• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser5002

Guest
Já v tom prostě tragedii nevidím a tuším v KA to bylo tak, že když nic nepřežilo. nikdo nic nevěděl, ale to neznamená, že tohle je správné.
když bych to vzal do reality ... je logické, že ve většině bitev, všichni neumřou. Někdo uteče, zvědi, zběhové, zbabělci a někdy přežijou zajatci.

Pokud si mám najít odůvodnění, proč vidím lodě, tak s vojáky posílám neviditelného zvěda, který se vyhne boji a zjistí mi kolik lodí tam je, armádu bohužel nevidí, protože ve městě je to nepřehledné a když jsem to město nevybil, není jak zjistit co zbylo.

Z hráčského hlediska v tomto vidím pozitivum a naopak v tom nevidím nic negativního. Jo trošku to otevírá hru a přidává další možnosti.

Rozhodně si myslím, že jsou mnohem hloupější věci v této hře, než toto. Třeba proč od jisté doby stačí pár ohnivek a i když tam máte biremi, neutopíte všechno na vodě? Tomu říkám když už tak bug. Prostě dojdou ohnivé lodě a čluny musí jít ke dnu, tak jak to bylo dříve!
 

DeletedUser

Guest
Abych využil tvé fantazie, odpovím ti na ten tvůj "větší bug"....
Při útoku, v nastalém zmatku, kdy birky ničí ohnivky, se pár transportkám podaří proklouznout až na pevninu či odplout pryč.

Takhle jde ale vysvětlit všechno. Stačí trocha fantazie.
 

DeletedUser5002

Guest
Samozřejmě, ale tak to nebylo vždy, to změnily. V tom vidím problém. Kdežto to, že se lodě ukazují i po útoku jedním prakem, to tu je odjakživa.... V tom vidím podstatný rozdíl. Něco je dané a s tím se hraje a pak je tu druhá věc a to, že něco nějak je a stále se to mění.....
Tvé vysvětlení bych bral .... ale od toho je tu průnik .... takže neberu. Buď berte jedním metrem, nebo se odnaučte kritizovat jen to co se Vám nelíbí či čemu nerozumíte. Povrchní kritika, není kritika, ale jen pomluva něčeho, ať už je to cokoliv.
Takhle to dělají politici a podívejte se jak to tu vypadá ....
 

DeletedUser

Guest
hostinec a oni tu bojuji, no jo mužský, jdou do hospody a rozebirají práci a pry je to relax :)
no ja vidím relax po dobré znojemské, si jít ted lehnout :)
 

DeletedUser5002

Guest
To ti přeju :) Ale možná bych si dal spíše něco jiného a ten spánek .... no na to není čas a prostor :) jestli se dožiju důchodu, budu na to myslet :)

PS:nepatří to sem, ale když už tak pro jednou se snad udělá vyjmka :)

Velká skupina Talibanských vojáků jde po silnici, když vtom se zpoza písečné duny ozve: Jeden Český voják je lepší než deset Talibanských!
Velitel vyšle za dunu rychle deset svých nejlepších vojáků.
Ozve se prudká střelba, která po několika minutách utichne a zase se ozve: Jeden Český voják je lepší než sto Talibanských. Rozzlobený velitel vyšle za dunu sto svých dalších nejlepších vojáků a opět propukne ohromná střelba, která po desíti minutách utichne a ozve se: Jeden Český voják je lepší než tisíc Talibanských.
Nepříčetný velitel shromáždí tisíc vojáků a vyšle je za dunu. Rozeřvou se děla, granáty a kulomety, které po půl hodině ztichnou. Po chvilce se zpoza duny připlazí smrtelně raněný Talibanec a ještě před smrtí varuje velitele: Už tam nikoho neposílej. Je to léčka. Jsou tam dva! :DDD
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser75

Guest
Pěkně firste. :D
To si musím zapamatovat, a šířit dál, je to dobrý vtip. :)
 

DeletedUser5002

Guest
Jako oproti Nostremu, já jsem prdítko :) Ten dává vtipy, že se v tom vláknu zasekám i na hodinu :) Ale tenhle byl do hospody dobrej :D
 

DeletedUser75

Guest
Takže máš ode mě bojový úkol, dotáhnout ho sem na forum, a ať je kouká dávat... :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Přesně, vše povzbuzující náladu povinně přidávat sem ;) A možná by semtam nás mohl Nostre také navštívit.
 

DeletedUser5002

Guest
Však on tu je .... Nostredemus .... chudák to schytával na foru achilovi když se postavil za naší ali :) Takže už se sem asi moc nehrne :)
Kouknul jsem na Achiles a ještě tam je fórum :) Takže jich tam je od něj plno :) Pokud Vám to nebude vadit, vložím sem 3 (Snad je vyberu, všechny má dobré) vtipy jménem Nostreho :)
Vložím je do tohoto příspěvku, tak prosím Moderátory tedy o vstřícnost. Je pátek, dneska je splněno, tak se pojďme bavit :) Když už nám tu nikdo ani nedonese pivo :)
______________________________________________________________-
Takže první, jak sám Nostre říká, jeho oblíbenej :)
Chtěl jsem sem dát i od jiných, ale je to někdy trošku sprostější a to by nebylo vhodné, ale fakt vtipné :)

[SPOIL]Nostredemus 24.05.2012 17:30
A muj oblibenej...pro ty..co ho esce neznaji ;)


Letadlo,ktery ma na palube Rusa,Nemce a Cecha spadne na ostrov,kde zije tlupa kanibalu. Shaman kmene vysle sve muze,aby do tabora privedli vsechny prezivsi.
Kdyz je dovedou to tabora,tak Shaman jim povida:
Kazdemu z vas dam 2 sklenene koule a mate tyden na to,aby jste se naucili neco,co jsem v zivote nevidel. Komu se to povede,dostane clun a muze zpet do civilizace,komu ne, pujde na gulas.
Vsichni to odkyvou a jdou trenovat.
Po tydnu si Shaman zavola do sveho typí Rusa:
Rus Je tam 5 minut a nic, 10 minut a nic, po 20ti minutach se nad stanem objevi cervena zar a obe kouzle naraz zvletnou.

Shaman vybehne ze stanu a vola: DO KOTLE S NIM !! ... a pozve si nemce

Nemec vejde do stanu, koule v rukou a pekelne se soustredi.Je tam 5 minut a nic, 10 minut a nic, po 20minut a nic, po 60ti minutach se nad stanem objevi modra zar na stanem, koule se zvednou a zacnou rotovat kolem jeho tela.

Shaman vybehne ze stanu a vola: DO KOTLE S NIM !! ... a pozve si Cecha

Cech vleze do stanu a po 30 sekundach vyleze Shaman a vola:

TOHLE JSEM ESCE NEVIDEL, jednu kouli ztrati a tu druhou rozbije
:D :D :D

________________________________________________________-
A další prosím :) je to těžké vybírat, fakt co vtip, to perla :)

Nostredemus 18.06.2012 21:27
Muž odejde do práce a žena si přivede domů milence. Její malý syn přijde
neočekávaně domů, uvidí milence s matkou a tak se schová do skříně a sleduje.
V tom přijde domů i manžel. Žena vyskočí a aniž by si všimla ve skříni svého syna,
ukryje svého milence do téže skříně.
V tom se chlapeček ozve: -"Je tady tma, co?"
Muž odpoví: -"To teda je."
Chlapeček: -"Mám u sebe baseballový míček."
Muž: -"To je fakt bezva."
Chlapeček: -"Nechceš ho koupit?"
Muž: -"Ne dík!"
Chlapeček: -"Venku je můj otec."
Muž: -"Tak za kolik?"
Chlapeček: -"250 dolarů."
Za pár dní se situace opakuje.
Chlapeček: -"Je tady tma,co?"
Muž: -"To teda je."
Chlapeček: -"Mám tady baseballovou rukavici."
Muž který už ví oč jde se ptá: -"Tak za kolik?"
Chlapeček: -"750 dolarů."
Pár dní nato otec povídá svému synovi:
"Popadni svou baseballovou rukavici,pojď ven a zachytáme si."
Chlapeček na to: -"Nemůžu, prodal jsem míček i rukavici."
Otec udiveně: -"A za kolik jsi to prodal?"
Chlapeček: -"Za 1000 dolarů."
Otec: -"To je příšerné, jak můžeš brát své kamarády takhle na hůl.
To je mnohonásobně víc, než to stojí. Půjdeš do kostela a vyzpovídáš se!"
Když přijdou do kostela, vstrčí otec svého synka do zpovědnice a zavře dveře.
Chlapeček: -"Je tady tma,co?"
Kněz: -"Ku..a nezačínej s tím zase."
:)
____________________________________________________-
:)
Nostredemus 21.06.2012 18:13
Za tenhle mne zensky ukamenujou :D :D

