• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Povídka- Gervin

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Začalo to bleskem . Bylo pozdní nedělní odpoledne a ja se snažil už hesky dlouho přihlásit do hry po síti . Pomalu jsem to již vdával .Ksakru ,klel jsem si pod fousy a skoušel co se jen dalo. Docházela mi zasoba možností .Až najednou hurá .stranka se načetla. Vduchu jsem si již planoval co a jak udělam ,ale co se to děje ? Router!! Ten zatracenej krám .Kolikrát jsem mu již vyhrožoval ,že jej vyměnim. Tak restart ,a nanovo . A zase to nejde přihlasit se do tý zpropadený online hry. mě picne . Vtom zahřmělo a za oknem se snad protrhl v neby vak s vodou . lilo jak z konve a blesk za bleskem .Vítr lomcoval okenímí tabulkou . A...a udveří zazvoníl zvonek ,ve chvíli kdy udeřil blesk . Ruda. Kamarad Ruda .A už od dveří mě nepouští ke slovu - Víš kamo ,to je děs ,mě se ne a ne podařit připojit ktý mojí hře a tak mě napadlo jestli bych se nemohl připojit od tebe ,a v ruce drží batoh a zněj pomalu vyndává svuj notebook .Cože ,najedno vytřeští oči a placne se do čela. ty máš vháji routák . sem ztracenej ,no to snad .... mam napad ,zaječí a zmizí za dveřmi ,mezi potoky vody.
Sedím na posteli,nestačím se divit a vduchu si snažím dat dohromady co se děje . A Ruda je už zase spátky a nese krabici . Hele kamo ,už mu pusa zase jede, ten routak je novej , poslali mi omylem dva . No co sedíš a valíš bulvy,zvedni pozadí ,nemyslíš si že ti ten tvuj mišmaš z dratů budu rozplejtat ja? a směje se .
Za pět minut sedíme už oba u svých strojů :) a Ruda mi ukazuje :grepolis- A tady zadej ,jmeno a heslo -no ja ti ho ksakru nebudu vymejšlet,to musíš sám -hele koukni ,tak to je moje město ,sem tam skoro deně,to výš jsou za to bonusy.........Dnes jsem i ja častý navštěvník teto hry a rad vzpomínam na ten blesk a zahřmění ,kdy zazvonil zvonek u dveří a zanimi stal Ruda .
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru