• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Povídka - KILJA

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8905
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8905

Guest
Jak nezaujmout 24 letou ženu

Přihlašuji se do hry, jako každý den, když tu najednou vyzvání telefon!!!!! Kolegyně z práce mi píše, že mi domluvila rande s její kamarádkou a s odpovědí spěchá, já, ještě v delirium spankum a zaroveň čestný chlap z gulema jsem to přijal...
Po té jsem si samozřejmě vzpomněl na grepolis a v hlavě mi to začalo nějak divně hučet. Tento pocit trval asi hodinu, po doznění všech příznaků přemýšlení ze mě vypadla zlá myšlenka. "Vždyť přeci nemůžu mít přítelkyni a zároveň hrát grepolis, tolik času na obě záliby nemám."
Takže vznikl problém, co když omylem přeskočí na rande jiskra? , a já pak budu stejně celý den na počítači hrát grepolis. To stejně nakonec zůstanu sám, protože poslouchat ty ženské hysterické záchvaty..................
Ale jak to vyřešit??? Schůzka proběhne 13. 7. 2012 v 16:00 (mám to naplánované zcela přesně, kdy mě při útoku na Yallume cestou vysadí me ohnivé lodě)
takže je chvíli čas vymyslet něco, čim onu 24-letou ženu nezaujmout, přijít na rande uz předem opilý??? poslat za sebe nějakou lamu z nepřátelské aliance ať kdyžtak skonči on??? sníst den předem talíř zelí??
Výsledek se pozná jednoduše, když vyhraje láska k ženě, tak se už asi nebudu moct připojit a defakto skončím. Když vyhraje láska ke Grepolisu, tak se vlastně hned další den připojím a možná, možná podle míry trapasu vás budu informovat čim jsem ji nezaujal.
Já doopravdy nevím jak to dopadne, ale jestli mi chcete poradit co a jak pokazit, tak jsem na svetech IOTA, LAMBDA, ACHILES, MY
 

DeletedUser7382

Guest
Je to fakt pěkně udělané ! :)
A to je opravdu aktuální událost ? A jsi si jistý, že to chceš pokazit ? :) Možná ta jiskra přeskočí, nebo možná nebude třeba něco kazit, kdyby nepřeskočila.
 

DeletedUser

Guest
řekla bych to tak, láska může být na celý život , pochybuji, že za deset let grepolis bude fungovat, zkus dát té dívce šanci, kdo ví, třeba z ni bude pařmenka jednou a vy budete hrát spolu či proti sobě ( v dobrém ), neboť zahazovat šanci je no nikdy nevíš, kdy bude další
 

DeletedUser8905

Guest
custe :):):)
myslim, ze se to ma tykat pouze souteze, ale pokud mi chcete fakt poprat, tak ano, doopravdy mam v patek rande
s touto soutezi to vyslo uplnou nahodou, aspon jsem nemusel jako nekteri nic vymyslet :):):)
 

DeletedUser231

Guest
No, jak to říct, jde o to, zda-li jsi typ člověka, který je závislí na pc či člověka kterej pracuje a pak si rád dáchne u pc.

Ať už jsi jedno nebo druhé, za sebe říkám, jdi tam. Nebudu ti to rozepisovat jako salupos protože to krásně vystihla takže její vyjádření ber jako moje.

Takže zajimavá povídka (abych nebyl OT) a jdi tam!
 

DeletedUser231

Guest
Tak se mi to líbí :)

Teď už povídka nabývá na významu... Pak to ještě přikrášli o to, jak jsi na té schůzce dopadl... Teprva pak to bude komplet :p
 

DeletedUser

Guest
dodej i fotografie uděláme soutěž, kdo to nejlíp zhudební, takový malý klip .... :)
 

DeletedUser8905

Guest
ahoj,
pres kolegyni vzkazala, ze prijede pozdeji, tak jsme sli klasicky parta kolegu a kolegyn :):) do naseho baru,
............no, kdyz vecer prijela, tak uz jsem byl po tech 4 hodinach popíjení trochu jetej :):)
ale co si mlhave vzpominam, tak jako pokec v pohode :):)
fotky nemam
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru