• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Povídka - Valleon

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Přihlašuji se do hry,když tu najednou internet vypadl.Tak co říkám si za hodku to zkusím znovu,ale najednou sms.Koukám a nestačím se divit,píše kamarád že mi útočí na město.Co těd co když útočí i na ostatní mé města.A tak mě napadla internetová kavárna co je u nás na náměstí.A tak rychle běžím,už jsem asi 200 metrů od kavárny a najednou se tam přiřítí BMW a z něj vystoupí nádherná baba a míří rovnou do té kavárny.Už i já jsem uvnitř a koukám kde je volno,no všude obsazeno až na jedeno místo a tak k němu rychle přistupuji a když už jsem u něj v leze mi tam ta baba. A tak říkám ahoj prosím tě mohla by jsi mě tam na chvilku pustit tak na 20 min. A ona se na mě podívala těma nádhernýma očima a povídá takovým sexy hláskem si #####,těd jsem přišla a hned tam pustím tebe,a po tobě hned tví kámoše.No nestačím čumět a tak říkám ne slečno já kamarády nemám,ona se na mě znova podívá a říká hmmm když na tebe koukám tak kamarádky taky určitě nemáš. A tak jsem odpověděl moc vtipný a ona dej mi už pokoj a odejdi a tak jsem chtěl zvýšit hlas když tu najednou přistoupil číšník a povídá slečno obtěžuje vás,já říkám ne a ona jo vyhodteho,podívá se na mně já na něj a říkám si v duchu no o dvě hlavy vyšší o 60kg víc samý sval,já sice hubený ale říká se když jsi hubený tak jsi rychlejší tak že jsem se ho nebál,věděl jsem když začnu utíkat tak je ztracený chudáček a tak sem se na něj podíval takovým drsnáckým pohledem a v tu chvíli jsem byl o hlavu vyšší než je on chtěl jsem běžet ale utíkejte když máte nohy ve vzduchu No byla to chvilka a už jsem byl zas nohama na zemi,no spíše celím tělem.A tak vstávám celí zklamaný a koukám na to BMW a najednou si všimnu že stojí na zákazu parkování.A tak letím ke dveřím abych si přečetl kdo je tu z odpovědný vedoucí nějaký Karel Mácha a tak volám na policii a povídám tady Karel Mácha vedoucí provozu Inter.kav.tam a tam a že mi přijeli se zbožím ale že tu někdo stojí na zákazu hvězdu a nemůžou projet.No za chvíli policie i z od tahovou službou a začínají auto připravovat na odtáhnutí mezitím jeden policista vchází do kavárny asi se ptal na K.Máchu mezitím vyběhne ta baba lomcuje tam rukami nadává a podobně a já se můžu smíchy .... po 20 min to končí pokutou a žena odjíždí pryč a já rychle běžím do kavárny sedám ke kompu zapínám najíždím na Grepolis když tu najednou no co vám budu povídat nohy ve vzduchu a míříme opět ke dveřím a tak lidem okolo co na mě zírají alespon říkám na schledanou
 

DeletedUser

Guest
Dík moc,i když to není moc o hře tak jsem chtěl aby se hráči trochu zasmáli :)))
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru