• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser10683

Guest
Hrala si a bolo ako bolo, časy sa ale už od vtedy zmenili a my všetci sme o pár mesiacov zostarli a zmúdreli. Rada ťa vidím. ;)
 

DeletedUser10683

Guest
Jedeš si příliš jen svou bez ohledu na to, co ti říkám. Ten věk ti First psal, protože chtěl už skončit s online hraním a chtěl mít pro nás další klan kde můžeme dohrát, ale pak jste se rafli a bojovalo se dál až k jeho zabanování a na to jsme zase my všichni, či většina z nás skončila s hrou. Myslím si, že to co píšeš, již ztrácí na váze a spíše to směřuje k urážkám, ale jsem rád, že jsi na nás nezapomněl a přimluv se za unban Firsta a můžeme pokračovat ;) Alespoň tu bude zase zábava.


Každý normálny hráč, keď je raz odmietnutý, tak sa s tým zmieri. Na rozdiel od Firsta (teda teba?). Nezažila som za 5 rokov čo vediem spojenectvá človeka ako je on/ako si ty?

Bol odmietnutý a tým začal jeho nekonečný plač. Urážanie všetkých okolo, bez toho aby si uznal kvalitu hráčov si naše úspechy hádzal na supportérov a moderátorov....
 

DeletedUser7082

Guest
BTR: Docela se ti to tady hroutí ..
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

A to jsi mě stále ochočoval, jak nemám pravdu a ostatní taky ne ..
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Měl si vidět, co tu dříve rozjížděli na Firsta. Tohle je proti tomu prd a mě to moc netrápí :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nehádejte se jaro,všechno pučí,venku krásné holky,muži s rovnými zády,bav me se
 

DeletedUser

Guest
Všichni co hráli v našem klanu vždy byli ti nejhorší, ti nejšpatnější, ti největší zoufalci atd ... co by jsi čekal, že ti budou říkat nepřátelé ... problém byl, když s nimi hrály členové týmu a promítlo se to do banů ve hře, či zde na fóru.

Pak už zde byly na fóru jen urážky a provokace a to je špatně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Teď se zeptám a budu rád za upřímnou odpověď, příjde ti, že se chováš normálně ?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser10683

Guest
Všichni co hráli v našem klanu vždy byli ti nejhorší, ty nejšpatnější, ty největší zoufalci atd ... co by jsi čekal, že ti budou říkat nepřátelé ... problém byl, když s nimi hrály členové týmu a promítlo se to do banů, ať zde či na fóru.

Si myslíš že ostatný žiadne tresty nedostali, že u nás nikdy nikto trest nemal? A nebolo to náhodou tým, že kým my sme v tichosti trest u nášho hráča prežili, tak vy ste s ním šli verejne von a jeden druhého ste na forku natreli?
Do dnes si spomínam ako Cato tu verejne natrel Losíka že má ban a ano pár ludí to čítalo a samozrejme využilo situáciu. Následne ste adminov začali obviňovať z toho, že nám púšťajú informácie....

A druhá vec. Hráči ako ja svoje okolie sledujú, kto pri mne bol a zažil ma, vie ako hrám a ako hrajú naši hráči.
A nehnevaj sa, ale ak niekto nereaguje, nezapne milice, neuhne s útočnou armou, tak niet divu ak sa do neho pustí viac hráčov.

HSky a rovnako aj skype u nás využívame.
 

DeletedUser12446

Guest
Back to Reality, ukoj mou zvědavost. First už dřív hrál pod jiným jménem, takže asi nebylo pro něj stěžejní hrát jen pod svým běžným nickem. Tak proč to nezopakuje a nejde tedy předvést s BN své schopnosti na Korint?
 

DeletedUser

Guest
Teď se zeptám a budu rád za upřímnou odpověď, příjde ti, že se chováš normálně ?
smiley_emoticons_confusednew.gif
Existují psychologické výzkumy o normálnosti, co, nebo kdo znamená normální? To, co se líbí většině? Nebo je normální, když je každý svá osobnost a každý je jedinečný. Já nevím, hodnotí tě vždycky jiní, ať tě znají, nebo ne.

Luciollo, pokud tě něco zajímá, piš mi už jen do pošty, ale neslibuji, že budu odpovídat :) Těší mě že si pamatuješ na Losika či Cata, třeba se ti brzy ukážeme opět společně a pak se dozvíš, kdo jsem ;)
 

DeletedUser7082

Guest
Tady se mlátíme čepicema .. Ani blog nemůžu dopsat, jak jsem zvědavý .. Jak stará Bába na vesnici
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser

Guest
už skončila bitka ? :)
Ta nikdy neskončila ... :) A nikdy neskončí :) Začalo to kdysi dávno, přežilo to mnoho světů a bude to pokračovat navždycky :) Přesto si nepřátel vážíme. Jak psal Dancan ... :) Narozdíl od přátel, si ode mě nepřátelé nepůjčují peníze, nepůjčují si mé knihy a neflirtují s mojí ženou, takže jsou to vcelku milí lidé :)
 

DeletedUser10683

Guest
Luciollo, pokud tě něco zajímá, piš mi už jen do pošty, ale neslibuji, že budu odpovídat :) Těší mě že si pamatuješ na Losika či Cata, třeba se ti brzy ukážeme opět společně a pak se dozvíš, kdo jsem ;)


Jasné že si pamätám na svety na ktorých som hrala a samozrejme mám v pamäti aj ludí. Ludí, a aj ich správanie. Pamatám si dokonca ešte aj hráča derHeros, ktorý bol schopný z full mesta za 4 či 5 hodín urobiť 2500ové mesto. (zbúral ho za zlatky, lebo som mu ho preberala). Nadávali ste nám a prepierali naše dobré meno. Naše snaženie a hranie znevažovali. Nazývali nás podvodníkmi a zlatkármi..

A nebudem asi jediná kto si myslí že si Standa First, len nemáš odvahu to priznať.. Hájiť tu sám seba a chcieť aby ti bol odpustený trest.

No takto, som hráč ktorý sa snaží dodržiavať pravidlá. Netvrdím že som bola vždy čistá a bez trestu, ale svoj trest som prijala a poučila sa. A preto ja nesúhlasím aby bol odpustený trest niekomu kto očividne porušoval pravidlá opakovane.
 

DeletedUser

Guest
tak pojďte flirtovat,peníze nechci, knihu mám dvě rozečtené :)
Obávám se, že zde již po tom opakujícím flame nemá smysl dále psát, tohle už jsem zde viděl mockrát a nemá to konce, bude to jen horší a horší (Ještě že tu máme moderátory, kteří usměrňují diskuzi... :) a je očividné, že je úplně jedno co napíšu a stejně si někteří pojedou své dál ;) Takže se jdu podívat zase jinam.
 

DeletedUser7082

Guest
BTR, ty by jsi mohl být i herec, když nad tím přemýšlím, by jsi mohl hrát v Ordinaci v Růžovce .. :D Jakmile by se blížila nuda a žádné nápady, tak by jsi nastoupil a zvedl to tam, protože ty dokážeš udělat ze všeho BOOM ... Lidi se z tebou asi nenudí, ale zase musí mít s tebou dosti trpělivosti
smiley_emoticons_lol.gif
 
Nahoru