• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

povídka - salupos

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Přihlašuji se do hry, když tu najednou, - no úplně najednou to nebylo, přihlášení, projed všechna města ( v té době asi 50sát ), no a zhlédnout fórum.
Spojili jsme se s největšími nepřáteli z grepolisu na epsylonu. Ten den jsem jim propojila fórum poprvé a jak malá holka se těšila na první komunikaci. Mnohé kluky jsem znala z pošty, psaly jsme si docela často. Teď to mělo být jiné, vidět, jak ta parta fajn kluků - lidí spolu komunikuje navzájem, mnozí mí kolegové z aliance je obdivovali a obdivuji, pro to, jak dobře umí hrát útočit, bránit a drží spolu. Chtěli se lecos od nich naučit a teď měli příležitost.
Též jsem se těšila na humornou konverzaci no zkrátka, že bude sranda.
Propojené fórum - záložky - útoky, podpory, rezervace a pokec.... Klasika, to znáte, první příspěvky, zdravím nové spojence... vítám nové spojence....
A pak někdo založil téma ( smutná událost ), při přečtení nadpisu mne napadlo, zas někdo zabalil grep, ouha ne, to umřela hráčka z grepolisu o čemž jsem se zde již zmiňovala.
Tahle zpráva mne zaskočila o to více, že jsem si to představovala úplně jinak ten den, těšila jsem se, jak si helča ( ta co zemřela ) pokeca s těmi kluky o kterých jsem ji, tak často vyprávěla, jak si mne dobýrají a oni se v nové záložce chvíli před tou novinou no spíše šokem ptali, kde je helča a ona už s nimi na fóru nikdy nepokecala, jen s některými zpravou a nebo přeposláno ode mne, lio vyřiď jim - jemu ....
Škoda .....
Nu což nakonec po té co všichni vzpomínkou uctily a den vystřídala noc a po ni nový den i nálada byla uvolněnější a i ta má sranda přišla a veselo bylo jé je. Po čase jsem ke spojencům přešla i s nej hráči své ali, kupodivu jsem prošla přísným hlasováním pětičlené rady.
Aby se kluci co, tak rádi válči nenudili ne, že by se nudili, jen kde je ženská se dá čekat cokoli jsem začala kout pikle a dostala nápad, podat fiktivní inzerát v několika cizích aliancí, že kolega z ali prodává z rodinných důvodů své naftové auto a hráči měli úkol mu psát a ptát se na stav vozidla a kdy si pro auto mohou přijed, ( chudák rav - ravenius, ) celý den otvíral poštu a odpovídal, že auto neprodává a že lio tu šuplerku či, jak mne nazval roztrhne, no jo psycholog se nezapře, hned poznal, kdo v tom má prsty.
A od toho dne kdy jsem se přihlásila do hry má naše, ali sic smutnou vzpomínku na fajn holku, ale občas i veselo a fajn partu lidi ....Těch co tam byly GW a SW co se mnou přišli ( byť občas někdo skončí ) ať už v životě a je tam nahoře, nebo se hrou, či s určitou etapou života, nebo se někomu narodí nový človíček, jako nedávno raveniusovi dcera...
život končí a začíná, - na hru se přihlašujem a odhlašujem, hrajem sólo i s někým, ale vždy nám to něco dá, mne vás partu skvělých lidí.....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru