• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Povídka - týnna

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jako každý den se přihlašuji do hry a vždy je vše v pořádku , ale dneska je tento den jiný. Po zapnutí stránek zjišťuji , že moje aliance už neexistuje. Copak se asi stalo , proč už nejsme ?? Byli jsme první aliancí na světě a teď je vše ztraceno. Říkám si možná chyba serveru nebo je dneska třeba apríla ? Bohužel to tak nebylo a vše začíná od znovu. Obeslat 100 hráčů co bylo v alianci je docela mravenčí práce a soupeři se na vás slítají jako supy co krouží nad mršinou v poušti. Nikdo nevěděl co se stalo ani vedení a bylo minimum hráčů, co měli práva rozpustit alianci , už bylo více než jasné , že se to stalo úmyslně nebo nějakým nedopatřením. Aliance se začala skládat znovu jako puzzle co se do sebe mají zapadnout. A během toho se hledal stále vyník .Chtěli jsme vědět proč to udělal. Všichni byli naštvaní a mrzutí včetně mě. Nakonec se za pomoci supportu dokázalo zjistit ,kdo to byl. Chudák musel být zasypán tolika zprávami tipu proč a co se stalo , ale měl by to vysvětlit jako jeho spoluhráči jsme si to zasloužily. A taky se nám dostalo odpovědi a vše do sebe začalo zapadat jako skládačka. Stalo se to , že prostě děti chtěli , aby se tatínek věnoval jim a né této hře. Na truc rozpustily alianci. Založily jsme novou alianci a doufali , že tohle už se nestane nikdy , proto práva dostalo ještě menší počet lidí než před tím. Sice ta aliance dlouho nevydržela. Po tom nečekaném rozpuštění už to nebylo ono. Ne jako předtím. Nastal rozpad znovu tentokrát už definitivně. A pak jsem se dostala do aliance,kde jsem do teď a jsem spokojená.
Nechtěla jsem, aby se u téhle povídky lidi smáli chtěla jsem ukázat, jak to opravdu bylo a jak to v téhle hře prostě chodí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru