• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
No, ale ono je to tak u většiny lidí, ale za to může dnešní doba, každýho všichni komandují a popravdě ta situace lidstva (do které se mimochodem lidstvo dostalo vlastní vinou) taky není nejlepší, tak se není čemu divit.
Já osobně lidi nenávidím, nemyslím jednotlivce, ale myslím to obecně. Jasně jednotlivci, který znám jsou většinou fajn, ale když procházíte davem, tak nevíte, kdo by s vámi chtěl zajít na pivo a pokecat, nebo kdo by vám chtěl ukrást šrajtofli. A celkově, jak lidstvo ničí naši planetu, vraždí, znásilňuje, za vším vidí jen zisk atd., tak je mi z našeho druhu na zvracení.
Dodám snad jen jeden citát

Čím víc poznávám lidi, tím víc si vážím dobytka.
 

DeletedUser

Guest
Neurážej dobytek. To se nedá s lidstvem srovnávat. Ale proč tu řešit něco, co je neřešitelné ? :)
Sice je to trochu předčasně, ale co kdo očekáváte, že najdete pod stromkem na Vánoce ?
 

DeletedUser

Guest
Mno když jsi u toho Sargu, tak pokud se poštěstí a Ježíšek bude hodný :D tak zatím všech pět dílů Písně Ledu a Ohně :)
A co vy ostatní ?? :)
 

DeletedUser8956

Guest
Já doufám v ponožky, protože mě nebaví furt nosit dvě na sobě, aby se díry překrývaly :)
 

DeletedUser

Guest
já nosím dvoje ponožky kvůli zimě, ne dírám :) doufám v odstraňovač ztvrdlé kůže na nohy, sportovní podprsenku a peníze v obálce :)
 

DeletedUser

Guest
štírku dobrá rada nikdy, nikde , nikomu nezděluj, kde máš peníze, doklady, cennosti , nevyplatí se to,čím dříve se to naučíš, tím lépe pro tebe, též nikde na sociálních sítí neříkej, jedeme na dovolenou, napište mi domů má adresa je, to je lákadlo pro zloděje a hlavně si nemysli já jsem poctivý, tak ostatní budou taky, všichni nejsou
 

Thasoss

Grepolis tým
Proto mám mezi virtuálem a reálem tlustou čáru... což je pro spoustu lidí nepochopitelné. :) I když možná to s tím přeháním.
 

DeletedUser

Guest
já čáru nemám jen vím co říkat, snad, jinak mám i na nějaké lidi z her mobilní číslo
 

DeletedUser231

Guest
Ta co říkáte na nový vzhled?
Vtipné je, že je to defacto předělaný předešlí vzhled akorát s jinými barvami a jinými podklady jinač nic nového... Inno asi už neví coby :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Já osobně jej nesu celkem dobře... musím si zvyknout, ale designově je to lepší. Ta moderní dolní lišta, ušmudlaný vršek... působilo to splácaně. Teď je to vzhledově jednotný, takže už jen proto palec nahoru. A praktičnost taky není nejhorší.
 

DeletedUser

Guest
hráči si stěžují, že text nového vzhledu je menším písmem, i mne se zdá, budou z toho bolet oči
 

DeletedUser10159

Guest
Ta co říkáte na nový vzhled?
Vtipné je, že je to defacto předělaný předešlí vzhled akorát s jinými barvami a jinými podklady jinač nic nového... Inno asi už neví coby :D

jo mám taky stížnost že tý tabůlce jak jsou zprávy tak když mám zprávu tak ta 1 tam skoro ani nejde vidět a když my sluníčko svítí do počíteče tak už ani nevidím číslo
 

DeletedUser4961

Guest
Přeji hezký večer dneska jsme si trošku zaválčili a po prohlédnutí reportu a stavů poražených jednotek jsem si to zkusil dát do simulátoru a vznáším teda stížnost.Dejte si do simulátoru 10000 birek a víc do obrany a pošlete na to ohnivej útok.Když dáte do obrany 50000 birek a pošlete na to 250 ohní tak padne 112birek není to trošku nespravedlivé?Můžete mít , prémium,beranidlo,kouzlo co chcete ale toto je je někjaké divné.
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak při tom množství... :) co je na tom nespravedlivého? Tolik birém dá dohromady takovou obrannou sílu, že už s tím ani full flotila nehne, no.
 
Nahoru