nebo červen, tak bych jaro za jistý nepokládal, radši :D
 

DeletedUser231

Guest
Je to hrozný... Už mě to nebaví ani odklízet :/

Zlaté jaro + léto. To je alespoň krásné období - minisukně, plavky :D
 

DeletedUser5002

Guest
A já znám jednoho, co mu jedna funkce vlezla do hlavy tak, že jí jen zneužíval a sám sebe považoval za boha. Pravda je, že i potom co se jí zřeknul mu stejně zůstalo přehnané ego.
Albinius je hodnej člověk :) až moc možná :) Ale není blbej, jestli si sypal popel na hlavu, tak ne jen tak.
Kerbere, jak je možné, že zrovna já s tebou žádný problém nemám?:)

Jinak dneska krásný den ..... kéž by to byl fakt první jarní den a posezení u Joníka?.... :) Jako U Morfa je asi lepší no :) Prostě máš moc měkké jméno na hospodu :) Ale změna je život a vše má svůj začátek i konec.

PS: Pořád lepší, než ... Posezení u Firstazazela ....to by nikdo opilí nevyslovil :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Chalani aspoň v tejto sekcii sa nehádajte :-/.....No a čo, že First odišiel a vrátil sa? Bolo to jeho rozhodnutie....No a čo, že Sultan robil to čo robil(ani neviem vlastne čo)?Každý raz chybuje a spraví ukvapené závery a potom toho ľutuje.Nemohli by ste na to zabudnúť a už to tu neriešiť ? Ste predsa dospelí :)
 

DeletedUser

Guest
je největší vyvrhel grepolisu zde je furt, nic ve zlím, fistazazeli, :) Snad tu nebudem jitřit grepo rány, vždyt je krásné, že i když mnozi z nás již nehrajem grepolis, pořád sem chodime :)
Jinak chci věřit, že už zima nebude a těším se na první grilování, na jahody..., snad seženu letos houby od někoho a králika, oboji hledat neumím, v případě zájmu, bydlím v Brně ...
 

DeletedUser5002

Guest
nene, já se nepřišel hádat, jen pořád čtu jak je kerberos špatnej a mám s tím vlastní zkušenosti, takže prostě nevěřím všemu co je napsané :) či když vidím jak někdo někoho pomlouvá.
Některými opovrhovaný, jinými respektovaný :) Záleží na tom, na jaké jsou straně. Ale já už jsem takový a nechtěl bych to měnit :)
vystihuje to i hodnocení mého příspěvku :) jeden červenej ... od koho asi :D a jeden zelenej .... Ale pokud někdo bere cokoliv co řeknu za provokaci, tak to je jen zaujatost. Vrátil jsem se před chvíly z práce a poslední co chci je se bavit v tomto duchu. Píšu only for fun.
 

DeletedUser

Guest
tak už víme, že se nechceš gádat super, :) no ohledně repky, bud rád, ty aspon víš od koho ji máš, ja to nevim. Jinak co plánuješ na léto, ptám se i ostatních ?
 

DeletedUser5002

Guest
Krásnou dovolenou .... nechci se chvástat, ale minulej rok jsem se hrozně odbil prodlouženým víkendem a nic jiného :/ sice pěkný, ale krátký. Tenhle rok chci na tři týdny někam vypadnout, kdyby vyšla Kanada .... bylo by to asi Top, ale spíše asi něco blíže, když nebude nálada (Peníze a chuť :) lítat, beru Amsterdam.

Víš Saluposi, já se hádám jen když si myslím, že je něco špatně :) Ale myslím si, že jsem soudnej.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru