• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Praktiky hráče *kulich*

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9905
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9905

Guest
Nazdárek Omikroňáci,

často sem nepřispívám, tentokrát to však udělám, jelikož situace, která se odehrála v naší alianci mě zvedla ze židle (mírně řečeno). Krátce něco o mě, abych vás uvedl do obrazu. Prakticky od počátku tohoto světa válčím za alianci Conquerors, nyní Conquerors - Pravary, pod stejným nickem jako vystupuji zde - giggsy11.

Jménem naší aliance bych chtěl všechny varovat před praktikami hráče *kulich* a zároveň poprosit, aby mu neposkytovali azyl, nechtějí-li do aliance přijmout podvodníka a lháře. Někteří z vás, kteří pravidelně pročítají zdejší fórum, ho jistě znají. Kdysi se tu vztekal, že nevyhrál první cenu v literární soutěži s tím, že moderátoři jsou proti němu zaujatí, ale to teď není důležité. Čistě náhodou jsme se dozvěděli, že výše zmíněný nabízel našemu protivníkovi spolupráci proti nám samotným. Po více než půl roce stráveném v naší alianci se nechceme ani domnívat, zda nabízel takovou spolupráci i někomu jinému. A nyní už k samotné konverzaci, kterou nám sám oslovený velmi ochotně poskytl:

*kulich* dne 14.02.14 v 13:42
Zdravím tě.

nacházím se na M43 nedaleko tvých měst. Vidím, že jsi bez aliance a já bych ti chtěl nabídnout spolupráci. Tato spolupráce by se týkala při dobývání tak při obranně. Jsem zkušený hráč i podle žebříčku, ale tuto hru hraji více jak 4 roky takže vím co a jak.

Rád bych s tebou spolupracoval a vzájemně bychom si pomáhali k většímu imperiu na tomto světě. Promysli si tuto nabídku a dej mi brzy vědět.

Děkuji za brzkou odpověď

S pozdravem

*kulich*


*kulich* dne 14.02.14 v 13:46
Špatně jsem se vyjádřil chtěl jsem napsat, že i když jsi v alianci tak jsem ti chtěl nabídnout spolupráci.

sajrajt dne 15.02.14 v 08:11
ahoj.)bral bych spolupraci..v cem by spocivala tato spoluprace??vetsinou jdou na me utoky od aliance Conquerors.)

*kulich* dne 15.02.14 v 09:14
Tk mohl bch ti pomáhat i když by šly útoky od nás, ale tak mohl bych ti pomoci jako tichý spolubojovník, ale nikdo by o tom nesměl vědět a co by jsi za to nabídl?

jinak mám k dispozici beton birek v podání 5000 ks birém takže ti můžu rozhodně pomoci. Děkuji za odpověď


sajrajt dne 15.02.14 v 09:20
rekni si,jestli chces pomoc s obranou,nebo pomoc pri dobyvani mesta..nebo jestli chces poslat nejake suroviny??

*kulich* dne 15.02.14 v 09:34
Poskytnu ti obranu za jedno tvé město, které si sám vyberu souhlasíš? Myslím si, že ta kapacita birém za jedno město je vyrovnané a ještě z mé strany je to více., Děkuji za odpověď

sajrajt dne 15.02.14 v 10:11
dekuju za nabidku,ale tohle neberu.)

*kulich* dne 15.02.14 v 11:06
Aha tak jako když se podíváš na mě a na sebe tk si myslím, že to neje srovnat a, že mých 5 000 birém by se ti mohlo hodit a za jedno město to je výhodná nabídka pro tebe. Tak jinak když jsi schopný pomoci s dobýváním či obranou tak s jakou kapacitou jis ochotný pomoci? Děkuji za odpověď

sajrajt dne 15.02.14 v 11:19
promin,ale to ti nebudu rikat,jses z aliance,ktera utoci na moje mesta.)ale diky za nabidku.)

*kulich* dne 15.02.14 v 11:43
Tak když si nevážíš mé nabídky tak bohužel ti ne´pomůžu. Chtěl jsem, ale tak bohužel. Měj se.


Jestliže bude mít někdo pochybnosti o pravosti komunikace, milerád poskytnu originální zprávu, stačí mě kontaktovat na Omikronu.
Jen pro zajímavost... o 2 týdny později už *kulich* dotyčnému, bez jakéhokoliv ostychu, vzal město a ještě nás požádal o pomoc při čistce i podporování. Dle mého názoru tento člověk nemá svědomí. Pokud jste dočetli až sem, děkuju za pozornost a zároveň vám přeju, abyste při své cestě Grepolisem potkali co nejméně podobných lidí.


giggsy11
 

Thasoss

Grepolis tým
Riziko nápravy takových lidí je takřka nulové... takže kdo tohle udělá jednou, udělá to se stejným klidem i podruhé... bohužel. :(
 

DeletedUser9905

Guest
Ano to je důvod proč jsem psal i sem, aby ho nikdo nepřijímal. Spálil jsem se a nikomu bych to nepřál. Dokonce ani nepříteli ne.
 

DeletedUser9905

Guest
A ještě k tomu je neskonale drzý.

*kulich* dnes v 19:30 hod.

Zdravím tě. CO se stalo, že jste mě vyhodili z aliance bez důvodu? Já jsem nic neudělal a vyhodili jste mě. Děkuji za vysvětlení.

Je to pro mě šok, že se to stalo a chtěl bych vědět co se stalo. Děkuji
 

DeletedUser

Guest
Díky za tento příspěvek. Je nesmírně důležité upozorňovat na takovéto lidi a praktiky a jasně se vůči nim vymezovat. Bohužel jsou zde běžné. Někdo je zde se schopen několik měsíců denodenně se přetvařovat a hrát jen naoko za jednu alianci a donášet nepřátelské kvůli příslibu šťastné budoucnosti tam. Nechápu. Ale kde je nabídka, je i poptávka. A bohužel i zde je ve vedení aliancí řada lidí, kteří jsou schopni pro vítězství či alespoň dílčí úspěch udělat cokoliv a lhát na všechny strany. Občas je mi z grepu na blití a nemám sílu pokračovat. Nebo spíš z některých lidí zde. Jsem rád, že se tu přesto najdou lidé, kteří i ve světě grepolisu zůstávají lidmi a hrají slušně a čestně. Díky za ně
 
blbý je, že ho z ali vyhodíš, poukážeš na něj a on si na dalším světě hodí novej nick a jede dál v stejných kolejích... škoda, že tohle se nedá nějak omezit...
 

DeletedUser5002

Guest
Já s tím nesouhlasím.
Četl jsem mnoho na tomto fóru a viděl jsem mnoho ve hře.
To jak jedná, příliš posoudit nemůžu, i když to není žádný můj oblíbenec, ale drtivá většina těch co se tu vyjadřuje přímo v tomto vláknu, jsou mnohem horší a já nevím, jakým právem si hrají na soudce, porotu i kata, nebo přesněji vím, hájí si vlastní zájmy a myslí si o sobě, že pobrali moudrost světa, ale to samé dělá kulich. Na mě tu taky někde pindal, ale stále lepší než, tomi, který jako tlačenka se snaží uchytit a přejde do stínů, hanibal, který umí jen měnit nicky, když už ho nikdo nemůže vystát, Thas, který si ani nepamatuji, kdy byl naposledy objektivní moderátor hry a Ritaben, která snad jednou dostane rozum.

Giggsi, nemám tě rád a ty nemáš rád mě, ale alespoň jako jediný z nich kopeš za svou alianci a nelítáš jak papír ve větru a i když jsi na začátku změnil ali, tak té se držíš a když napíšeš něco, tak to alespoň není neustálí spam, který by se o mě otíral.

Myslím si, že to, co tu píšeš, je zcela běžný jev, který tu udělal každý z Vás a myslím si, že každý z Vás se choval i mnohem hůře, ale to už tu nenapíšete.
 

DeletedUser

Guest
Přihlásil se někdo o kom jsme mluvili. Asi to pro nikoho nebude příliš velké překvapení. Firste, toto byla poklidná diskuze, která upozornila na nečestné praktiky jednoho hráče. Tomu myslím odpovídali ostatní příspěvky a pak přijdeš ty, začneš se do všech navážet a tvrdíš, že lhát, donášet a nevím, co ještě je normální. Není. Bohudík.

Víš firste, ty trpíš představou, že každý, kdo je nepřítel nebo s tebou nesouhlasí, je špatný člověk. Třeba jednou přijdeš na to, že to tak není. Pouze ten, kdo s tebou nesouhlasí, tě donutí přemýšlet a rozvíjet se.

Navážíš se tu několika lidí a píšeš, že dělají horší věci. Dokaž to. Dokaž mně, co jsem kdy udělal nečestného. Giggsy11 znám jen zprostředkovaně, ale neslyšel jsem nic špatného. Ritu znám částečně osobně a ještě více jako mlčenlivý pozorovatel a je skvělá pro vedení aliance. Dobrá hráčka, která pracuje pro ostatní a vždy jedná slušně. Nechápu proč se do nich bezdůvodně navážíš.

A já? Mě vůbec neznáš a nemůžeš o mně nic vědět. Já rozhodně v této hře nic nečestného neudělal. Z aliance, která využívá špehy v jiných aliancích, jsem vždy okamžitě vystoupil. Stejně tak, pokud se zachovala špatně k jakémukoliv svému členu. Proto taky nikdy nehraji v žádné velké alianci a na většině světů jsem hrál sám nebo ve dvou. Nick si pro každý svět vytvářím nový. Ale na tom nevidím nic špatného. Důvody pro to jsou dva: Poznat nezávisle co nejvíc lidí, kteří se tu pohybují. A taky si pořádně zahrát. Nemám rád začátky světů, kdy jsou hned rozdány karty a na známé tváře si nikdo netroufá. Já radši hraji sám jako noname a prosadím se tím, co umím a tím, jaký jsem. Najdeš stovky lidí, kteří mě nemají rádi, protože jsem jim vzal města, ale myslím, že nikoho, koho bych nějak podrazil nebo mu lhal. A nikdy mě z žádné aliance nikdo nevyhodil. Vždy odcházím sám, pokud aliance nehraje fér nebo mi hra nemá co dát.

A pak jsi tu ty. Znal jsem tě jen jako sebestředného kecálka z fora. Pak jsem tě poznal na společném foru BN-Vulkan-Conq atd. Kde jsi přišel s plánem všechny aliance spojit do jedné. To byl samozřejmě nesmysl. Ali by byla roztažena snad přes všechny mapy s minimální šancí si nějak efektivně pomáhat. A navíc ti bylo jedno, co by se stalo s lidmi, kteří by se do ní nevešli. Ten plán byl blbost. A pokud ti to někdo řekl, tak si ho začal urážet a vlákno mazat a zase zakládat znovu, kde jsi donekonečna omílal svou pravdu. Četl jsem tu diskuzi celou aniž bych do ní zasahoval a musím říct, že to jak ses choval, je to nejhorší, co jsem kdy v grepu zažil. A na tom se shodla celá aliance. Já jsem tu pochopil, že tobě nejde o tvou alianci. Šlo ti o to, aby jsi překonal Holanďana a byl první v žebříčku. Kdyby jsi nemyslel sobecky, ale státotvorně, nebylo by teď Království stínů a BN mohla být na jejich místě. Jsi namyšlený sobec, slyšící jen to, co slyšet chce a trpící bludy, že vše ví nejlíp.

Já se tu snažím řídit několika zásadami: Chovat se tak, aby se za mě nemusely stydět moje děti. Ctít svého nepřítele. A pokud mi někdo vezme město, tak mu slušně pogratulovat. A zůstat člověkem

Taky to zkus
 

DeletedUser

Guest
Já nic špatného neudělal. Nikdy jsem nešel proti alianci. Nikdy bych nepostavil armádu proti svým hráčům. Hraju 4 roky a nejsem blbý, abych ěnco takového udělal. Děkuji giggsymu za tuto reklamu. Poškozuješ moje jméno neprávem. To, že jsem někomu něoc nabídl neznamená, že bych to udělal. Ano přiznávám napsal jsem to, ale neudělal jsem to a ani bych to neudělal. To, že něco napšu neznamená, že to udělám. Nejsem jak někteří chytří, kteří postavili armádu proti svým hráčům. Víš o kom mluvím. S nimi se nic nestalo a oni to opravdu udělali. Já ne a vyhodili jste mě. Uvědom si, že je rozdíl něco napsat nebo něco udělat. V tom je velký rozdíl, ale to vy nevidíte. Odsuzujete mě a při tom nevíte skoro nic o tom co se stalo. Prostě já k tomu nemám co říct. Já předával hráčům města zajišťoval jsem jim města a při tom bych se domlouval na naše hráče? Jste se zbláznili. Dal jsem hodně svých měst jen tak někomu a vy o mě píšete jako o zrádci aliance. Prostě více k tomu nemám co říct, ale nikdy jsem to neudělal a ani bych to neudělal a, že jsem napsal tu větu dobře, ale to neznamená nic. Jsme v demokratické zemi takže můžu napsat co chci, ale druhá věc je co udělám ne co napíšu. Děkuji
 

DeletedUser5002

Guest
A vida, jsem docela rád, že se to doneslo i Kulichovi.
Já nevím přesně kde je pravda, ale hnusí se mi praktiky, že jeden někomu nadává, či ho pomlouvá a ostatní aniž by se ptali na názor druhé strany, i když o tom neví vůbec nic jen soudí a hodnotí a přitakávají. Štírek, ten je jasnej, bohužel hloupější člověk na tomto foru asi není, ale toho částečně omlouvá mládí. Ani si nemyslím, že bych se zastával Kulicha, jen jsem začal střílet do těch supů, kteří se sem slétli k mršině aby si mohli na někoho zanadávat a když si někdo dovolí nesouhlasit, tak budou nadávat i jemu. Přesně kvůli tomuhle sem na tohle forum nechodí a nepřispívá nikdo normální a přesně kvůli tomuhle sem už nechci chodit ani já.
 

DeletedUser10719

Guest
Ohledně špehů, nebo toho, že nějaké vedení ovlivňuje diskuze na interním fóru tak, že mažou jim nehodící se příspěvky bych to tak negativně jako někteří zde neviděl. Zejména tvrzení, která poukazují na to, že to není morální a čestné mi připadají divná.

Nejdříve ti špehové. Když dělal někdo za války špeha např. v nacistickém Německu, dostal se třeba až do Vrchního štábu a donášel spojencům, tak z našeho pohledu dělal dobrou věc. Pomohl naší straně, riskoval smrt, byl hrdina. Z pohledu nacistů to byl samozřejmě zločinec a nečestný člověk. A i v Grepolisu je "donášení" či "vynášení informací" pravidly povolené, takže se s tím musí prostě počítat. A dělá-li to někdo za úplatu či z neznalosti, pak je to totéž. Musí se s tím počítat. Že vy, nebo já bychom to nikdy nedělali? O.K., ale počítat u druhých s tím musíte. Že .... Tak ještě jednou: MUSÍTE S TÍM POČITAT.

Že některá vedení aliancí ovlivňují interní diskuze i tím, že mažou jim nehodící se příspěvky v diskuzi lze také pochopit. Oni vložili do aliance nějakou energii, chtějí ji někam směřovat a mají svůj plán. Ano, někdy jen díky alianci chtějí vylepšit své účty. Poznáte-li to, tak odejděte, nebo začněte pro jistotu více dbát na svůj účet. Chcete-li být v alianci kde se spíše rozhoduje dle rovné diskuze a třeba dle názoru většiny, pak O.K. najděte si takovou, nebo založte si ji.

A tomu vzájemnému osočování moc nerozumím. Nejchytřejší jsem tady stejně přece já.
 

DeletedUser9905

Guest
Některé komentáře jsou tu velmi úsměvné. Když Pygmalion dovolí, určím si sám, co musím :) No a doufám, že Robík nás svými komentáři poctí častěji, dodává této diskuzi jistý nadhled, který jí tolik chybí :D
 

DeletedUser10612

Guest
Některé komentáře jsou tu velmi úsměvné. Když Pygmalion dovolí, určím si sám, co musím :) No a doufám, že Robík nás svými komentáři poctí častěji, dodává této diskuzi jistý nadhled, který jí tolik chybí :D
No tak jsi poznal, že sám nevíš co máš dělat, tak holt ti to druzí zkusí nařídit, přeci oni vědí lépe co mají dělat :D Ty to mi připomíná jistýho jedince,který má vždy pravdu a ostatní jsou přeci takový, že neví co píší :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru