• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Průnik

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

v současnosti nepříliš využívaný výzkum Průnik bude pozměněn v rámci Rebalancu. Pište, jaký je Váš názor na tuto úpravu!
 

DeletedUser

Guest
Podle mě také není moc využitelný . Kdyby to alespoň daly na 50% aby to mělo smysl
 

DeletedUser9858

Guest
ja prunik vyuzivam a mam vyzkoumany ve vsech pozemnich utocnych mestech a podle me je dost podcenovan ale posileni uvitam :) lidi se ho jen musi naucit pouzivat a nejit si optimalni pocet ohnu jako doprovod
 

DeletedUser

Guest
nevim, jak bude pozměněn, ale i ja ho v utoku často použivala
 

DeletedUser5002

Guest
JJ souhlas se vším. Používám ho jen na vzpouře a velmi mě zamrzelo, že už měli jednotky při určitém počtu útočných lodí a obraných lodí možnost prorazit bez průniku a naopak průnik sám o sobě neměl příliš výhodu oproti tomuhle (Max pár procent) Právě kdysi se mi líbila myšlenka, že jednotky s průnikem projedou a bez něj prostě ne.

Když to tak zase bude, tak jen dobře.
 

DeletedUser7507

Guest
Podle mě není využíván taky proto,že je to jediný výzkum,který při použití dává taky nějakou nevýhodu.To,že jako jediný je volitelný to podle mě nevyrovná.
 

DeletedUser9519

Guest
Ten výzkum používáte pouze ve vzpouře? Proč ten výzkum na Dobývání nepoužíváte? Můžete mi vysvětlit, proč má význam pouze ve vzpouře?
 

Thasoss

Grepolis tým
Na to, abys udělal vzpouru ve městě a tudíž zmatek, tak stačí projít pozemkou :) Kdežto u Dobývání musíš projít vším. Možná tedy proto?

E: Teď jsem napsal strašnou blbost... :-O
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9519

Guest
Takže doporučujete, abych ten výzkum vyzkoumal pouze ve vzpouře, na dobývání ani na Hyperboreu to nemá význam?
 

DeletedUser

Guest
co to je ten Rebalan? Já teda požívám průnik je to best :D
 

DeletedUser6722

Guest
Přiznám se že tomu taky nerozumím :-(
Průnik v původní verzi je skvělá věc
 
Nahoru