• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Prihlaseni do app

Zdravim.. chci se zeptat kdy konecne bude moznost se prihlasit pres google ucet?? Je to celkem omezujici kdyz to nejde a musim jen pres pc.. o webu v mobilu ani nemluvim.. toe des snad este vetsi o_O
 

DeletedUser12629

Guest
A proc se tak nutne potrebujes prihlasit pres google ucet? :)
 

DeletedUser12629

Guest
Po nejake dobe neaktivity "zducharis" a tve mesto pomalu zmizi, google ucet to neovlivni :)
 

DeletedUser12629

Guest
No je na mobilu appka kde se prihlasis pres svuj ucet, pokud myslis, ze budes mesic neaktivni bez zapnuteho rezimu dovolene a pripojis se a bude vse jak ma bylo, tak to google ucet nezmeni
 
asi blba otazka ale skusil si sa prihlasit do apky kombinaciou nick v hre+heslo od google? vo vacsine appiek to tak funguje.
 
napadaju mi 2 veci.
1. v appke si vybral spravny region?

2. ak ano, tak skus cez pocitac resetovat heslo (nastavenia-nastavenia uctu-zmenit heslo) a potom sa s novym heslom a nickom v hre prihlasit zas, mozna ked si sa registroval cez google tak ti hodilo "automaticky generovane heslo".
 
napadaju mi 2 veci.
1. v appke si vybral spravny region?

2. ak ano, tak skus cez pocitac resetovat heslo (nastavenia-nastavenia uctu-zmenit heslo) a potom sa s novym heslom a nickom v hre prihlasit zas, mozna ked si sa registroval cez google tak ti hodilo "automaticky generovane heslo".

1. to se nejak dela? :D
2. FUNGUJE! dekuji ti :) s tim sem se setkal poprve ze se musim prihlasovat nickem a novym heslem
 
Nahoru