• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
bude to téma kniha, kapitola příspěvek, zatím sepisujeme a sbíráme materiál, pak úprava a dáme ku čtení a doufáme, že ti co budou ve knize citovaní nás nezabijí
 

DeletedUser

Guest
musím vás zklamat ten kdo to odskáče a na čí účet snad v dobrým se budete bavit nebudou hráči, ale .... to vám říct nemohu - nechci :)
 

DeletedUser

Guest
pro jistotu jsme si řekli o povolení administrátorovy hry a kniha schválená, pořád sbíráme témata na kapitoly, věřte bude to zajímavé čtení :) i pro nás co to píšeme .
 

DeletedUser10231

Guest
Lidi je tu nuda :D v DK na fóru jsme začali řešit jak čistit odtoky co vymyslíme tady? :cool:
 

DeletedUser

Guest
odtoky ? Tak to neřeším, já řeším, že se mi chce kýchat, přítel moc šermoval s pepřenkou a já si dejchla :)
 

DeletedUser10231

Guest
když jsem chtěl kýchnout tak pepř nefungoval ale možná jsem něco dělal blbě :? :D
 

DeletedUser

Guest
já ho dýchla asi menší množství, zkus hodit pepř cizímu a zároveň dýchni
 

DeletedUser

Guest
je prvního září, školní rok tak jak jste se těšili do školy ? Nebo vypravujete své děti ?
 

DeletedUser10865

Guest
Oproti prázdninám je to rozhodně změna ale že by byla milá to říct nemůžu. :-/
 

DeletedUser10159

Guest
Dobrej den jsem štírek.Někteří si mě tady asi pamatují,po dlouhý době jsem se vrátil znovu se tu obnovit a znovu hrát Grepolis.cz.Těším se na salupose a Thassose.
 

DeletedUser

Guest
To mi se těšíme taky a jsme rádi, že jsi se zas objevil, rádi vidíme staré - nové tváře
 

DeletedUser10159

Guest
Koukám že si dosáhl titulu Odysseus polikoku to mě těší a ty saluposi máš reputační čárku navíc blahopřeji a thasossi taky ti blahopřeji že máš další čárky reputace
 

DeletedUser

Guest
klasika, kde to zavání sporem vylezou lidi a diskutují to se děje zde i v životě, jen je na ulici hluk hned jdou všichni do oken :)
 
Nahoru