• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Povídka - Dravil

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Přihlašuji se jednou takhle do hry, když tu najednou zpozoruji, že je poměrně pozdě. Hodiny ukazují něco kolem půl jedné v noci. Nevadí mi to, protože jsem zde tak pozdě cíleně, musím poslat kolonizační loď na město mého nepřítele.Tu noc jsem byl poměrně dost unavený, protože dvě noci předtím, jsem posílal podpory mým spojencům při nočních kolonizacích. Tu noc byla řada na mne. Mí kapitáni byli připraveni na přídích mých lodí.Moji velitelé už byli naloděni na rychlých transportních člunech spolu s jezdci v zlaté zbroji a po krvi prahnoucími práčaty. Náhle se do mého paláce přiřítily dvě postavy v černých pláštích. Byli to moji zvědové a nesli pro mě hlášení o počtu jednotek v nepřátelském městě. Za spolehlivé hlášení jsem jim nechal vyplatit odměnu 400 tisíc stříbrných mincí. Jeden z mých spolubojovníků z aliance byl z hlášení špehů trochu nervózní. Říká, že ve městě je hodně jednotek, a ptá se, zda akci neukončíme. Já mu však oponuji s tím, že mám ve svých městech spousty soch a chrámů zasvěcené bohyně Athéně, která nám při útocích pomůže hrdinskou silou. Dohodli jsme se, že v akci budeme pokračovat. Útoky se snažím načasovat přesně na 7:01 a podpory na 7:02. Má mocná flotila vyplouvá. Na nepřátelské město se valí zkáza! Desítky čistících útoků, poté kolonizační loď a nakonec podpory z měst mých a z měst mých spojenců a spolubojovníků. Celou situaci sleduji z povzdálí a netrpělivě čekám na hlášení z bojů. Nepřátelský panovník si útoků zatím nevšiml, protože nezapnul ani milici, a ani nepoužil žádná kouzla na mé vojska. Říkám si, mám to ale štěstí :) Najednou příjde hlášení, asi devátý útok porazil zbytky jednotek nepřátelského vojska. Už se nemůžu dočkat, za deset vteřin mi do toho města sedne kolonizační loď a poté mi tam pojedou jen podpory. Deset vteřin uběhlo velmi rychle... A najednou zkoumám hlášení. V nepřátelském městě není ani vojáčka. Avšak kolonizační loď se vrací zpět :-O . Jak je to možné? Zkoumám a zmateně hledám, kde se stala chyba. Neměl jsem dostatek kulturních bodů :grr .Začal jsem si nadávat. Podpory jsem odtamtud stáhnul, budou se mi však vracet přes 3 hodiny. Najednou vidím blížící se útoky na mé město. Dojedou do 2 hodin a vypadá to, že poslední útok který na mě jede je kolonizační loď :-O . Já jsem však nemohl nic dělat. Všechny vojáky jsem měl na cestě domů. Ten den jsem myslel, že nadobro končím s hrou Grepolis. Tři dny jsem skoro nespal a výsledek? Ztratil jsem město, polovinu armády a smáli se mi jak nepřátelé, tak i někteří spolubojovníci. Dodnes na to vzpomínám a taky se tomu směji :D Dnes jsou už obě ty města moje a ten nepřátelský bojovník se přestěhoval někde na okraj mapy :) A já??? Já se z každé podobné chyby poučím. Dnes už mám snad trojnásobek měst co tehdy a DODNES jsem rád, že mě ta ,,hloupá chyba,, neodradila od této hry. Díky té chybě mě to začalo bavit ještě více, protože by to byla strašná nuda, kdyby mi všechno vyšlo a nepřítel by nereagoval . Tím Vám chci jen říct, že kdybych to tehdy vzdal, nepřítel by zabral má města a možná by kvůli tomu padli i další mí spolubojovníci. A proto se NIKDY nevzdávejte, ať už v této hře, či v životě ;) :grepolis
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru