• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
Opravdu nic neslibuji, musím to nejprve domluvit se svou nadřízenou a s kolegy. Jednalo by se o aktivitu navíc, do níž nikoho nelze nutit.
Spěchal bych pomalu, nečekal bych prozatím takový zájem, ale pokud to bude zajímavě provedené, možná do budoucna to bude mít ohlas větší.
 

DeletedUser

Guest
Snažím se marně pochopit, jak jste to nyní myslel s tím ohlasem. Jako opakovat to i vícekrát? Třeba dobudoucna ještě jednou? Nebo to myslíte jako trvalejší projekt?
 

DeletedUser

Guest
Ano přesně tak, jako dlouhodobější trvalý projekt jednou za uherák, aby se bylo na co těšit a který by stál za to.

Poprvé to určitě žádný zázrak nebude si myslím. Poprvé to bude jen takový výstřel ze tmy.
 

DeletedUser

Guest
Nevím nevím, zda by byl dostatek otázek na to to dělat právěže vícekrát.
 

DeletedUser

Guest
Všechno se vyvijí, hra, lidi, všechno, otázky budou pořád nové, budou se ptát jiní lidi a třeba trošku jinak. Nikdy se nezeptáš na vše co chceš, až to skončí, další budou psát, že se chtěli zeptat ještě na tohle a další že se zapomněli zeptat na toto atd. Pokud bude šance zeptat se příště, připraví se další otázky. Můžete do toho připravit vlastní prezentace ... atd. Lze s tím dost pracovat, ale tohle všechno na poprvé neodhalíte a ani nezvládne nikdo zpracovat. Samozřejmě nesmí to být denně ... ale třeba 4 krát do roka ... pokud to někdo vydrží ... :) či bude zájem. Ale pokud ten zájem vzbudíte, tak proč by ne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pokud se budu ptát já tak ano jen na provoz grepolis týmu mě nic nenapadá sama jsem v něm strávila nějaký rok :)
 

DeletedUser

Guest
Na nějaké budoucí plány, jakým se hra bude ubírat, odpovědět také můžeme, ale zde víme jen o málo více, než vy. A to půjde pouze o věci, které jsou veřejně zjistitelné, jen 99% hráčů se k tomu nedostane, protože nemají čas číst něco jako DevBlog, popř. jazykové schopnosti.
 

DeletedUser

Guest
pokud se budu ptát já tak ano jen na provoz grepolis týmu mě nic nenapadá sama jsem v něm strávila nějaký rok :)

Pokud se budeš ptát ty, tak už se nikdo jiný ke slovu nedostane :)

Therone, právě proto říkám spěchej pomalu :) Chce to promyslet a dobře připravit.
 

DeletedUser7082

Guest
Jde s tím určitě pracovat, ale hlavní je, aby se věděli odpovědi na ty otázky, jinak to nemá smysl .. :) Ale to věřím nebude problém .. Bavím se o normálních otázkách, žádne nesmysly :)
 

DeletedUser

Guest
Můžou přizvat další hráče, oka vynechám Firsta ... :D I když věřím tomu, že to by popularitu též zvětšilo, ale jsou tu další kvalitní. Nikdo neví vše, ale určitě budou zajímavé i názory hráčů a někteří hráči ví více a mají více zkušeností i než suport. Nikdo neví vše.
 

DeletedUser7082

Guest
Spíše bych to nechal na moderátotech, otázky budou přece na hru jako vývoj, žádné tipy triky ne ?
 

DeletedUser10683

Guest
Ach jo, Thassosi, nereaguj už na mě prosím nikdy.

Ani jsem se na tvé čísla nekoukal, už jen samotný fakt, že máš tendenci se jimi chlubit svědčí o tom, že nejsi kvalitní hráč :)
Já proti tobě hrál a byla to bída z tvé strany. SK svět, určitě má dobré hráče, ale i když na CZ už je také hráčů méně, je to stejné, jako první a druhá liga.

Zdravím vospolok.

Možno pár z vás prekvapím, ale Thass dokázal viesť svoj klan a dokázal toho oveľa viac. Medzi nami "reseťákmi" si svojou aktivitou a obetavosťou vybudoval svoje miesto a dokonca sa stal jedným z vodcov/zakladateľov spojenestva a to už počas hrania na CZ serveri.
Je a bol vodcom v spojenectve ktoré víťazí na SK svetoch a spojenectva ktoré víťazilo aj počas hry na CZ svetoch.



Back to Reality*
Podla toho čo čítam, tak si sa schoval pod novým nickom a hájiš si tu v inkognito-mode sám seba, čo nie je pekné. Mám do dnes v živej pamäti ako si sa obrátil na mňa a ty sám si chcel zlúčenie s nami "reseťákmi". Napriek tomu že v tej chvíli bol našim platným členom už aj Thas. Písal si mne, písal a vyvolával druhému zakladatelovi, napriek tomu že o teba nik z nás záujem nemal. :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Poho: Přesně, o ničem na způsob „Proč jsem dostal ban?“ anebo „Proč nejste nestranní?“. Pouze smysluplné otázky, na něž lze uspokojivě odpovědět. Ale otázka na zákulisí fungování a když to bude v našich silách, tak i na hru samotnou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Tak moderátor, hlavní administrátorka a Hl. admin .. Já je beru všechny stejně .. Ale čím více lidí v této oblasti, tím lépe.. Víc hlav je vždy dobře :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj Luciolo, konečně nějaký lepší hráč :) Ano, tebe si z reseťáků pamatuji a názor ti neberu, máš na něj právo. Ale mě jsi určitě nepsal a já nepsal tobě :)
 

DeletedUser10683

Guest
Ahoj Luciolo, konečně nějaký lepší hráč :) Ano, tebe si z reseťáků pamatuji a názor ti neberu, máš na něj právo. Ale mě jsi určitě nepsal a já nepsal tobě :)


A práve o tom píšem. Ty sám si sa k nám pýtal aj napriek tomu, že si vedel o Thasovi a každý jeden z hráčov vedel, že v našej ali si ten hráč vybojoval svoje platné miesto vo vedení.
Vedel si, nemal si ho "rád", máš na neho svoj názor....ale v tom prípade ma potom udivuje to ako si písal, to ako si sa prenáramne snažil sa k nám schovať. Dokonca si si vyplakával aj do mobilu Angisovi a dúfal že sa k nám dostaneš??
 

DeletedUser

Guest
tu je frkot čím dál více lidí, jinak zdravím Luciollo hrála sem taky v resetu, neříkám,že jsem byla mistr :)
 

DeletedUser

Guest
A práve o tom píšem. Ty sám si sa k nám pýtal aj napriek tomu, že si vedel o Thasovi a každý jeden z hráčov vedel, že v našej ali si ten hráč vybojoval svoje platné miesto vo vedení.
Vedel si, nemal si ho "rád", máš na neho svoj názor....ale v tom prípade ma potom udivuje to ako si písal, to ako si sa prenáramne snažil sa k nám schovať. Dokonca si si vyplakával aj do mobilu Angisovi a dúfal že sa k nám dostaneš??
Jedeš si příliš jen svou bez ohledu na to, co ti říkám. Ten věk ti First psal, protože chtěl už skončit s online hraním a chtěl mít pro nás další klan kde můžeme dohrát, ale pak jste se rafli a bojovalo se dál až k jeho zabanování a na to jsme zase my všichni, či většina z nás skončila s hrou. Myslím si, že to co píšeš, již ztrácí na váze a spíše to směřuje k urážkám, ale jsem rád, že jsi na nás nezapomněl a přimluv se za unban Firsta a můžeme pokračovat ;) Alespoň tu bude zase zábava.
 

DeletedUser7082

Guest
Že by se nám konečně dořešila kauza BTR vs Zbytek světa ? Jsi snad zajdu pro pop-corn :D

usher-eating-popcorn.jpg
 
Nahoru