• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

Thasoss

Grepolis tým
Při první sebemenší konfrontaci komukoliv ukážeš, kde je pravda. :D A snad těmi svými vůdcovskými schopnostmi nemyslíš dovést svoji alianci k vyhlazení z povrchu zemského anebo její členy na soupeřovu stranu. :D
 

DeletedUser5002

Guest
Jaká konfrontace? Myslíš to tvé otravování jo? Tomu říkáš konfrontace? Já tomu říkám Hate, ale to bývalí správce fora nezná viď.
Myslíš BN? Jako že je vyhlazeno jo? To se uvidí, jestli se vrátím ke hře, kdo je vyhlazený, ale BN určitě ne a nepochybuji o tom, že mě uvítá hodně hráčů s otevřenou náručí :) Navíc stále nás je 40 v jiné hře, už pár let víš, od té doby, co jsme kvůli tvým smyšleným herním banům odešli z greplisu.

Je to přesně naopak, to ty jsi dávno skončil, jen si nikdy nedokázal unést svou vlastní neschopnost a tak si se tu návažel do druhých tak dlouho, až si jim mohl za něco vymyslet ban.

Jsi jen malé, hloupé dítě a nikdy se nezměníš. Jak říkám, proto to tu dopadlo, jak dopadlo. Za joníka a kerbera to tu bylo v pohodě, zlatý Sultán, oproti tobě, ty jsi neuměl nikdy nic, jen si tuhle hru dostal na dno. A to vlastně děláš do teď... jen jí utápíš více a více svou vlastní ubohostí a neschopností.

Tak si seber svých pět švestek a jdi tam, kde slunce nesvítí no ne, podle mě tu nikomu chybět nebudeš, mě určitě ne a jak to vypadá, nikdo jiný už tu ani nezbyl :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ty jsi mi případ. Před každým jsi lezl po zemi, aby tě odbanoval, a když to udělal, stejně ti to moc dlouho nevydrželo. Svou rétoriku neměníš. Měníš jen adresáta, jak se ti to hodí. Pokud ti jde celou dobu o to mi vyjádřit, jak hodně jsem tě psychicky tím banem a porážkou odrovnal, tak se nemusíš snažit. Došlo mi to už jenom z toho, že jsi mě musel začít bezdůvodně zmiňovat ve svém příspěvku, sotva ses sem po těch 3? letech přihlásil. Tomu se neříká nijak jinak než posedlost a zapšklost. Pokud by ses choval normálně, tak bych o tvoji existenci ani nezakopl, stejně jako se tomu stalo u kohokoliv jiného, kdo ví, co se sluší a patří. Vážně mě nemotivovalo trestat někoho jen tak, když se vždy najde dost těch, kteří si to vážně zaslouží, a ani na ty mi mnohdy nezbyl čas. ;)
 
Zajímalo by mě jak admini přišli na to, že zrovna ovlivňování divů není fair-play... Neříkám, že se mi to úplně líbilo (teda, jak kdy, podle toho na které straně jsem, že jo :D ), ale jednou to tak nějak patří ke stavění divů, tak to jako strategický tah akceptuji. Mám to tedy brát tak, že se taktická stránka ze hry díky zásahům adminů vytrácí? Co lze očekávat příště? Zakázání časování? Nebo zákaz úmyslných vratek za KL?
 

DeletedUser5002

Guest
Já nikdy před nikým se ani nesklonil, tak natož, abych lezl po zemi :) To že jsem slušně vychovaný, je rozdíl, takže když je někdo slušný a rozumný, já mu nadávat a ani ho urážet nebudu- Ale thass ... to je prostě tragéd, fakt, já tu byl když to byl ťunťa co lezl všem do pozadí, včetně mě ... :) Pak se stal moderátor a začal se patovat s adminy a přenesl to do hry, aby si nějak honil ego a podívejte, pořád si ho jen honí :D Sám .)

Ohledně divů ... jeden z posledních světů kde jsme byli ... už nevím přesně jak se jmenoval, ale vzpomenu si ... :) Kdo tu je pamětník :)Byla to Theta. Byli jsme nejlepší klan, či zde aliance ... bez debat ... všechny jsme pořáželi a byli ve válce se všemi. Nicméně divy jsme nepostavili, protože všechny klany se spojili do jednoho proti nám a vozili si surovin ... co jen ohli a zbytek se snažil znemožnit nám jiné divy, přesto jsme jeden náš postavili, zbytek nešlo no, to se surovinově nedalo porazit v 60 dvě stě farmářů na kraji mapy, co si posílali surky o sto šest ... :), bylo jich proti nám moc a nevyhráli jsme jen proto, protože sem se právě odmítl klanět jiným, co si to nikdy nezasloužili, ale ani zpětně toho nelituji. Nicméně vždycky jsme říkal, že divi ... jsou kravina, ne hodnocení toho, kdo je nejlepší na daném světě :) ALe tak co, někdo vyhrát musí, ovšem porážku si tedy představuji po roce hry jinak no :)
 
Pane bože...doteď jsem se tohle chvástání snažil přecházet... Ale když sem (zase po několika měsících) přidám příspěvek, kterým jsem chtěl vyvolat diskuzi nad dalšími změnami (nyní se ani nebudu vyjadřovat k tomu, že to bohužel nesplnilo to, co jsem čekal - většina hráčů už nejspíše rezignovala po posledním profesionálním přístupu supportu), a tenhle egoista to zabije svým plácáním o ničem -slušně řečeno-... to už mě lehce vytočilo. Stejně si tu nadáváte jenom ve dvou - nechcete si to teda vyřídit radši v OZ, nebo ještě lépe v reálu? Klidně zajistím ubytování, kapelu a přivezu sud piva ;)
 

DeletedUser5002

Guest
Není co vyřizovat, souhlasím s tím, že to není nic hezkého, ale nesouhlasím s tím, že to je má vina, prostě nepřál bych ti být na mém místě a koukat na to, na co jsem koukal já, ale to jsi ty ještě nehrál. Urazit se můžeš jen ty sám. Podívej kdy jsem začal hrát a skončil sem kvůli tomu, co zde právě suport dříve předváděl a nejen já...a prostě to mu neodpustím nikdy, ale že by mě nějak trápil, to asi ne. Nikdy jsme nebyl svatoušek, ale nikdy jsem nikomu jen tak nic neudělal a toho se držím. Život je boj, tohle je jen hra ;)
 

DeletedUser5002

Guest
Tak už to pomalu začíná, vítám vás tady kamarádi, dáme si pivko v hospodě a počkáme než přijdou nějaké ženy :)
 

DeletedUser9432

Guest
Koukám, že za těch pár let co jsme tu nebyli, se změnilo forko do nového kabátku ;)
 

DeletedUser5002

Guest
Ale ty nejsi ženská :D Zdravím tě. Pomalu se tu sejdeme a musíme sehnat hlavní adminku :D
sem koukal na Oktagon nyní ...Kazmič vyhrál, to je dobře, ale gborovi sem zranení nepřál ... a zítra Terminátor ... :)
 

DeletedUser5002

Guest
Hele předtím se mi to fórum líbilo více, bylo takové ... jednodužší :D Asi stárnu :)
Jdeme na nějaký svět se kouknout, třeba na tebn poslední, tam by to mohlo žít, aby jsme nezabírali žádné opuštěnky :cool:
 

DeletedUser9432

Guest
No ženská nejsem no, aspoň teda zatím, kdo ví co bude až tu svoji vyvolenou naštvu :-D Se mi pak pomstí jak Theonovi v GOT :-D

Jako možná je tohle trošku složitější, ale tak pro nás mladé to takový problém není :)
 

DeletedUser5002

Guest
Oh děkuji, zatím mi to vždycky říkali jen ženy, že vypadám mladě :D Ale tak co, přeci se za to nebudu stydět, ale občanku nikomu neukážu :D
 

DeletedUser9432

Guest
Aspoň nejsem sám, komu říkají že vypadá mladší než na svůj věk :D
 

DeletedUser5002

Guest
Jsou ještě nějaké grepostats, že by jsme se koukli kde kdo hraje.
Mluvil si o Lepim ... toho musíme najít jestli tu ještě je :) Koljana musím překecat aby se vrátil :D Ale tentokrát s námi a nep roti nám :D A vyhrajeme všechno :)
 

DeletedUser9432

Guest
Tak to vůbec nevím zda něco takového ještě existuje...
Lepi snad ještě hraje, těšil se, že se jednou vrátíme. A počkat. Když bude Koljan s náma, tak proti komu pak budeš chtít bojovat :D:p
 

DeletedUser5002

Guest
To už mě nezajímá kdo bude proti nám. No jestli se těšil že se vrátíme, tak se dočkal :)

Jdu kouknout na netu na nějaké staty, grepostats co byl sem nenašel, koukni tady na fóru, jestli tu někde nejsou ty užitečné odkazy či jak se tomu nadávalo.
 
Nahoru