• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Povídka - Aeidaill

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Přihlašuji se do hry, když tu najednou... κόλαση (K čertu!), teď není čas fantazírovat o olympiádě! V duchu se okřiknu, poškrábu se na nose a urovnám helmu, která je mi moc velká.

Už týden se plavím s tisícovkou dalších práčat na steč do Kiljovy achilovky – města, které našemu vládci už nějaký pátek leží v břiše jako kámen. A cesta? Stojí za staré římské sandále. Tfuj. Kněží nás do úmoru nutí prosit bohy o příznivý vítr nebo hrdinskou sílu, a tak se naše oslavné chorály nesou daleko po větru společně s racčím křikem. Podle mě z toho bohům na Olympu musí třeštit hlava stejně jako nám, ale vysvětlete to kněžím.

Potemnělé nebe také zrovna neslibuje šťastné vyhlídky. Záblesk. Pobíháme po palubě a snažíme se vzdorovat mořské bouři. BUM! Kasáme plachty, ale mnozí jen bezmocně visí přes zábradlí našich rychlých člunů a zvrací. Záblesk. Člun před námi zasáhl blesk. BUM! Stěžeň se láme v půli a dopadá na palubu, která okamžitě vzplane. Záblesk. Tříštění dřeva. BUM! Čluny do sebe naráží v rytmu podivného smrtonosného tance a oheň jako nestálý tanečník přeskakuje z jedné lodě na druhou. Záblesk. I náš člun se přidává k tomu zvláštnímu hemžení. BUM! Podlaha pod nohama praská a všude je žár. Dřevo naříká a plameny skotačí, hrají si s námořníky na honěnou, ale v téhle hře jsou jen poražení. Záblesk. Také utíkám, běžím o život, ale jsem v pasti. Tlukot mého srdce přehlušuje vše kolem. BUCH-BUCH! BUCH! Bu...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru