• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Povídka - Traabosh

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,
super nápad :)

Snad mě napadne něco publikovatelného ;-)

Tráboš

P.S.: Těšim se na čtení těch ostatních. Doufám, že se nás (co se pokusí) najde dost :)
 

DeletedUser

Guest
Přihlašuji se do hry, když tu najednou otázka, o čem je vlastně tato hra,
byla zodpovězena. Získat co největší kulturní věhlas, ovládnout co nejvíce měst,
spolu se svými spojenci pokrýt strategická území a vybudovat sedm Divů Světa...
Ale jsou nutné ty krvelačné bitvy, při kterých tisíce nešťastných žen
trápí sny o krvy svých milých, kteří se již nikdy nevrátí? Jsou nutné ty nehorázné
náklady na zbrojení, ta každodenní drancování zemědělských vesnic, to znečišťování moří
tunami rezivých trosek lodí a zbroje?
A spatřil jsem, že cíl této hry je dojít vůle Bohů zušlechťováním lidské duše.
Budujme divadla, pořádejme občanům slavnosti, učme je obchodu s kvalitním zbožím!
Tvořme silné obchodní a obranné spolky, které budou schopny vystavět velké Divy Světa
v míru a blahobytu všech obyvatel naší drahé Ioty.
Proto odešel jsem na daleký Západ, kde naučil jsem se od místních kmenů
umění vyvážené těžby surovin a poklidnému cestování po bezpečném moři bez pirátů.
Založil jsem několik osad, které časem vyrostly v majestátná města a umožnily
rozkvět dalších osad na západní hranici Ioty. Mé průzkumné a kartografické jednotky
přinesly zprávy o nesmírných plochách našeho světa, které čekají na pracovité ruce,
které i zde vzdají Bohům úctu stavbou Velkých Divů...
Ne vždy se mé úsilí obešlo bez chmur, slz a krve. I zde, v bezpečí hlubokých
západních moří, byly mé přístavy několikráte napadeny a skoro do poslední flotily
birém zničeny. A nikoliv nepřáteli, kteří by mě honili přes celý svět, nýbrž členy
mé vlastní aliance, kteří asi neunesli mou svobodomyslnost a pacifistické cíle,
nebo kteří prostě něvěděli nic o dění ve světě a bezhlavě útočili na vše živé...
Však nyní, posílen oddaností a láskou svých poddaných, jsem připraven
na svá území pozvat staré přátele, připravit podpůrné doly, lomy i pily pro Velké Stavby.
Připraven pomáhat dodávkami surin do vnitrozemí, na ostrovy ostatních Stavitelů
z řad svých spojenců. Přpraven pomoci i ostatním, kteří neutekli na Svět Hrdinů předčasně,
aby byli schopni naplnit vůli Bohů Ioty a vstoupit do Síně Slávy se vztyčenou hlavou!
Budete při tom, až se za několik měsíců začne odehrávat pointa této povídky?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru