• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
nešlo o trest, šlo o to aby to nespojoval :)

Luciolo řešit to nehodlám, je mi to stejně jedno, ale dříve to sem napsal a nebyl jsem jediný, kdo si toho všimnul, než to smazal :) Ale už stejně není sup, takže je to jedno. Jen sem se ptal pro zajímavost když jste se bavili o těch párech ... :)
 

DeletedUser

Guest
Jsi zvrhlá :) Musíš se krotit, sice je po 22, ale zítra to tu budou číst děti :)
 

DeletedUser10683

Guest
nešlo o trest, šlo o to aby to nespojoval :)

Luciolo řešit to nehodlám, je mi to stejně jedno, ale dříve to sem napsal a nebyl jsem jediný, kdo si toho všimnul, než to smazal :) Ale už stejně není sup, takže je to jedno. Jen sem se ptal pro zajímavost když jste se bavili o těch párech ... :)

Spájať niečo s niekym kto len viedol ali kde sa nejaký neznámi hráč objavil..
 

DeletedUser

Guest
A kterým moderátorem? :D No na detaily už tu asi snad nebudu doufám, za chvíli mám stažený film a jdu koukat :)
 

DeletedUser

Guest
já mám dobrou fantazii i strategii v sexu neboj :)
kterým je jen jeden, napřed se pokochá a pak smaže :)
 

DeletedUser

Guest
No asi brzy zvolím strategii ústupu, tobě bych asi nestačil a nechci skončit v okovech :D (Myslím pouta)
 

DeletedUser

Guest
Prej něžná :D S poutama a s bičem :) Jako mohl bych něco vyprávět, ale to by bylo opravdu nevhodné :)
 

DeletedUser

Guest
Když už, tak nepoužívám pouta, ale šátek :) Bavíme se o něžnosti, ne o SM :) Nic takového nemohu dělat bez lásky a pokud miluji, tak nebudu nad tou osobou stát s bičem, když už, tak mám ruce ... :)
 

DeletedUser

Guest
to bylo z legrace, jinak i šátek je o lehké dominanci a proč ne -)
já v květinářství koupila péro na tyčce,myšleno ptačí obdoba do květináče a dobré na hlazení -)
 

DeletedUser

Guest
Nic se nesmí přehánět, je to o důvěře. Tak před rokem jsem byl za jednou slečnou, ta vytáhla z pod postele takové pěkné pírko ... docela fajn to bylo, ale zase platí že je třeba i kouzlo okamžiku. Jednou mi jedna žena řekla něžně když na to mělo dojít, že mě chce mučit a to byla konečná :D Okamžitě sem chtěl jít pryč a taky sem šel :) Prostě je důležité zvolit ten správný okamžik. Stejně jako u žádosti o ruku :)
 

DeletedUser

Guest
to máš pravdu a věta mučit, může skrývat mírné sado maso s možností říct ne,ale i skončit v nemocnici.
a tohle jde fakt u někoho komu věříš, víš co můžeš čekat,koukat na film, naznačit co by šlo zkusit co ne :)
 

DeletedUser

Guest
NO tahleta by asi šla do všeho :) A moc sem jí neznal a u toho zůstalo, pak už sem jí ani poznat nechtěl ... :)

No nic, mám stáhnutý filmeček a jdu se koukat.

[video=youtube;LvD8hA4RnPY]https://www.youtube.com/watch?v=LvD8hA4RnPY[/video]

Dobrou noc a chovejte se tu slušně :)
 

DeletedUser

Guest
Jdi si lehnout, zavři oči a ponoř se do snění, víš jak se to říká, v nejlepším skončit .)
 
Nahoru