• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Proč nemáte premium?

Proč nemáte premium?

  • je to moc drahé, nestojí mi to za to

    Hlasy: 47 43,9%
  • nemohu platit, nevyhovuje mi způsob platby

    Hlasy: 7 6,5%
  • mám s platbou problémy, už to nechci zkoušet

    Hlasy: 0 0,0%
  • jen jsem to jednou(dvakrát) zkusil(a) a to mi stačí

    Hlasy: 10 9,3%
  • nebudu hrát aktivně, nepotřebuji premium

    Hlasy: 1 0,9%
  • nejsem spokojen s hrou, stejně chci skončit

    Hlasy: 1 0,9%
  • odmítám něco takového platit

    Hlasy: 26 24,3%
  • jiná možnost (specifikuj v příspěvku)

    Hlasy: 15 14,0%

  • Celkový počet hlasujících
    107

DeletedUser

Guest
Anketa je určena pro hráče, kteří nevyužívají možnosti prémiových účtů. Rádi bychom věděli, proč právě tyto výhody nevyužíváte. Budeme rádi za každou reakci.

S pozdravem Sokrates
Grepolis Team
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že je úplně zbytečné utrácet tolik peněz za pár výhod, které jako "výhody" vůbec nevypadají. Byla bych moc ráda, kdyby to bylo levnější a delší dobu. Anebo aspoň levnější a stejnou dobu / stejně drahé ale delší dobu.
 

DeletedUser

Guest
tak tohle mě překvapuje:))
většinou čtu jak moc je premium výhodné a že hráči bez něj nemají nárok:))))
 

DeletedUser

Guest
Premium zvýhodňuje, ale já ho nechci, i kvůli penězům (i když sem ho asi 2x koupil v jiných hrách)...nikdy jsem nebyl nějaký nejlepší a ani mi o to nejde, jsem rád že si to můžu zahrát zadara a dál neřeším, pokud mne jednou zničí, ať zničí, beru to jako hru pro pouhou zábavu a platit nebudu, stejně s tím někdy seknu (nebo spíše někdo sekne mne) :p ...kdo se do toho moc zažere ať platí.
 

DeletedUser

Guest
hraju zatim jen chvíli tak mi příde zbytečný platit za výhody a pokud se to dá hrát bez nich tak se chci dostat co nedál jen díky svým schopnostem jako hráče a ne díky financím
 

DeletedUser

Guest
Je to bezplatná on-line hra takže by se nic platit nemělo ne
 

DeletedUser

Guest
Hrám pre zábavu a nie pre, aby som bol najlepší, čiže mi to prémium príde ako zbytočnosť :D
 

DeletedUser

Guest
Jen to jen nereálná hra s reálnými lidmi,jenže za supr lidi neplatíš,ty potkáváš :).Navíc hraji pro zábavu,nikoliv abych byl lepší,ne?:).
 

DeletedUser

Guest
Tak já bych i zaplatil, ale SMS za 50kč je nejmíň výhodná. Klidně bych něco přes těch 500kč dal, ale asi to není technicky možné, když přes SMS-ku to nejde poslat :? Jiná možnost pro mě bohužel není.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak téhle možnosti jsem si opravdu nevšimnul, viděl jsem jen karty:-O
 

DeletedUser

Guest
SmS-kou by mělo jít maximálně odeslat 99Kč, takže se docela divím, že Inno nedalo víc jak 50... Jinak premium jsem si kdysi koupil, ale přišel jsem na to, že zlaťáky nejsou všechno a i bez nich se dá vykoupat v slávě a věhlasu... Bohužel když to člověk nejméně čeká přijde někdo, kdo má snad neomezeně zlatých a následuje rychlá poprava gilotinou nebo velké ztráty... Můj osobní názor ;).
 
Nahoru