• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

povídka - Xenira

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Přihlašuju se do hry.....bože...už zas se to nenáčítá...trvá to. Tak co, jede na mě? Co s tím dnes je. Praštím pěstí do stolu...sakra, spadla mi sklenice. Nerozbila se, ale všechno je mokrý...zkusím restart. Dívám se na své ruce, pozoruju je...chvějí se, prsty mám žluté od nikotinu a je mi zle. Bolí mě hlava, oči mám opuchlý...moc je tak chvíli zavřít a nemyslet. Nemyslet na nic, žádný myšlenky. Už začíná svítat, neměla jsem komp vůbec vypínat nebo nejít na tu hoďku spát. Dám si práska, uklidní mě to...tak co, už se to načetlo...ne!!! Chce se mi řvát, ale musím být zticha. Vedle spí Petr. Probudí se a zas bude mít kecy...prý závislá...co ten o tom ví. Otevřu okno, vítr...ne větřík, spíš vánek a krásně chladí rozpálené čelo. Voní po dešti. Co to plácám, že by má nedělní chvilka poezie? Bude krátká, sakra krátká. Tak co...hurá, no konečně jsem tam, paráda...jedu dál.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru