• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

Thasoss

Grepolis tým
Nebylo by teda od věci určitě podotknout, že šlo spíše o kosmetickou úpravu, neboť být pravou rukou miko se snažím a pevně věřím, že i jsem, už delší dobu. :)
 

DeletedUser4311

Guest
Fuha, člověk se tu dooost dlouho neukáže a taková změna. Ani se tu nevyznám.
 

DeletedUser8498

Guest
Zdravim, tak me tak napadlo, ze bych si zas po case zkusil zahrat, ale koukam, ze nejede grepostats. Bez toho hrat nebudu. Vi nekdo jak to s nimi je? Dik moc
 

DeletedUser8979

Guest
Do dotazů mi přijde zbytečné zakládat samostatné vlákno,tak to písnu sem.

Thasi,chystá se do budoucna či to už někdo navrhl žebříček pro Grepolisskore?
 

DeletedUser8979

Guest
Byl jsem podělán.
smiley_emoticons_lol.gif


Odměnu jež byla dána hráčům za oslavu narozen Grepolisu (zlatá prozírka + posílení surovin) jsem obdržel na Hyperboeře ala domečkářský svět,takže naprosto k ničemu a nevyužitě.

Nevím dle čeho to bylo zvoleno a proč zrovna Hyperboreu,očividně to dávalo pouze na jeden svět pro hráče...

Achjo
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser231

Guest
Tož co to je s tím fórem? Co to je za paskvil? Člověk se tu pár let neukáže a takový věci tady..

Jinak zdarec všichni! Jak se vám všem daří? :)
 

DeletedUser8979

Guest
Ahoj Rebeliusi !
smiley_emoticons_winken4.gif
To už je nějaká doba co ..:)

Jo to forum je hrozné..ani čeština,ani vzhled stále není a že je to už nějaká doba od předělání fora..
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser231

Guest
Doba to je vskutku dlouhá. Čeština mi ani tak nevadí, to spíše ten vzhled by odradil každého kolemjdoucího.
Jakoby jsi ve výloze obchodu nabízel cukroví ale to bylo zkažené, nepěkné... no tfuj :p
Koukám, Thasoss se posunul výše. Neřád jeden, pamatuju si ho když přišel do týmu a tahal kačera. Teď mu tady svítí modrá.

EDIT: tož ani toho zasloužilého membera jsem nedostal :( to jsem to dopadl. :D
 

DeletedUser231

Guest
Thassy Thassy... budu to brát jako žert. :)

Podívejme se například na starého kolegu Sultána. Ten tu byl od rána do večera, kopu práce udělal a taky nic.
 

DeletedUser8979

Guest
Thasi ,zakládat nové vlákno je zbytečné,tak písnu opět sem.

K tomu "[Grepo narozeniny] Neobjevil se mi dárek!"..nějak jsem se pořád nedozvěděl,zda byl dárek pro hráče pouze na jeden svět a zda ten svět byl náhodně vybrán.

Stále se nemůžu vzpamatovat z toho,že i když hraju aktuálně 4 světy,tak jsem zlatou prozírku dostal na Hyperboeře
smiley_emoticons_irre4.gif

smiley_emoticons_confusednew.gif
smiley_emoticons_afraid.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Ano, odměnu mohl hrát dostat pouze na jednom. Tedy kde ji vybral jako první, tam ji dostal, a na dalších už se mu neukázala.
 

DeletedUser8979

Guest
No,to by se to upozornění či oznámení muselo zobrazit i na jiných světech,než jsem to vzal na Hyperboeře,na které to snad jediné vyskočilo..No prostě jsem pěkně utřel
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Takže asi kombinace toho + té chyby. No, jelikož jsi ji alespoň někde přijal, tak bych nečekal, že by mělo dojít i na řešení tebe. :(
 

DeletedUser8979

Guest
Na jaký bankovní účet mám převést tučnou částku ?
smiley_emoticons_lol.gif


Mám to stále v inventáři,nedotčené,trochu zamrzí když jí člověk nevyužije,vážně.
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud jsi nic z těch dárků nepoužil, tak to tak zatím i nech. Poptáme se, jestli se dá něco v těchto případech dělat. :)
 
Nahoru