• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser7382

Guest
Asi klesá zájem o hru. Sice ji vývojáři vyladili (snad skoro všechno, co se dá), vylepšili interface a nevím co ještě, ale stejně se tomu hra nevyhnula? Byly ty změny snad kontraproduktivní? Nebo čím to je? Je to normální a je to jen tím, jak už tato hra existuje dlouho? Nebo je to postupným odchodem původních dobrých hráčů ze soukromých důvodů a nepřibýváním nových hráčů? (samozřejmě mnoho hráčů se nemá v této hře ani šanci uchytit, jakmile jsou pod útoky apod., ale to k této hře patří - začátky jsou nejtěžší)
 

DeletedUser4388

Guest
Ja si myslím, že je to normálne a skôr či neskôr to postihne každú hru.A navyše takéto "dedinkové" hry ako DK či Grepolis sú ešte náchylnejšie, lebo sú veľmi časovo náročné a často aj veľmi zdĺhavé, kedy sa dĺžka svetov počíta na roky.Okruh ľudí, ktorí môžu aktívne obhospodarovať účet počas takto dlhej doby, je malý a nie každý to môže zvládať.Preto sa často stáva, že na svetoch sú na najvyšších priečkach vidieť väčšinou stále tí istí ľudia.Navyše Innogames vyvíja nové hry (momentálne sú to Tribal Wars 2 a Elvenar), ktoré potom postupne dostávajú väčší reklamný priestor ako tie staršie projekty, a preto je na tie staršie hry stále nižší prísun nových hráčov.Samozrejme, dajú sa hľadať aj ďalšie a ďalšie dôvody.Zakiaľ však hra existuje, tak si môžme byť istí, že finančne stále vynáša.A to je, oč tu běží :)
 

DeletedUser

Guest
Dobče řečeno, ale to že není aktivita na forku, neznamená že o hru nen zájem a co se týče DK, tak tam jsem spokojen a je to tam super, na forku je celkem zábava, kvůli párh ráčům, co ví jakk rozesmát ostatní a také kvůli skvělým moderátorům :)
 

DeletedUser

Guest
i díky fóru umím lépe gramatiku, můj hráč v ali dělá přijímačky na průmyslovku a neumí diktáty a tak mu pomáhám :)
 

DeletedUser7382

Guest
Aspoň mám ten pocit, těžko říct. No asi to vidím z pohledu toho, který někoho ve hře znal, který a teď už ve hře. Ale asi třeba průběžně přichází do hry nová krev.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny válečníky Grepolisu,
tak se přiznám, že Grepolis od nájezdnické akce trochu sem tam odkliknu a popravdě - jsem z toho ouplnej jelenec, srnec a daňec...

Od mého posledního klikacího řádění na světě Alfa již uběhlo mnoho vody v řeckých mořích a mnohé se událo...ale mám takovej divnej pocit, že mi dle nahodilého algoritmu skáče počet volných obyvatel a že se mi do Agory nepřičítá počet bitevních bodů, které jsou ale již asi mimochodem započítány v žebříčku...
Knedlíček, loupáček, hermelín a kakao... co je to ? Jen zvědavost mne donutila dále kliknout na výstavbu, ale asi brzy s hrou ještě v zárodku skončím.

Co jinak nového zde na fóru se událo ?
Vidím, že kolega Hrabě De The Roads občas zapíše něco do pergamenu, ale chtělo by to zas opět trochu oživit ;)

Tak dobrou, klidnou a ničím nerušenou noc, Grepolisáčci !

EDIT: aha, jedna záhada vyřešena - bitevní body byly započítány hodinu po mém zdrcujícím útoku :)
Tak si jdu lámat hlavu s volným obyvatelstvem...třeba emigrovali někam k sousedovic městysům
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Že se BB přičítá do žebříčku, ale ne do Agory, může být ještě tím, že se bojuje o zemědělky, což se nepočítá (nebo v ostrovních úkolech, ale tady si nejsem jistý, jestli se BB počítá do kultury nebo ne).
 

DeletedUser10231

Guest
Hrabě De The Roads straší i tady ? :D
Asi nemá smysl chodit na 3 měsíce starý svět? :?
 

DeletedUser

Guest
Zdravím vás, přátelé moji drazí.
Tak jsem si myslel, že tu s vámi ještě chvíli na světě Fí pobudu,...leč nějaká neplánovaná vzpoura překazila mé velkolepé plány :)
Tak svět Fí z mého pohledu proběhl spíš jako fúúúúúú...
Je mi trapně - nějakému cizákovi vystavět překrásnou polís, aby si ji pak přebral. Mno ,...nepochybně je lepší bojovník než já řečník :D
Safriš,...takhle rychle se mnou snad nikdy nezamávali ani na DK :D
 

DeletedUser

Guest
No, spíš by to chtělo se vrátit k pěstování zvířátek a zalejvání kytiček :)
 

DeletedUser

Guest
Raději je pěstuji než chovám :D

Teda...nejvíc by mne zajímalo, kde ten frajer co mne dobývá, sebral mantikory, když já mám jen harpyje :D
Asi jsem za ty dva měsíce hraní nepřišel všem kouzlům na kloub :(
 

DeletedUser10159

Guest
Čau všem! Jsem zpět! štírek jsem. Asi mě skoro nikdo nezna ale před dlouhou dobou jsem byl na Grepolis aktivní furt. Pak ale mě to chvilku přestalo bavit tak jsem šel na Minecraft. Po hraní Minecraft jsem si řekl: Hele mám docela chuť si zahrat Grepolis. Doufám že ješte je tu Shalupos (do teďka si pamatuji jmeno :) ) jestli jo rád tě zas vidím :) a totež Thasoss :)
 

DeletedUser7750

Guest
Zdravím spoluhráči z česka prišiel som zaskočiť zo Slovenského forka ani som si nebol istý ,že som sa sem regol ako sa máte? :)
 
Nahoru