• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
šlo by to bavit se ve skupině, nebo lpíte na debatě ve dvou a jedno téma ?
 

DeletedUser10683

Guest
Obávám se, že zde již po tom opakujícím flame nemá smysl dále psát, tohle už jsem zde viděl mockrát a nemá to konce, bude to jen horší a horší (Ještě že tu máme moderátory, kteří usměrňují diskuzi... :) a je očividné, že je úplně jedno co napíšu a stejně si někteří pojedou své dál ;) Takže se jdu podívat zase jinam.

Ty si si napísal svoje, tak predsa aj ostatní môžu, alebo nie? Už keď diskusia nie je o krivdách ktoré boli voči Firstovi, tak už zrazu nemá zmysel písať?

A čo krivdy spôsobené nám ostatným tebou! Mohli ste sa na svet vrátiť vo veľkom, ako partia dobrých priateľov a bez minulosti. Namiesto toho si ty sám prišiel a začal presne tam, kde si pred rokom skončil. :) Ja, pravideľná čitateľka tohto fóra na to nie som zvedavá a radšej si prečítam ludí ktorí sa bavia o hre a bavia sa v klude.
 

DeletedUser

Guest
světy rozehrané bych zaostávala, to už bych těžko dohnala kohokoli v dobré alianci
 

DeletedUser7082

Guest
Korint není zase tak ve předu .. Dá se to to lehce dohnat s pomocí spojka, když tě podpoří surkama :)
 

DeletedUser

Guest
,ale je to časožrout, nebudu mít na grep náladu, jen chvilku ráno a večer a bum útoky, pípák nemám
 

DeletedUser7082

Guest
Ti budu pípat přes telefon voláním .. :D Se vždy dojdeš kuknout, jestli je všechno v pořádku ..
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
hele pípák jde nastavit, jen je divný, jo koukám, že na novém světě hraje vlado malík, jestli je to teen s resetu,tak dobrý hráč, nemyslím mistr v grepu, ale herně i lidsky
 

DeletedUser7082

Guest
jj, je to on, je to perfektní chlap :) A počky, takže máš appku nebo ne ? :D Protože žiji s představou, že máš Nokii 3310 a ta nemá ani internet :D
 

DeletedUser

Guest
ne nemám apku ,ale internet tam jde asi,nezkoušela jsem jen myslím, že i kdyby šel mě přijde divný věnovat se jiným věcem a píp telefon a šup do hry
 

DeletedUser7082

Guest
No ono na pípák musíš mít appku .. :/ Ale tak já do nedávná hrál bez ní a dalo se to, jen člověk se bojí jít nakoupit, že mu kvůli banánům neprojedou města .. :D
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
právě v tom je hra už divná zasahuje do života,když se bavím jinak nechci se nutit ke hře a stejně tak v ni být pokud chci
pozdravuj vladu malíka
 

DeletedUser7082

Guest
No jako pokud člověk chce hrát opravdu nahoře a konkurovat ostatním a zvláště na rychlém světě, tak je to potřeba, ale tak jde hrát i stylem obránce vzpouru a otočit se tady 2x za den .. Poslat podpory , zadat stavbu, zkontrolovat město a jít pryč ..
 

DeletedUser

Guest
pípáky to kazí od té doby už hra není co bývala a od doby co ji hráči hraji venku,v autobuse ,v parku, prostě život mimo realitu musí být divný a ve hře se chovají všelijak, už to ztrácí na zábavě a mnozí hru moc žerou
 

Thasoss

Grepolis tým
Já nevím, proč si všichni myslí, že musí mít pípák puštěný neustále. Proč? Mnozí si stěžují, jak je to v noci budí... tak ho vypnu na noc, ne? Vadí mi, že to křičí během trávení volného času jinak? Vypnu ho. Je to tak jednoduché... nikdo nic nemusí, přesto si všichni sami v sobě drží představu, že musí.
 

DeletedUser7082

Guest
Hodně lidí vypíná pípák na noc .. :) Ale tak jeden můj bývalí spoluhráč si stál za tím, že noční klid by se měl dodržovat a já to nějak od něho pochytil a snažím se jít ve šlápějích .. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Takový inkfarkt byl schopen vyvádět i s odchodem kvůli tomu, že spoluhráči útočili v noci. :)

Já k tomu mám třeba přístup takový, že hraju, kdy chci, tím pádem útočím kdy chci... klidně i v noci, když je chuť. Že to obránci nevyhovuje, to už jde mimo mě. :D
 

DeletedUser7082

Guest
No to mě jednou někdo probudit pípákem v noci a vědět, kdo to je, tak se človíček další týden nevyspí, bych si přetočil den/noc a pípál bych o sto šest a pak bych i útoky zapojil, jak by byl nucený to vypnout ..
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
jsem si vzpoměla pípák nemám, jde poznat, že jiný ano píšu nečte, hodím útok, vrátím, přečte, má pípák a já čím ho přimět ke kecání-)
 
Nahoru