Redaktor se zeptal indiánského náčelníka Dva tesáky:
"Už devadesát let žijete a pozorujete, jakých úspěchů běloši dosáhli
a jaké škody napáchali.
Když to vše zvážíte, kde podle vás běloši udělali chybu?"
Když bílí muži přijít, indiáni být vládci země, žádná daně, žádná
dluhy,buvolů hodně, bobrů hodně,
voda čistá... ženy dělat všechna práce. Šaman zadarmo. Indiáni muži
celý den lovit a ryby chytat, celou noc šou**t."
Pak se náčelník pousmál.
"Jen bílý muž dost kretén, aby myslet, že může takový systém
vylepšit."
:)

Tak snad se líbilo, ještě jeden opravdu dobrej si pamatuju, ale ten dyštak příště a nebo Nostre sám .)
A nebo ne, nakonec jsem ho našel, je to smutná pravda a snad není moc sprostej :)

Nostredemus 26.08.2012 18:28
Přijde za otcem 5letý syn a ptá se co je to politika??No jak bych ti to vysvětlil , přemýšlí otec.
Koukni se , to je jako u nás doma..
Já sem kapitalizmus , vydělávám peníze a nosím je domů ..
Máma to je vláda.
Ta mi peníze vezme , něco si nechá a zbytek rozdělí podle svýho uvážení.
Naše služka , to je pracovní třída.
Ta pracuje a my ji za to platíme.
Děda , to jsou odbory.
Ten dává pozor , aby pracovní síla nebyla vykořisťována.
Ty sám jsi člověk.
Pro tebe to všechno děláme.
A tvůj malý bratříček je naše společná budoucnost.
Rozumíš tomu ??
Chlapeček se zamyslí a řekne :
Zatím ještě nevím , nechám si to projít přes noc hlavou.
V noci ho probudí zápach , protože se jeho malý bratříček pokakal.
Zajde do pokoje rodičů.
Tam spí jen matka a nedá se vzbudit.
Jde tedy do pokoje služky a tam vidí otce , jak si to s ní právě pěkně užívá.
Ani jeden si malé postavičky nevšimne.
Chlapec se smutně otočí a vidí za rohem dědu , jak ze zájmem pozoruje otce a služku.
Ani on si ho nevšimne.
Chlapeček se rozpláče a jde si lehnout.
Ráno se ho otec ptá :
tak co , už víš , co to je politika ??
Chlapec se na něj smutně podívá a odpoví :
Už vím , ale je to trošku jinak , než jak si mi včera řekl !!
A jak prosím tě ??
No kapitalizmus zneužívá pracovní třídu.
Odbory tomu nečinné přihlíží , zatím co vláda tvrdě spí.
Člověk je všemi ignorovaný a naše společná budoucnost leží ve sračká....
:)[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Firste, máš dobré vtipy, docela mi to zvedlo náladu.

Co dneska? Máte nějaké zajímavé novinky? :D

Jinak Sargerasovi gratuluji k nové funkci :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Novinky ? Ani moc ne, začal jsem zase luštit křížovky. A díky :)
 

DeletedUser

Guest
Křížovky? Zbožňuji.

Jak jsi na tom, vyluštil jsi něco? :d
 

DeletedUser

Guest
Už mám sedm křížovek za sebou :) Je jich jen 50 :( To zas bude peněz uvalených v trafice za křížovkářský knížky.
 

DeletedUser

Guest
Křížovky nejsou zas tak hodně drahé, tedy pokud nekupuješ nejdražší :)
 

DeletedUser75

Guest
Kupuje si 2 stejné, jednu nanečisto, a pak to přepíše načisto do té druhé. :D
 

DeletedUser

Guest
tož a vyluštíš jestli stojí za to koukat na fotbal?:D nebo jestli mam radši vegetit u čtečky?
 

DeletedUser1820

Guest
Zdravím. Doufám, že se mohu zapojit do konverzace... Myslím, že by mohlo vyhrát Slovensko. A jak tipujete Česko - Dánsko?
 
Nahoru