• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser8979

Guest
Napadl mne přesun,jsem si jist a vím že to není nemožné,to je o tom,zda je to někdo ochotný udělat kvůli jednomu hráči.

Mám to obojí,jak "Božský důvtip",tak i "Posílení surovin za oddanost" na Hyperboeře v rozšířeném v inventáři.

Děkuji moc Thasi,alespoň za zmínění :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak jít, na jednom světě předmět smazat a na druhém ho přidat, to je otázka dvou minut, ale nemůžeme to udělat bez souhlasu. :) Pokud budu moci, tak ti napíšu tiket a domluvíme se, ale aktuálně nelze dělat nic.

Pokud bys věděl o někom dalším, tak ho klidně pošli za námi. Tvého rázu jsme ale stížnosti nedostávali.
 

DeletedUser8979

Guest
Beru na vědomí
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser8979

Guest
To forum taky nějak zlobí,místo "Log in" jsem omylem kliknul na "Sign Up",vyskočilo forum že nové registrace jsou vypnuté,tak se přihlásím,odhlásím,opět zkusím "Sign Up" zda se jedná o chybu a normálně mě to přesměrovalo na web Grepolisu registrace.

Zajímavé
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser8979

Guest
Tak jak Thasi.

Nijak se opravdu moc nepokročilo,spíš se to zametlo pod stůl.Mám ty bonusy tedy využít,ony se mi stejně válí v inventáři zbytečně,hold špatný svět,ale pokusím se to využít na maximum.

Ptám se,nerad bych abych něco překazil,pokud si to řešil či s někým jednal,proto bez tebe nebudu dělat nic,musíš říct ty.

Děkuji.
 

Thasoss

Grepolis tým
Pod stůl se to nezametlo, jenom já jsem těch hráčů řešil desítky. :) V tvém případě ale bohužel, není podle čeho zjistit, zda se ti nabídka skutečně jinde nezobrazila.
 

DeletedUser8979

Guest
A jsme zase doma
smiley_emoticons_lol.gif


Lidem vyskakují ty okénka s nabídkou balíčku ke koupi (k tomu černému pátku),mě to opět skočilo na jednom světě z šesti,tak se pak není čemu divit :)
 

DeletedUser12446

Guest
Bratia zo Slovenska budou otevírat další svět teď 9. ledna, vzhledem k tomu, že mají často stejné datum spuštění, je i u nás v plánu nový svět?
 

DeletedUser8979

Guest
Cítím ve vzduchu event
smiley_emoticons_kaffee2.gif


Už dlouho nic nebylo,tedy kalendář mi nepřišel,nebo respektive jsem ho nebral moc jako event,to už je každoroční samozřejmost
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser10133

Guest
Mně se nový kabát nelíbí, je to takové cizí..., ale což... kohouti jsou malí páni, grins. Medwed
 

DeletedUser8498

Guest
zdar! poradí někdo, kde se dá vyčíst do jakých dovedností investovat u jednotlivých závodů Grepolympiády? Určitě už ty informace někde existujou..díky!
 

DeletedUser75

Guest
Nové forum vypadá zajímavě,akorát mě zajímá proč to mám v englikánštině :D
A jinak po čase zdravím všechny :)
 

DeletedUser4311

Guest
Co se toho fóra týče, to před lety (Ach kde jsou ty dětské časy...) mi teda přijde nyní mnohem lepší, tady mám problém se tedy vyznat. :D A jinak zdravíčko po dost dlouhé době. Jak žijete uličníci?
 
Nahoru