• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

povídka - britanik

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
přihlašuji se do hry a čekám,co mě zase čeká.A ejhle :hrůza a děs mne jímá.Na mé krásné město kdosi vede útok.Nevím jak je to možné,ale já stojím na hradbách se svými bojovníky.Dole pod hradbami se to černá loďmi nepřítele.A na té největší lodi se třepotá fangle Velkovezíra Padišaha.Snažím se to nadělení spočítat a vychází mi číslo zhruba 200 000 člobrdů.Nás je hradbách 800 rytířů a něco občanů města.Zběsilé hordy Osmanů se již ženou.Žebříky pokrývají dostupnou část hradeb a zhulení Osmané se hrnou vzhůru.Vydávám rozkaz : vepřové!Tisíce vepřových řízků padá na hlavy útočníků,kteří při dotyku s vepřovým padají jako šišky dolů.Běda však,vepřové dochází.Vytahuji náš těžký kalibr,poslední naděje.Na hlavy těch bzuků se vylévají hektolitry pannenské moče.Má to neuvěřitelný dopad.Desetitisíce chlapů se svíjí pod hradbami v strašné sexuelní křeči.Zahazují zbraně a každý utíká do soukromí...Nakláním se přes okraj hradeb,abyc h se podíval,co se děje,ale vtom - po něčem strašně kluzkém mi ujíždí nohy a podám obličejem do čehosi mazlavého.Zoufale se snažím očistit si obličej,rozmazávám si to do očí a teď ...zjišťuji,že jsem u hry usnul a hlava mi klesla do misky s kakaovým pudingem,který jsem si připravil pro případ nočního bdění.Sláva,slávo,byl to jen naštěstí strašný sen.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru