• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
kupované mi nechutná cukroví a v Brně jsem na nebe koukla jen jednou a zataženo, hvězdy nikde
 

Thasoss

Grepolis tým
Kupované zásadně ne, max. tak krabici s rohlíčkama, ale tím se u nás končí :) a já ty perseidy úmyslně zaspal :) tyhle věci neprožívám a je pro mě cennější spánek.
 

DeletedUser

Guest
No, já jsem se včera taky nedíval, ale rozšiřoval jsem si svoje politický obzory.
 

DeletedUser

Guest
Tak já koukal a viděl jsem jednu za 20 minut. To je fakt roj jako prase :D
 

DeletedUser

Guest
já koukala z postele do okna a taky nic, no jo ani mne nikdo neradil :)
 

DeletedUser

Guest
Kolik místa vlastně zabere asi tak dlouhá téma,jak bylo posezení U Jonika? Zpomaluje to nějak forum? :)
 

DeletedUser231

Guest
Myslíš-li, Iceblu, Posezení u Morfa místa to jistě zabralo nemálo. Ale na chod fóra to nemá žádný účinek. Nevím jak ti to vysvětlit ale je to tak :p
 

DeletedUser

Guest
hm zajímavý plán, to já doma uklízela, byla se projet na kole a plánuji co příští víkend.
jinak, jak víš co děláme, moc dobře víš, že vše není vidět
 

DeletedUser231

Guest
To, Thasy, vůbec nehraje roli :) Tuším, že jsi kdysi psal, že pívo nepiješ.. kdyby jsi pil, pochopil by jsi :p :D
 
Nahoru