• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
idealizovat, můžu být nudná, hnusná a zde se považuju za krasavici a snažím se být vtipná, příklad idealizuje z důvodů anonymity
 

DeletedUser

Guest
To máš pravdu, odhalil jsem tě hned :D To není na tebe Salupos :) JInak ve hře vůbec nemá smysl řešit vzhled, to je důležitější charakter.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nechtěla jsem se obnažit, teď se citím obnažená, bez šály přetvářky, pláště velikášství, spodničky sebezřetelnosti, :)
 

Thasoss

Grepolis tým
BTR: Já tebe také. Nechceš mě pozvat někdy na drink? Cítím se být středobodem tvého vesmíru... jako holka u kluka. Zmiňuješ mě pomalu vždy úplně zbytečně a bez pointy. Takže... nevaž se, odvaž se a vyklop to. :D
 

DeletedUser

Guest
ted nevím kdo koho, či kdo z koho, pokud my dva thassy zdáš se mi napůl robot napůl googl,, znáš startrek trochu,jako Dat, jen on chtěl být člvěkem, ty ne i když co už poznáváš s chutí ženské tělo jsi trochu lidštější a stravitelnější :)
 

DeletedUser

Guest
Tak všechny ostatní jsi z tohoto fóra asi už vyštval, takže tu není moc s kým se bavit. Pracně sem lákám staré známé, ale jakmile někde napíšu, hned se tam nacpeš ty ..

Ale když pominu fakt, že se mi líbí holky, tak co je pro mě důležitější než aby byla překrásná, tak aby byla chytrá a ty ani jedno z toho nesplňuješ :D

Sakra píšu moc pomalu :)

Ale třeba Nanalew, to by šlo :)

[video=youtube;JaAWdljhD5o]https://www.youtube.com/watch?v=JaAWdljhD5o[/video]
 

Thasoss

Grepolis tým
salupos: Takový jsem tedy byl již od 4 let věku. :)
BTR: Krásný jsem a chytrý také, tak nepovídej! a bojuj o mě, dokud můžeš :D
 

DeletedUser10683

Guest
Nik nie je taký ako sa cez online svet prezentuje. Slová často dokáže napísať, no vysloviť by ich nie vždy vyslovil. Vzťahy na dialku a hlavne tie vzťahy cez monitor, nikdy dlho nevydržia, a už vôbec nevydržia, ak je medzi tými dvoma veľká diaľka. A čo sa týka stretnutia, človek sa zalúbi do duše toho druhého a často krát, je realita iná a pri osobnom stretnutí zisťujú, že vlastne celý čas boli zamilovaný do niekoho úplne iného.

Podla mňa láska cez spoznanie duševna môže vzniknúť a môže byť veľmi silná a intenzívna, ale často krát si lásku cez monitor ľudia mýlia s pobláznením, ktoré ako rýchlo príde, tak rýchlo v ľuďoch aj zhasína.
 

DeletedUser12446

Guest
A zažili jste už někdy někoho, kdo by to měl vyloženě jako taktiku? Oblbování nepřátel opačného pohlaví? :)
 

DeletedUser

Guest
Nik nie je taký ako sa cez online svet prezentuje. Slová často dokáže napísať, no vysloviť by ich nie vždy vyslovil. Vzťahy na dialku a hlavne tie vzťahy cez monitor, nikdy dlho nevydržia, a už vôbec nevydržia, ak je medzi tými dvoma veľká diaľka. A čo sa týka stretnutia, človek sa zalúbi do duše toho druhého a často krát, je realita iná a pri osobnom stretnutí zisťujú, že vlastne celý čas boli zamilovaný do niekoho úplne iného.

Podla mňa láska cez spoznanie duševna môže vzniknúť a môže byť veľmi silná a intenzívna, ale často krát si lásku cez monitor ľudia mýlia s pobláznením, ktoré ako rýchlo príde, tak rýchlo v ľuďoch aj zhasína.

souhlas ,málokterý vztah kde se najdou ve virtuální realitě vydrží, i já píšu s někým, hned je hezký, rovný záda, vtipný, chytrý a už mi fantazie jede no a osobně bude pupkáč s pleší a nudný, že si nebudeme mít co říct, ono někdo nekomunikuje zde ani jinde, někdo zde a pohádky, velké svaly, sladké řeči,osobně mu to nejde
 

DeletedUser

Guest
Nik nie je taký ako sa cez online svet prezentuje. Slová často dokáže napísať, no vysloviť by ich nie vždy vyslovil. Vzťahy na dialku a hlavne tie vzťahy cez monitor, nikdy dlho nevydržia, a už vôbec nevydržia, ak je medzi tými dvoma veľká diaľka. A čo sa týka stretnutia, človek sa zalúbi do duše toho druhého a často krát, je realita iná a pri osobnom stretnutí zisťujú, že vlastne celý čas boli zamilovaný do niekoho úplne iného.

Podla mňa láska cez spoznanie duševna môže vzniknúť a môže byť veľmi silná a intenzívna, ale často krát si lásku cez monitor ľudia mýlia s pobláznením, ktoré ako rýchlo príde, tak rýchlo v ľuďoch aj zhasína.

A jak to je s tebou a Albiniusem? :)

Thasi, nechovej se jako prodejná ... :) A to pomíjím fakt, že se chováš jako malej ... :)
 

DeletedUser

Guest
jak kvůli srandistovy nechápu

lidi chci upozornit, co tu po ix měsících píšu,nemám novou kladnou reputaci tak skromně říkám můžete :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nadsázka je jedna věc, trapnost a opakovaný vtip věc druhá ... :)

Včera jsem koukal na toto ... to se mi docela líbilo.
[video=youtube;O80uER1o0zA]https://www.youtube.com/watch?v=O80uER1o0zA[/video]
 

DeletedUser10683

Guest
Ale notak, s mojim účtom? :D vážne :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru